2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Düşündüm de.. ben de bebek haberi vermekten bahşiş toplasaydım.. toplam 14 bebekten.. falla sengin olmustumm şimdi kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3buyrunnnnnnnnn

bişekilde efrimime hediye ulaştırmak isterim alkisalkisalkis

mrblar arkakadaşlar daha önce kısa yazıp çıkmıştım evriş arkadaşım belki hatırlar beni. bende 10 ağustosta planlı sezeryan olacaktım ama benim ufaklık erken geldi.. (37 W)

evrişş canım sende çınarlıda doğum yapacaksın ya söyleyeyim. çınarlı hastanesinden çok memnun kaldım, dr.undan, hemşiresine hasta bakıcısına kadar. sezeryandan çıktıktan sonra ne ağrım ne sızım oldu (maşallah diyeyim) 2 saat içinde kendi işimi kendim gördüm ve sadece benden kaynaklanan aşırı hareket etmekten dolayı biraz ameliyat yerim acıdı o kadar. umarım sende ve diğer arkadaşlarda benim kadar rahat bir doğum yaparlar..hepiniz Allaha emanet olun..

lalcim az kaldı esine kavusmana. onu gorunce herseyi unutursun hemde sıkıntılarını anlatırsın bi cozum bulursunuz. simdiden gozun aydın

esra protein niyetine die düşün artık. zemuszemus sıcaktan mı beklemekten mi acaba bu sıralar herşey coşmuş mutlu mesut hayvancıklar türemiş.

peynir gibi gelen şey duruo orda. ne biçim şeyse cips gibi sert böle. ne yaptın diceksiniz ama sıktım . tık yok :umursamaz:

o insanlara gelince özellikle biliorum ve tanıorum burnumdan getirmek için türlü iğrençlikler yapacaklar. ama eşime tembihleyeceğim. stresin sütü kaçırdığını ve bizim hakkımızda konuşma hakkı vermemesi gerektiğini. ne isterlerse konuşsunlar. bebem ben ve eşimle ilgili konulara girmeden tabi zemuszemus

Anladım kuzum.. sen ne yapacagını daha ıyı bılırsın.. hakkınızda hayırlısı olsun.. Allah yardımcın olsun..

bugun marketteki kız ikizmi die sordu bıktım bu soruyu duymaktan. millet ne meraklı ya

BABY cim alacaklar zaten pzts günü. çok yüksek ihtimalle. ayyy acaba pzts ye kadar neler yapsam da şu kız kendiliğinden güzellikle gelse. zorla gelmesini istemiyorum. bol bol yürüyorum da.... hoş, dolaşmayla başlayacak olsa doğum şimdiye kadar GYPSY çoktaaaaaaaan doğurmuş olurdu. başka ne yapabilirim acaba? bilen var mı? ne hızlandırır arkadaşlar bebeğin kanala girmesini? doktora sordum "senin yapabileceğin bişey yok" dedi. ama ben şuan hurafelere bile açığım. bir bildiğin varsa yazıverin ne olur.

lalcim az kaldı esine kavusmana. onu gorunce herseyi unutursun hemde sıkıntılarını anlatırsın bi cozum bulursunuz. simdiden gozun aydın

saol canım. çok çok özledim artık. salı sabahı beraberiz. ve doktora beraber gidicez inşallah. sağ salim kavuşalım gerisi mühim deil bi şekilde atlatırıs inşallah

Hatırladım senı İremce.. goruslerın ıcın de cok tesekkur ederım.. gecen sene mıyom amelıyatımı epıdurel anestezı ıle Cınarlı da yaptıgım ıcın bılıyorum orayı.. yıne de dusunup yazdıgın ıcın cok tesekkur ederım.. Allah analı babalı buyutsun evladını da.. size bagıslasın.. umarım ıyısınızdır.

bugun marketteki kız ikizmi die sordu bıktım bu soruyu duymaktan. millet ne meraklı ya

Sor Babymm.. bırısını sız mı ıstıyorsunuz yoksa de.. yoksa sızın de mı ıkızdı, oradan mı bılıyorsunuz de.. ya da en guzelı bak.. sananeeeeeeeeeeeeeeeeeeee de!!!

saol canım. çok çok özledim artık. salı sabahı beraberiz. ve doktora beraber gidicez inşallah. sağ salim kavuşalım gerisi mühim deil bi şekilde atlatırıs inşallah

Atlatırsın.. ben ınanıyorum sana.

nazan bisey yapma derim ben. ama okudugum bir blogda bebek gelmiomus diye kadın oturmus yarım kilo hurma yemis sancısı tutmus. bilmiom nekadar dogru . bak ben hergun 2 hurma , karanfilli su iciorum ama tık yok :)

evde durup dururken tadilat cıktı.sırf balkon kapılarını degisecektik adam yıtı doktu yaparken heryer insaat alnı ve toz. evimin tum temizligi gitti sinir oldum heryer heryerde

annenler var canım allahtan..onlar halleder sen sıkma canını..

senin kızın artık gelmek istiyor annesi...hadi hayırlıısı olsun..yakında görcez yani meşhur Ceren'i de...

aaa maşşşallahhh...nası çıkarmış yyaa...allahım nolur ben de pırtlatayım kolayca...Derin kızımız hoşgelmiş dünyaya...

Düşündüm de.. ben de bebek haberi vermekten bahşiş toplasaydım.. toplam 14 bebekten.. falla sengin olmustumm şimdi kaydirigubbakcemile3

he valla..hakkın ödenmez allah razı olsun senden..

dualarınız için allah razı olsun..evladını sana bağışlasın rabbim..

ya dikkat ediyorum 1 haftadır her gören ikizmi diyo..sinir oluyorum ben de....dr.um da dedi göbeğin çok büyümüş diye..göbüş şova ekledim akşam son halimi ordan bakabilirsiniz..

birde ise yarasaydı gypsye yarardı o nezamandır zeytinyagı icio suruo karanfil hurma yiyo tık yok. bence bırak kendi haline hic bozma metabolizmanı. gerci normal dogumunda cok kolay olur 2800 ile

hadi hayırlısı... benim kaç haftadır plesantam yaşlı Son haftalarda normalmiş napalım.

Kocaman bu bebekkkk. Maşallah maşallah..

:dance: :dance: :dance:

ayy ne guzel haberler bunlar evrim ya sagolasınnn

Hayırlı dogum diliyorum canım sana belki giremem o aralar.şimdiden saglıkla sıhhatle al kucagına kızını inşallah...
bu arada da şimdiden sıhhatler olsun ... heheheeeee

sagol canımsanada hayırlı dogumlar insallahh bak erken dogum riuski vs bu haflaarageldin bundan sonrasıda çokg uzel olacak insallah

Ayyyyyy!! tamam tamam ben en ıyısı yazayımm.. Neva degıl oo... Servann... Helın ın oglu SERVAN ın fotografları bunlar yavrular.. :))

ay bende diyoürum yeni dogums bebek body ile mitutuyorlar demek batman çoksıcakfalan demistim saclarasasırmıstım allahtan sazan gibi yazmadım sonuna kadar okudum hehee )

ayy nazann pazartesi salı bizim dgumlar olcak bu kadar isabetolur yanii
hiç takma kilo almamıs olmasına onemli olan oksijen sıkıntısı yok kaka yapma olayı vs olmasın sıkı takiple onunda onune gezçilir allaha emanet phepsi su anda içerde olanlar ozellikle o yuzden dogdumu emer de buyurde hiçdert etme kilolu olup ne olaıcak dusuk kilolu doganalr daha çokkilo alıyor bu bir gercek merak etmee

ayyy gizze de mi dogurmusssss gozu aydın olsunn
bakalım ben kaçıncı sırada yapacagım dogumu

canım benimde oyle kuru kitle gibi oluyor koparıyorum yine ertesi gun oluyor yan i
sıvısut nası gorcen ama sıkman gerek çıkması için sıvı sutummu yok vs sacmalama olurmu oyle seyy

bende aynısını biliyorum duydum yani organ gelisimi vs ciger gelisimi için son donem ekadar kalması iyi kilo alması tek kıstas degil

hayırlı olsun bebişin canım . ne güsel geçmiş doğumun darısı başımıza inşallah.allah analı babalı büyütsün meleğini

valla yürü bol bol dicem. 2 saat kadar hatta laelaelaelaelae hatta çık dışarı alışveriş yap saatlerce vitrin bak.sositososito olur mu ki.

mercimekim aynen canım benim drumda aynısını dedi ama napabilirimki.. budur yani

ben son ayda hiç kilo almadım kızlar. en çok son ayda yedim içtim ama hiç kilo almadım. dergi çekimlerinde neysem hala oyum.... anestezi uzmanıyla görüştük bugün. uzun uzun sohbet ettik. kan filan aldılar. kadın epidüralsiz doğum yapmak istememi çok garip karşıladı. çok öneriyor epidürali. sadece kanımın pıhtılaşması bir risk yaratıyormuş. yani iğne vuruyorum ya işte o riskli olabilirmiş. eğer iğneyi vurduktan birkaç saat sonra doğum sancılarım başlarsa zaten epidüral şansım kalmayacakmış. en az 8 saat geçmiş olması gerekirmiş. ben de epidüral olsa da olur olmasa da olur ruh hali içindeyim.
ESRAKOya söyleyim de ACIBADEM de yapsın doğumu, istemesen de epidürale yönlendiriyorlar. daha doğrusu etkilemek istemiyormuş gibi davranıyorlar ama çok belli ki epidüralden yanalar... "herkese önermiyoruz, ama sizin gibi soğukkanlı hastalarda tercih ediliyor, yoksa panik tiplerde doktor rahat çalışamadığı için genel anesteziyi tercih ediyor" dedi. nasıl oldu nasıl becerdim acaba kadına SOĞUKKANLI gibi görünmeyi.

hayırlısıyla kavuşursun canım..çok özlemişsindir...başka ayrılık vermesin rabbim..az kalmış az daha sık dişini canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…