2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Hatırladım senı İremce.. goruslerın ıcın de cok tesekkur ederım.. gecen sene mıyom amelıyatımı epıdurel anestezı ıle Cınarlı da yaptıgım ıcın bılıyorum orayı.. yıne de dusunup yazdıgın ıcın cok tesekkur ederım.. Allah analı babalı buyutsun evladını da.. size bagıslasın.. umarım ıyısınızdır.

saol çok iyiyiz. 3 gün sütüm gelmedi biraz onun sıkıntısını yaşadık ama dün geldi Allahtan. teşekkür ederim iyi dileklerin için. umarım senin içinde diğer anne adayları içinde herşey güzel olur. görüşmek dileğiyle iyi akşamlar..

çok sağolun kızlar yaaa..... valla kendime geldim biraz. doktordan ilk çıktığımızda resmen "yazık yavruma yazık, boşuboşuna bekletmişiz iki haftadır, hiç büyümemiş, dışarda olsa ben ona gözüm gibi bakardım" filan diye vicdan yapıyordum. eşimin dilinde tüy bitti anlatamadı.... doktoru bile dinlemedim valla sizi dinlediğim kadar. insan biraz kendisine gelince daha aklıselim düşünüyor, içerde kalmasının tek sebebi tabi ki yağ bağlamak değildir. uffff ne biliim işte, dedim plesanta da yaşlanmışsa ben iki haftadır o kadar et süt yumurtayı boşa mı yiyorum içiyorum. yazık hiç bebeğime yaramamış. ayyyy ben biraz dolaşıp silkelenip azcık kendime geleyim bu akşam.

selam kızlar, ben geldim doktordan.
çok büyük ihtimalle (yüzde 95) pzts günü doğum görünüyor. ceren hanım kendi gelmese de müdahalae edecekler. kolundan tutup getirecekler bana. zira suyu azalmış ve plesantası yaşlanmış artık. hala 2.800gr. artık büyümüyor yani. o sorun değilmiş ama suyu azaldığı için strese girip kakasını yapabilirmiş, ve suyu az olunca da kaka yoğunluğu ciğerlere zarar verebilirmiş... falan fiilan.... anlayacağınız pzts büyük gün. nstye tekrar gireceğim pzts günü. eğer doktor bebekle ilgili bir risk görmezse belki bir iki gün daha bekletebiliriz dedi ama ben artık beklemekten de sıkıldım. olmadı sezeryan yapsıınlar. suni sancı her zaman işe yaramıyormuş. o kadar sancıyı çekip sonra tıpış tıpış sezeryana giriyormuşsun. benim kardeşim de geç doğmuştu hatırlıyorum. suni sancıya rağmen doğmamıştı. eee o zamanlar sezeryan da yoktu gibi bişey, yazık annem o kadar sancıyı çektikten sonra eve gelmiş, birkaç gün sonra da normal doğum yapmış.
hayırlısı olsun hakkınızda demekki kızın artık gelmek istiyo
Arkadaslarım; 7/24 haber alma hızmetınız devrede;

Server(Gizze) Arkadasımız dogum yapmıs bulunmakta dün itibari ile..

Kızı Derin, 3750 kg, 54 cm olarak dunyaya gelmıs oluyor.Normal dogum yapmış, sancı cekme kısmı bıraz sıkıntılı olmus,dogum kısmı ise cok kolay.. Emıyormuş, kara mı kara bır kızım oldu dıyor,fotografını da en kısa zamanda ekleyecekmış.. herkese cok selamı var.

Ben de diyorum bu fotoğraflar hiç hastanede çekilmişe benzemiyor. Ne çabuk gelmişler evekaydirigubbakcemile3Maşallah Servan bebişe:nazar:

Ayyyyyy!! tamam tamam ben en ıyısı yazayımm.. Neva degıl oo... Servann... Helın ın oglu SERVAN ın fotografları bunlar yavrular.. :))

BABY cim alacaklar zaten pzts günü. çok yüksek ihtimalle. ayyy acaba pzts ye kadar neler yapsam da şu kız kendiliğinden güzellikle gelse. zorla gelmesini istemiyorum. bol bol yürüyorum da.... hoş, dolaşmayla başlayacak olsa doğum şimdiye kadar GYPSY çoktaaaaaaaan doğurmuş olurdu. başka ne yapabilirim acaba? bilen var mı? ne hızlandırır arkadaşlar bebeğin kanala girmesini? doktora sordum "senin yapabileceğin bişey yok" dedi. ama ben şuan hurafelere bile açığım. bir bildiğin varsa yazıverin ne olur.

hayırlısıyla kavuşursun canım..çok özlemişsindir...başka ayrılık vermesin rabbim..az kalmış az daha sık dişini canım..

şu an topik çok kalabalık.
LALECE sen hiç üzülme canım, siz doğurana kadar biz kendimize gelmiş oluruz. bebekleri uyutup uyutup topiğe gireriz. sizi takibe alırız, fotolarınıza bakarız.

çok büyük ihtimalle (yüzde 95) pzts günü doğum görünüyor. ceren hanım kendi gelmese de müdahalae edecekler. kolundan tutup getirecekler bana. zira suyu azalmış ve plesantası yaşlanmış artık. hala 2.800gr. artık büyümüyor yani. o sorun değilmiş ama suyu azaldığı için strese girip kakasını yapabilirmiş, ve suyu az olunca da kaka yoğunluğu ciğerlere zarar verebilirmiş... falan fiilan.... anlayacağınız pzts büyük gün. nstye tekrar gireceğim pzts günü. eğer doktor bebekle ilgili bir risk görmezse belki bir iki gün daha bekletebiliriz dedi ama ben artık beklemekten de sıkıldım. olmadı sezeryan yapsıınlar. suni sancı her zaman işe yaramıyormuş. o kadar sancıyı çekip sonra tıpış tıpış sezeryana giriyormuşsun. benim kardeşim de geç doğmuştu hatırlıyorum. suni sancıya rağmen doğmamıştı. eee o zamanlar sezeryan da yoktu gibi bişey, yazık annem o kadar sancıyı çektikten sonra eve gelmiş, birkaç gün sonra da normal doğum yapmış.

Nazancım gününün belirlenmesine sevindim. Beklemek insanı çok geriyor. Ha bugün ha yarın.... Hayırlısıyla inşallah bebeğini kucağına alıcaksın. bebişinle mutlu fotolarını bekliyoruz.

nazan şimdi gördüm canum. hadi az kalmış senin de. ne güsel. heycan var mı. şimdi ben ve bikaç kişi sonlarda doğurcaz. kimse kalmıcak forumda. kimle paylaşçazz bissssssssssssssssssss.....

Ben varım :çok üzgünüm:, ağırdan alıyor bizim kız, herkes doğuracak ben kalıcam gibi geliyor. Tabii normal doğum tarihi 19 ağustos görünüyor ama ben kız bebeklerin hep erken doğduğu varsayımıyla beklenti içindeyim.

Kım bu bilin bakalım??

getattachmentrud.jpg

Canım benim, Allah bağışlasın kadife gibi saçlar. :nazar: Maşşallahh. Muhtemelen bizim kız da çok saçlı olur gibi geliyor bana. Ben ve eşim çok gür saçlıyız.

buarada eşim çok heyecanlandı PAZARTESı diye gün verilince. yani artık bizim de sayacak bir günümüz var.

saol çok iyiyiz. 3 gün sütüm gelmedi biraz onun sıkıntısını yaşadık ama dün geldi Allahtan. teşekkür ederim iyi dileklerin için. umarım senin içinde diğer anne adayları içinde herşey güzel olur. görüşmek dileğiyle iyi akşamlar..

tesekkur ederız guzel dıleklerın için.. cemil cümlemize inşallahh.. buradayız, kapımız daima acık.. evladının fotograflarını da paylasırsan cok sevınırız.

eşim şimdi beni gezmeye çıkarıyor. açılalım biraz. gerçi ona da kırgındım ama doktordan sonra herşeyin başı sağlık diye unutuverdim işte cibinlik mevzuu solda sıfır kaldı.
bulabilirsem dergiyi de alırım. size de haber veririm.

ıREMCE gözünüzaydın. allah bebeğinize uzun ve güzel bir ömür versin. analı babalı büyüsün inşallah.

Ben de doktordan geldim kızlar. Bebişim 3200 gr olmuş. 2 gündür biraz az su içmiştim. Doktor suyunda azalma var, su içmeyi arttır dedi. Plasenta yaşlanmaya devam ediyor, bebeğin durumu gayet iyi dedi. Çıkarken de haftaya görüşürüz, belki de daha erken görüşürüz, dedi. İnşallah :Saruboceq:

hayırlısı olsun hakkınızda demekki kızın artık gelmek istiyo

Kızı Derin, 3750 kg, 54 cm olarak dunyaya gelmıs oluyor.Normal dogum yapmış, sancı cekme kısmı bıraz sıkıntılı olmus,dogum kısmı ise cok kolay.. Emıyormuş, kara mı kara bır kızım oldu dıyor,fotografını da en kısa zamanda ekleyecekmış.. herkese cok selamı var.
maşallah derin bebeğe darısı başımıza :nazar:

Ben de diyorum bu fotoğraflar hiç hastanede çekilmişe benzemiyor. Ne çabuk gelmişler evekaydirigubbakcemile3Maşallah Servan bebişe:nazar:
bende kanepeyi farkettim ama belki durumları iyiyse çıkarmışlardır diye düşündüm

Ayyyyyy!! tamam tamam ben en ıyısı yazayımm.. Neva degıl oo... Servann... Helın ın oglu SERVAN ın fotografları bunlar yavrular.. :))
delikafadulden:roflol: hemen sazan olarak atladık demi ne gülmüşsündür sen servana da maşallah

BABY cim alacaklar zaten pzts günü. çok yüksek ihtimalle. ayyy acaba pzts ye kadar neler yapsam da şu kız kendiliğinden güzellikle gelse. zorla gelmesini istemiyorum. bol bol yürüyorum da.... hoş, dolaşmayla başlayacak olsa doğum şimdiye kadar GYPSY çoktaaaaaaaan doğurmuş olurdu. başka ne yapabilirim acaba? bilen var mı? ne hızlandırır arkadaşlar bebeğin kanala girmesini? doktora sordum "senin yapabileceğin bişey yok" dedi. ama ben şuan hurafelere bile açığım. bir bildiğin varsa yazıverin ne olur.
http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-yapanlar/278512-kolay-dogum-icin-onerileriniz-normal-dogum.html canım buraya bak bence

topik çok kalabalık ama sanki benden başka yazan yok mu ne? ne doluymuşum.....
hadi ben kaçayım artık. gelince tekrar göz atarım. belki GYPSY nin sancıları tutmuş filan olur....naniknanik

Dıdodan haber var;

13 30 sıralarında aradı.. sesı cok ıyı gelıyordu.. mıyomlarını da aldırmıs bu arada.. az agrım var dedı.. neva ıle anlattıkları cok guzeldı; beyaz tenlı sıyah saclı bı kız dedı, cok cok meme emıyor dedı, ne kadar aç bir kızmış dıyor :) memeden cektıklerı gıbı yaygara koparmaya baslıyor dedı.. süt emdıkce Neva, gelmeye baslıyormus.. keyfı yerınde.. cok mutlu idi.. Hepinize cok cok selamları var.. Salıfo foto ceker cekmez, bende buraya ekleyecegım dostlar..

Hadi yaaa, demek cork cork emiyormuş ha? Hem de sezareyn olduğu halde !! maşallah Neva'ya...

Kım bu bilin bakalım??

getattachmentrud.jpg

img03631.jpg

img03581s.jpg

Çok tatlı yaaa :)) Maşallah... ben de istiyorum artık =)

evde durup dururken tadilat cıktı.sırf balkon kapılarını degisecektik adam yıtı doktu yaparken heryer insaat alnı ve toz. evimin tum temizligi gitti sinir oldum heryer heryerde

Püfff, geç mi kaldınız biraz beybim ?

Ayyy, ne güzel haberler bunlar.. Maşallah Derin'e =)

yaaa marketten çerez aldım içinde kurt çıktııııııııı
böööğğğğğğğğğğğğğğğğğ
gidiyom kafalarına atmaya acaba yedimmi arada kurtları yaaaaaaaaa
offfffffffffffffffffffffff
et niyetine yemiş olabilimriyim acaba :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yaaa kızma ama Esram, senin başına gelenlere çok gülüyorum ben =))) Hayır, başıma da gelebilir tabii napalım artık delikafadulden

Sevişsen ? -tatlicadiarzu-

(şaka yapıyorum, saldırmayın :roflol: )

Ben de doktordan geldim kızlar. Bebişim 3200 gr olmuş. 2 gündür biraz az su içmiştim. Doktor suyunda azalma var, su içmeyi arttır dedi. Plasenta yaşlanmaya devam ediyor, bebeğin durumu gayet iyi dedi. Çıkarken de haftaya görüşürüz, belki de daha erken görüşürüz, dedi. İnşallah :Saruboceq:

Aidaa... yakınında olsaydım ucardım uzerıne.. ya ne acelen var.. dursun cocuk ıste.. masllah bak durumu da ıyıymıs.. dursun cocugum.. onun ıcın en ıyı yer orası..

süt artırma konusunda humana dan genel bi memnuniyet var birde dereotuincir ve bol sıvvı tüketimi ayhh bide mısır yazmışlar. haşlanmış mısır. guzel bi dönemde anne olcas hayırlısı bakalım. araştırmalarım sürüyor. mucize ben dersime çalişyorum..

canım aldım bu çaydan içiyorum zaten yavaş yavaş etki yapar elki yok değil sütüm maşallah var ama coğalsın istiyorum...
gizzede doğum yapmış ne güzel darısı sizlerin başına artık
buarada ben 1 haftada 6 kilo verdim yaaa çok hızlı gitti anlamadım vermek istemiyordum aslında ki istesem veremezdim kesin

Evros.. vallahı gülmedimm.. ben tahmınler neler olacak dedım.. Neva nın haberını verdııgm ıcın kısa sure once.. herkes ıster ıstemez onu yazdı.. hatta tutustumm,sarpa sarmadan yazayım dıye :)))

X