2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar günaydın. gece 5 dk da bi sancım geldi 1 saat boyunca. sonra pat die geçti. ayrıca 3 kilo vermişim. 69-70 kiloyum nassı oldu 73 ten bu kiloya düşmek anlamadım. doktora gidicem haber vericem size. hayırlısı neyse o olsun kızlar hepimiz için

esra ddoğurmuşşşşş ... maşallahhh... yahyasına kavuştu . allah bağışlasın bebeğine bebeğini de onlara.çok sevindim kızlar. nazannnnnn hadi gözün aydınn. artık doğurabilirsin hehe

evrim canım sende inşallah bugün hayırlı haberlerle gelirsin :Saruboceq:
NAZANDAN HABER VARMI ONUNDA BUGÜN DÜ SANIRIM :uhm:
esram canım alkisalkisalkiskurtulmuşlar çok şükür gözümüz aydın olsun HOŞ GELDİN YAHYA CELİL BEY a.s.:teytey:

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Yokluyor senin oğlan belliyerimseniben

HABER BEKLİYORUZ
ya heyecanlandım hakkında hayırlısı canım dualarımız sizlerle

ALLAH DOĞUMDA OLANA doğuran ve yarında doğuma gidecek tüm annelerimize yardım etsin hepinizn sağlıklı güzel haberlerini alalım inşallah :Saruboceq:

benim oğlan hiç durmuyor kızlar gece gündüz hep ağlıyor sizleri merak ettiğimden ilk fırsata buraya koşuyorum ilk haberimiz geldi çok şükür hepinizi öpüyorum çıkmak zorundayım

ay ayy yahya geldi demekk ama nası sezaryan oldu acaba esra karnı tok gitcekti normal dogum suni sancı vs olursa diyerektennn
yarına kalır sezaryan diyordu e aneztezi olmus birde nası oldukii ayy gozlerim doldu yaa allahım evrimin kirmizi yazıları okurken içim acayip olduuuuuu offf

AAY AYYY, topiğe girmeye korkuyorum, bu heyecana kalbim dayanmıyor artık..

YAHYA bebek de oksijenli yaşama kavuştu. Allah analı babalı büyütsün. Mamiye benziyorsa kara bi oğlancık değil demek ki..

Ayyy Fasülyeko'ya da allah kolaylık versin..

gpyesra sonunda kavuştun bebişine rabbim sağlıkla huzurla büyümsni nasip etsin inşallah...

ya dgoru diyorsun evrimcim unutuyorum herseyi unuttgum gibiiii
aklım sadece kendimde dogum anında malum baska hersey silik kalıyor birsekil aklımdan uçup gidiyor en muhim hatırlamam gerekenler bilee
ay sende guzel haberlerele gel insalah ya hepimiz siralandık agustosun ilk gunlerine bakalım senin aksamamı yarınamı carsambyamı of çok heycanlı gelir gelmez yaz yazamassan burcularla falan haberini yolla bak merakta bırakmaa

haydaa simdi geçtimi dr a giddip gelince yaz sende kuzum sakın sende habersiz birakmabak doguma girmedne meraklandırmayın benii

darısı basımıza aycacım yaaa çok heyecanlıııı

ay yazıyorum aynen catlak arkadasımız esra kendi yazmıs olamaz heralde metni hazırladı mami yemi verdi bilmiyorum ama aramamak için kendimi zor tutuyorum nasılsa konusamıycak su an

mesaj soyle ayy
çok duygusallll

MERHABA BEN YAHYA CELıL HENUZ BıR CEP TELEFONUM YOK SıZE ANNEMıN TELEFONUNDAN MESAJ ATIYORUM BEN GELDıM ARTIK ARANIZDAYIM
ESRA MUAMMER VE OGLUMUZ YAHYA CELıL SARIKAYA

inanılmazzz bu kız yaaa

Canım yaaaaa:1hugpuyorumnanaktan

ayyyy şükürler olsun esramızda kavuştu bebişine. allahım ya bu kız harika yazdıgı mj çok güzeeeeeeel. hemen aradım ama henuz kendine gelmemiş. bi yarım saat son ra dedi esranın MAMı Sı:)
ayyy gö<lerim doldu yaa:)çok çok mutlu oldum çok şükür..darısı biz kalanların başına inşallah.:)

evrimcim canım benim sende habervermişsin senn mjını okurken mj geldi süper bi andı ya. sendende Allah razı olsun canım:)

aaa sormayı unututm beyzamı karamı diyeedelikafadulden
ama çok şükür ikise saglıklıymış Yahya da saglıkjlıymış ayyh şükür kabuşturana .

diye diye dogurttuk kızı.:)

bu arada lal senden de bugun haber alabiliriz gibime geliyor en son milkshake sibel böyle olmuştu leke görüp sancı vesonrasında dogum haberi. hakkında hayırlısı olsun nasıl olsa 36+ yı geçtik saglıkla gelsin KARAN

aman allahım tıopiğe bi girdim ne göreyim doğuran doğurana gpsyesram sonunda kurtuldu ayyy ne kadar heyecanlı bu arada meltemde sanırım doğumda inş. onunda güzel hayırlı haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…