2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

maşallah maşalllahh iç su bol bol

Sevişsen ? -tatlicadiarzu-

(şaka yapıyorum, saldırmayın :roflol: )
taze az önce verdiğim linkin son sayfasında almanyada bu dediğin öneriliyomuş bilgine

birde ise yarasaydı gypsye yarardı o nezamandır zeytinyagı icio suruo karanfil hurma yiyo tık yok. bence bırak kendi haline hic bozma metabolizmanı. gerci normal dogumunda cok kolay olur 2800 ile
hay ağzını öpeyim
içim dışım hurma oldu hatta yakında midemde hurma ağacı çıkabilirrrrrrrrrrrrrrr
ama tık yokkkkkkkkkkkk
bi ben göremedim Servan'ımızı..tickerler resimler çıkmıyoo...:1no2:
dünde bende öyle olmuştuuu sorun vardır netinde
yaa nedir bu acelenizzz
bana hakaretmi ediyonuz kardeşimmmm
daha gününne 19 gün varmış ama kızı ağırdan alıyomuşşş
töbe töbeeeeeeeeeeeeeeeeee
bi hafta geçti günümmm hatuuunnnn duyuyomusun beniiii
bak geriliyorum haaaaaaaaaaaaaaaaaa
aman geç kaldın çık gez hemen inşallah sancın tutar bu gece
topik çok kalabalık ama sanki benden başka yazan yok mu ne? ne doluymuşum.....
hadi ben kaçayım artık. gelince tekrar göz atarım. belki GYPSY nin sancıları tutmuş filan olur....naniknanik
beklemeeee boşuna cicimmmmmmmmmm

nazan pazartesi simdi sezaryan degil dimi suni sancı falanmı vercekler sana pazartesi sabahtanmı gideceksin hiii ???aksamdan ac kal falan dedilermi pekiii

Evros.. vallahı gülmedimm.. ben tahmınler neler olacak dedım.. Neva nın haberını verdııgm ıcın kısa sure once.. herkes ıster ıstemez onu yazdı.. hatta tutustumm,sarpa sarmadan yazayım dıye :)))

evrişim gülersen de gül sen okaddar güzel haberler veriyosun ki ki güzel hoşluk oldu.
eşime gösterdim cinsiyet tahminleri süper ben farkedemiyorum kız mı erkek mi bide ben hala kız zannediyorum yani neva nası tatlı erkek bu maşallah dedi bende bu sefer tutmadı o kız dedim o anda altta okudum ki servan bebek resil oldum nası gülüyo hakan ama:roflol::roflol:

Hadi yaaa, demek cork
Sevişsen ? -tatlicadiarzu-

(şaka yapıyorum, saldırmayın :roflol: )

bende düşündüm bunu aslında tetiklermiş ya mamiye teklif ettim
adamın gözleri e.t deki uzaylı yaratığın gözlerine döndü
şaka yapıyosun dimi dedi yoo dedim gayet ciddiyim dedim
gel dedi gidiyos hastaneye sezeryana giriyosun hemenn dedi
:sinifsinif:

böyle düşünme niye boşa dursun başka gelişimlerini tamamllanıyor sadce kilo değil duyunca doğal olarak moralin bozulmuştur
ama bak artık bir tarihiniz var
maşallah suyunu yudum yudum iç daha çok faydası olur
lmaz:lmaz:
saol canım. çok çok özledim artık. salı sabahı beraberiz. ve doktora beraber gidicez inşallah. sağ salim kavuşalım gerisi mühim deil bi şekilde atlatırıs inşallah
hadi hasretlik bitiyor artık çok güzel senin için zemuszemuskaydirigubbakcemile5

cinsel ilişki kolaylaştırıyormuş diye duymuştum canım ama CADIARZU

delikafadulden :roflol:

marketçiye gittim
oğluma yeni bi oyuncak yolladın dedim nası yani dedi kurtlarda oynuyodur içerde şimdi dedim
verdim paketiii
adamcağız kaç sefer özür diledi bilsek satarmıyız abla dedi
koca bi kutu carte door hediye ettiii
hihooooo
pek sever beni benim gibi müşteriyi nerde bulcekk pisboğazzlınıyım teki oldumu biliyoooo :roflol:

canım niye kastın bukadar az sakin olsan bittibitti az kaldı vereliniortak
bu arada kurt yememişsindir dimiiiiiiiinaniknanik
adamcağızı da korkutmuşsun ya delikafadulden

ay taze alemsin ya kopardın benii ama bak bilimsel olarak almanlar olayı ç ozmusler demekki bebegini ozleyen napcakk seviscek ))))

Yumuk oglumuz Servanımızın, yenı gelen fotograflarını eklıyorum.. Allah nazarlardan saklasın..

Şunun yumukluğuna bakın yaaa :)))

Heh.. verdin eline koz Taze nın... püüüü sana Evroşşş lmaz:
kaydirigubbakcemile3delikafadulden ben yapmayı düşünmüyorum ama yapsınlar demedim ki abla kızma bana

delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden esra dün okudum da sana dememiştim nolur nolma zbu kız yapar diye desene senden kaçar mı:roflol:

ay esra koptum burda yaaa kurtlar içerde oyuncak falan ) delisin sen yaaaa

Ay alemsınızz kaydirigubbakcemile3

Tabi yaff, sevişmekten kime ne zarar gelmiş. Bir bildiğimiz varmış dimeee :)

lülülülülülü

kaydirigubbakcemile3 sapuhlarrrrr,Allahtan adamlarınız normal

Dabe dabe..

esra hersyin macera süpersin ya
Yumuk oglumuz Servanımızın, yenı gelen fotograflarını eklıyorum.. Allah nazarlardan saklasın..

Şunun yumukluğuna bakın yaaa :)))

ayy bayıldım bu oğlana bende artık istiyorum oğlumu ama pazardan sonra annem kayınvalidem hapsi gelsin öle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…