2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Güzel haberlerını beklıyorum.. güzel dıleklerıne de sonuna kadar katılıyorum.. Rabbım anne olmayı hakeden tüm kadınlara bu duyguyu nasıp etsın..

Dıyorum sana.. şu göz ısınden fasgec be anam.. yenecek sey bıle baska seye bürünüyor..

günaydın kızlar
dualrınızı bekliyorum
umarım tek parçalıktan kurtulurum bugün hayırlısı ile..
sizleri çoookkkk seviyorummmmm
güzel hamişlerimmmmm
güzel annelerimmmmmm....

Dualarım da.. aklım da seninle..

Yarın mı? :1shok: Aman Allahım Babymmmm.. ay tuhaf oldum.. hadı hayırlısı kuzum.

birazdan kuafore gidicem kas mas aldırayım guzelleseyim fon cektirmiycem cunku yatmadan dus alırım sabah duzlestiririm saclarımı. ay heycan basıo beni biraz saka gibi gelio hala

Meltem mesaj atmıs bana.. uyandıktan sonra gordum.. Sabaha karsı su ve nısanı gelmiş.. hastanede beklıyorlarmıs.. suni sancı verıyorlarmıs.. arkadasının anlattıgı gıbı.. Allah yardımcısı olsun..

herkese merhaba. biz doktordan geldik. şükürler olsun herşey yolunda nst de opglum usluca durdu bugun.biraz sancımda çıktı. haftaya çarşambaçatı muayanesi var.ve haftasonundan itibaren beklices heran tetikde ıolucas dedi.. yani 15 agustosdan sonrabeklemedeyiz. inş. oglum 10 gunde 100 gram almış. 2893 dü 2997 gram olmuş.tahmini 3300 dogardedi ama tabi yanılma payı var dedi. saglıklı olsunda inşallah. normal doggum için bol bol yürüyüş dedi. sabah akşam yarımşar saat yürümelisin beebk aşagı insin dedi. ben sadeceakşamları yürüyordum sabahada yürümeliymişim. ne kadar hareketli olursa o kadar kolay dogum yaparışım.

BABYM sende gelmişsin doktordan demek sende yarın kavuşuyorsun ECE ye. yarın 2 ecemizde dogacak inşallah.

Meletem için de hayılrı ve kolay dogum diliyorum inşallah sagsalim kavuşur bebişine. ayyh bir anda sürpriz bebek..

GYPSYM ESRAM ıNŞALLAH BUGUN SAGLIKLA KAVUŞUR OGLUNA. DUA EXELıM KIZLAR YA.

EVRıM gelmemiş sanırım doktordan yada daha gitmedimi. Allahım bu hafta süper geçecek hergun bir bebek haberimiz hatta birkaç bebek haberimiz olacak inaşaallah

esrakom bende aynı seyi dusundum gercekten. hemen hemen aynı saatlerde haberlerimiz gelir ins. bende sevindim aynı anda olmamıza:)

fasulyekoyu takipteydim ben ya sancıları baslamıstı ya. isin garibi benim cıkan sancılarımda gitmis . drun asistanı dedi ne olmus karnın iice asagı inmis hemde cok buyuk.

ay topik çoksessizzzz

evrimmm gelmisss naberrr kuzummmmm nasılsınnnn

Bütün gece biri dövmüş gibi bı gece gecırdım :)) korkunc bı ödem var.. bu hamılelık bır hafta daha sürse kesin uçucam ben bu şişlikle :)) sen dıyordun ya.. mılletın bebıslerı ınmış, reflulerı bıtmıs.. ya ben de daha azdı resmen.. gece kalkıp kalkıp rennie cıgnemekten, soguk sut ıcmekten, gece de cılkından cıktı..

Ben 13 30 da doktorda olacagım.. telefonum dibimde.. kulagım da onda.. beklıyorum haber işte..

Esra dan, Meltem den, Nazan dan haber beklıyorum.. Allahım yardım etsın onlara..

birazdan kuafore gidicem kas mas aldırayım guzelleseyim fon cektirmiycem cunku yatmadan dus alırım sabah duzlestiririm saclarımı. ay heycan basıo beni biraz saka gibi gelio hala

bende oguleden sonra annemide alıp gitcem annecigiminde saclarına fonfalan çektireyim diyum yakısıklı anneanne olsun ))
benim fon çektirme nedenim kıvırcıknormalde sacım joleliyip banyo sonrası çıksam yarın ilkg un guzel ama ikinci gun yatakta yata yata tiftiklenicek surekli kalkıp aynada bakıp islatmam falan gerek onlerini fonlu daha rahat kafamı dayarım diyorum yastıgıa birde kurdele falan baglayacgz ya pembeee pembeee fonlu sacta daha guzel durur diyorummmmpervinnn aksam topikte ol bakkkk zaman geçmiyorr

gozun aydın gulistancım, seninde yaklastı desenee

evrim sen niye bugun tekrar dra gidiyorsun dr mu gormeki stedi ki ???

kızlar lal de gece yazmıstı okumussunuzdur ses yok su ana kadar haberi olan yada irtibata geçebilcek olan varmı izmirli hatunlar ???? aksam minik bir kan gelmisti

pinkym guzel haberlerle gelmissin masallah. nekadar hareketli olursan songune kadar kendi isini kendin gorursun sekil 1a ben. o yuzden hic kendini kasma muhakkak normal hayatına devam et ama cok fazlada yorma sakın cunku ilerleyen zamanda bebis indikce beline agrı gircek. ins sizin icinde hakkınızdan hayırlısı olsun

kızlar bu arada olurda evrime mms atamassam hastane linkini gonderiyorum kızımın resmine bakmak isterseniz burada oluyor birkaç zsaatiçinde resmi koyuyorlar
ana sayfada resim çıkmasa bile isme tıklayıp içine girince resim çikıyor son gunlerde hata var ben sıkca hastane sitesine bakıyoum ana sayfada resim yok gibi ama içine girince çıkıyor
bizim soyad odabas yani bebek odabas olarak bakın e tabi birde 4+ kilolarda doguan çok beebek olmuyor gunlerdir bakıyorum onuda anladım :))

http://www.medipol.com.tr/medipol/default.asp

Arkadaslarım..

Ah bu güzel haberi vermek bana nasıp oldu yaa.. bugunlere de şükürler olsun..

Agustos Anneleri!!!! Topiğin olmazsa olmazı.. en güzel rengi, canımız cigerimiz.. Gypsesram 10 50 de YAHYA yı dunyaya getırdı.. sezeryanla olmuş, Mami aynı bana benzıyor diyor :)) ıkısı de cok ıyılermıs.. daha kendıne gelmemıs Esramız.. Yahya da artık aramızda.. şükürler olsun bugune dee..

gozun aydın gulistancım, seninde yaklastı desenee

evrim sen niye bugun tekrar dra gidiyorsun dr mu gormeki stedi ki ???

Mıyom dıkıslerımın ne kadar zedelenıp zedelenmedıgıne bakacak doktor.. ondan erkene alındı ya benım Esrakom.. son durumumuz nedır onu merak edıyor adam.. benım dıkısler daha taze sayılır cunku.. belkı de aksama gel dıyecek bana.. ya da yarına.. ya da carsambaya kalacak.. onun kararını vermek ıcın gıdıyoruss :))

AY CANIMMM YAAA!NASIL SEVİNDİM, NASIL İÇİM BURKULDUsenağlamaCANIM ARKADAŞIM ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNÜ GÖRDÜK:Saruboceq:ALLAH UZUUUN VE SAĞLIKLI BİR ÖMÜR VERSİN SİZE. GÖZÜNÜZ AYDINzemuszemusopuyorumnanaktan

oyyy ne güsel yaaa gözümüz aydınnnn bende doğurmak istiom yawff beklemek ne sıkıcı bütün akrabağlar geldi herkes akşam evlerine giderken yarın doğurursun inş die gidiolarkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…