2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

çok tırsak gördüm seniiiiiiiiiii
lülülülülülü
ay taze alemsin ya kopardın benii ama bak bilimsel olarak almanlar olayı ç ozmusler demekki bebegini ozleyen napcakk seviscek ))))
ayy evet ben çok özledimmm bebişimiii
delikafadulden
delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden esra dün okudum da sana dememiştim nolur nolma zbu kız yapar diye desene senden kaçar mı:roflol:
ooo ayıpsınnn
çoktan biliyoss biz bu durumu
hatta bu topikte en son jübileyide ben yapmışımdır haftama göre
ama gelmiyoooo veletttttttttttt gelmiyoooooooooooooooooo

ayyy anasınııı göremedikkk ama oğluşununnn bissürü fotosunu gördükk ne güzelll
sorsana efrim kime benziyomuşşşş bu bebiş görüşürsennnn

şu listeyeee bakıyorumda
sıra bana gelinceye kadar 20 kişiyi geçecek heraldee
iyi taktım ben bu doğurma işine offfffffffffffffffffff
Sen hamile kalmak isteyenler topiklerine akıldın mı hiç? İnsanlar yumurtlama takibidir, gün aşırı ilşkidir aylarca kasıyorlar kendilerini. En son ümidi kesip çalışmayı bıraktıklarında hamile kalıyorlar. Yani takmazsan o kendi geliyorBunu denedin mi güzelim?

:roflol::roflol::roflol:

bizimkini ikna ettim bi sosyete pazarı yapıp geliyim tamamen toplanmadan pazar.bye

özlem eşinle aran nasıl eskisi gibi sıkıntı yok sanki??
gelen giden derken kaynadı sorunlar problemler değilmi

cnm arada bir yine atışıyoruz ama o kadar vahim değil durum zaten üstüme gelse panter gibiyim malum hormonlar tavan yapıyor bu aralar sıkıysa kavga etsin evi terkederim valla lmaz:

çok güzel olmuşlar ellerine sağlık kaydirigubbakcemile5

aman takma bizim durumlarda senden farklı değil aynı şeyleri yaşıyoruz ne o elalem için dövme makinası yapacakmış bizim cibinlikte kuzu kuzu bekliyor :sinifsinif:

maşallah nevaya allah sağlıklı uzun ömürler versin :Saruboceq:

nie ayça ben yerim valla dayanamaz
ne yani sembolik zaten öyle şeyler tutmam evde yer kaplar şekerini yer gerisi çöpeeee

:roflol: alemsin ya
yarında randevum var bu arada bakalım dr. ne dıcek bana saat 10.30 da nst ve kontrol

inş. güzel haberlerle gelirsin ...

maşallah inş. herşey istediğin gibi olur...

çok güzel haber getiren sağolsun a.s. nevaya maşallah benimde obur bir kızım olur inş.
Kım bu bilin bakalım??

bende didenin sanmıştım :kedi: maşallah çok tatlı bir bebiş zemuszemus

bebeğin sağlıklıymış ya en önemlisi bu maşallah ceren bebeğe bu arada ismide çok güzel opuyorumnanaktan

ay maşallah birde resmi olsa süper olurdu kaydirigubbakcemile2
amanın saçlara bak maşallah maşallah
ya kızlar ben böyle soyunduramıyorum hemen hapşırıyor tek kat tulum giydiriyorum uyurkende ince penye battaniye örtüyorum yoksa hemen eli yüzü buz gibi oluyor

benimde bu kıyafet konusunda aklım çok karıştı ama ya CADIARZU

maşallah bebeğine çok güzel kilosu

sırnaşık şey

MAŞALLAH DEMEYİ UNUTTUM KIZLAR
göbeğim baya bay çekilmeye başladı
ya ben doğum sonraı muhabbeti yanlız yapmaktan yoruldum doğurunde gelin gari
bu arada annem yanımda ya rahat rahat nete takılabiliyorum

maşalla yavruna...ama daha vaktin var senin..zamanını bekle diye dua et bence..acele etme güzelim ..

kaydirigubbakcemile3

nassı güsellll yusuffff... maşallah annesii... nasıl dayanıosun ısırmıo musun yemio musun bu yakışıklı erkekiiiii...
cidden baya incelmişsin maşallah canım 2nizede.

Nihayet görebildim Servan'ı..allam bu ne yakışıklılık böle..çok tatlı...maşşallah...kocaman olmuş artık..abi olmuş o..Helin de bi gösterseydi yüzünü..oğluna bakılırsa gerçekten güzel hatun..

canım cig kofte istiyorrr demin birsuru tuzlu kuru pasta yedim hatta birkaç tane tatlı yeğdim bir saat sonra sekerimi olctum alahım inanamadım 108 hiç artırmamıs gayet guzel dedim iboya cig kofte yemege gotur beni artık tokso falan birsey olmazz aserme moduna gireyim son uçgunum bari:))) moda ya gidiyoruz az sonra orda çok meshur bir cig kofteci vardaa )

sizlere moral olsun çok kilo aldım diye dert etmeyin 16. günkü halimiz

yusuf beyin 15 günlük hali

İkinize de maşalla Deryacım. Göbeksiz yaşam nasıl ? Özlemiş misin?
Bİr de en çok kızının ve oğlunun bir arada fotoğraflarına bayılıyorum :) Maşallah ikisine de... İnşallah hiç ayırlmazlar, ömür boyu abla - kardeş birbirlerine destek olurlar.

Ne kadar ince dusunmus esin pinkyy, bizim dogum gunu hediyesi kaynadi, dogumdan 10 gun sonra evlilik yildonumumuz, bakalim 3lu bi paket bekliyorum...gelmezseklava: ay annemde gecen lafi gecti damadini tuttu ya, peki sen tibete ne alicaksin dedi, dedim yuh, o mu tasidi 9 ay, bunu diyen oz annnem???

ne guzel dusunmus, gec olsun guc olmasin, bizimkilerden hala tik yok, hic de umidim yok, hep lafta kaldi....

kızlar bu arada bizim kızın adı CEREN olacak galiba
oy oy masallah, cok guzel isim..

masallah kuzumuza...insallah resim yollar biran once..
gozun aydin canim...

kiyamam canim benim ya, ne guzelhemen gelmis sutu...darisi basimiza...

Kım bu bilin bakalım??

masallah tu tu tu...

nazancim hakkiinizda hayirlisi, saglikla gelsin...

oy oy ne guzel haberler var bugun, allah anali babali buyutsun..

canuim benim bi daha hic sut gelmedi, ve ucu cok kuru kabuk kabuk...saedece 1-2 kere 1 damla gelmisti kaaacc ay once...
sizlere moral olsun çok kilo aldım diye dert etmeyin 16. günkü halimiz

heyytt be masallah, 2 cocuk annesi demeye bin sahit ister..

emın ol bızde bole oluruss 15 gün sonraa.. gıccccıkkkkkkkkkkkkkk şeyyy :umursamaz:
tabi zaten sıkılmayın bakın sonunda böyle olunuyor diye ekledim sositososito
ilk doğduğu haline hiç benzemiyor değilmi
nassı güsellll yusuffff... maşallah annesii... nasıl dayanıosun ısırmıo musun yemio musun bu yakışıklı erkekiiiii...
cidden baya incelmişsin maşallah canım 2nizede.

hemde nasıl yiyesim geliyor ben örseleyerek bebek sevmem ama dayanamıyor sıkıyorum azcık
sağol canım sıra sizlerde hadi gari zayıflayacağız berabercenek :lepi:kaydirigubbakcemile5

Deryaaaaaaaa..........maşşallah her ikinize de..Yusufu öp kokla bizler için noluuurrr...sen de güzel çocuk yapma konusunda gayet başarılısın...ellerine sağlık....

deryaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
süpersinnnnn one yaaa göbüşş yok maşallahhhhhh
yusufu öpmke koklamak ısırmak geldi içimden benimki çıkana kadar idare ediverrr artık sendee
seninkini ısıralımmm çok güzell uyuyooo
en çokta ne etkiledi beni biliyomusunn
bi zamanlar o battaniye tulumları ciciler topiğine kokuyoduk ve bu günlere geldikkk
Rabbim ne kadar büyük yaaa

kuzeyindeee o kuyruklu tulumu giydiği günleri iple çekeceğimmm

neler yaşadık neler geldi geçti bugünlere geldik düşünsenize
seneye 1 yaş doğum günü fotoları felan koyucazzz hey yarabbimmm

adaşşşşş
annemde çiğköfte yoğurucak bu akşam sizde oraya gelinnn
ne öle mado felannn anamınkini eline su dökemezlerrr bende yicem bikaç sıkımmm delikafadulden
mamide gelsede çıksak artıkkkk cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…