2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

valla EVRİŞ, hani müjde verene bahşiş vermek adetmiş ya, sen iyi bahşiş toplardın. kaç kere müjde verdin verdin bak şurda kaç kişiyiz.... mesele; bu bahşişleri nasıl tahsil edip nasıl sana iletmeli?

Şöle tahsil edebilirim sizlerden;

Kadrıye gibi bebişlerinize sarılıp bana fotograflarınızı gonderırsenız.. ben de tam tamına bahşişlerimi almıs olurum.

ay gizze çok narinn bi hatunduuu nasıl çıkardı normal yollaa bebişiii maşallahhh
darısı başımaa Allahımmmmmmmmmmm :Saruboceq:

selam kızlar, ben geldim doktordan.
çok büyük ihtimalle (yüzde 95) pzts günü doğum görünüyor. ceren hanım kendi gelmese de müdahalae edecekler. kolundan tutup getirecekler bana. zira suyu azalmış ve plesantası yaşlanmış artık. hala 2.800gr. artık büyümüyor yani. o sorun değilmiş ama suyu azaldığı için strese girip kakasını yapabilirmiş, ve suyu az olunca da kaka yoğunluğu ciğerlere zarar verebilirmiş... falan fiilan.... anlayacağınız pzts büyük gün. nstye tekrar gireceğim pzts günü. eğer doktor bebekle ilgili bir risk görmezse belki bir iki gün daha bekletebiliriz dedi ama ben artık beklemekten de sıkıldım. olmadı sezeryan yapsıınlar. suni sancı her zaman işe yaramıyormuş. o kadar sancıyı çekip sonra tıpış tıpış sezeryana giriyormuşsun. benim kardeşim de geç doğmuştu hatırlıyorum. suni sancıya rağmen doğmamıştı. eee o zamanlar sezeryan da yoktu gibi bişey, yazık annem o kadar sancıyı çektikten sonra eve gelmiş, birkaç gün sonra da normal doğum yapmış.
Hayırlısı olsun Nazancığım. Kızın sizin iddiayla pek ilgilenmiyor anlaşılansengözlerimebaksanabSağlıkla gelsin de, ne zaman ve nasıl isterse öyle gelsin.
Arkadaslarım; 7/24 haber alma hızmetınız devrede;

Server(Gizze) Arkadasımız dogum yapmıs bulunmakta dün itibari ile..

Kızı Derin, 3750 kg, 54 cm olarak dunyaya gelmıs oluyor.Normal dogum yapmış, sancı cekme kısmı bıraz sıkıntılı olmus,dogum kısmı ise cok kolay.. Emıyormuş, kara mı kara bır kızım oldu dıyor,fotografını da en kısa zamanda ekleyecekmış.. herkese cok selamı var.
Oh oh bir kuzucuk daha geldizemuszemusMaşallah maşallah:nazar:
aman yok be deli kız, ben senle yarışacağım derken kuzucuğum içerde nerdeyse susuz kalıyormuş. yok annem yok, ben doğurayım senden önce, sen daha sık dişini, BURKOyu filan da bekle..... ben getirir elini öptürürüm sen daha doğurmamış olursun belki....

lülülülülülü

NAZAN NAZAN NAZAN
ayy dimek sende pazartesi kavuşuyorsun çitlenbikine..:)
hayuırlısı olsun sen bu esraya bakma oda hayırlısıyla bu haftasonu dogumyapar inşallah.
Allah kurtarsın diye dua ediyorum kenidise bizzat. inş. hayırla saglıkla ve bu haftasonunda haber bekliyorum gypsymden..

pazartesi bende doktora gidicem. ayy sen doguma salı esrako çarşamba evrim allahım ya şükürler olsun bugunleride gördük....

gizze gelgit canım 2 nizin de bebesi hayırlı olsun. sağ salim kavuşmuşsunuz darısı bislerin başına inşallah. allah bebeklerinizi analı babalı büyütsün inşallah.

kızlar. süt işine taktım kafayı. göğsünden süt gelenler vardı ya aramızda. benim göğsümün ucunda da hep peynir gibi duruo amka hiç sıvı halde görmedim. temizliorum göğsümü gene taşlaşmış halde duruo orda yeni gelen. benim sıvı sütüm yok galiba. nassı bişi bu yaa. süt veren anneler önceden sütünüz gelio muydu.

yazık ya, benim kız şimdi içeride iki haftadır boşa mı duruyor? hiç büyümemiş. tövbe tövbe.... bazen allahın işine karışıyorum gibi geliyor. hiç boşa olur mu di mi? doğmadığına göre vardır bi sebebi... ama ne bileyim, şimdi ben sezeryan olacaksam, keşke bir hafta önce olsaymışım, en azından bebeğim azcık emerek filan büyürdü. çitlembiğim benim.2.800 grmış. inşallah çok eksik çıkmaz. genelde epey farklı doğuyor ya bebekler.... inşallah benimki 2.500 ü geçmiş olsun da başka bişi istemiyorum.

kkliste2.png

gizze gelgit canım 2 nizin de bebesi hayırlı olsun. sağ salim kavuşmuşsunuz darısı bislerin başına inşallah. allah bebeklerinizi analı babalı büyütsün inşallah.

kızlar. süt işine taktım kafayı. göğsünden süt gelenler vardı ya aramızda. benim göğsümün ucunda da hep peynir gibi duruo amka hiç sıvı halde görmedim. temizliorum göğsümü gene taşlaşmış halde duruo orda yeni gelen. benim sıvı sütüm yok galiba. nassı bişi bu yaa. süt veren anneler önceden sütünüz gelio muydu.

Senınkısı de yogurt seklınde gelıyor ne var bunda.. :)) belkıde sutun cok kıvamlıdır,en ıdeal süt seklı o ymus ya..

Onu bunu bırak da senin moral nası?? Naptın o manyaklarla son durumu??

bende hiç süt belirtisi bile yok bırak peyniri..... hatta dolgun göğüslerim sönmüş gibi görünüyorlar. doğum yapınca dolacaklardır herhalde. ama hiç bir damla bile süt görmedim ucunda.

yazık ya, benim kız şimdi içeride iki haftadır boşa mı duruyor? hiç büyümemiş. tövbe tövbe.... bazen allahın işine karışıyorum gibi geliyor. hiç boşa olur mu di mi? doğmadığına göre vardır bi sebebi... ama ne bileyim, şimdi ben sezeryan olacaksam, keşke bir hafta önce olsaymışım, en azından bebeğim azcık emerek filan büyürdü. çitlembiğim benim.2.800 grmış. inşallah çok eksik çıkmaz. genelde epey farklı doğuyor ya bebekler.... inşallah benimki 2.500 ü geçmiş olsun da başka bişi istemiyorum.

Moral bozacak düşünceleri uzaklaştır bakalım kafandan:eek:klava:Gelmeyelim oraya haaaa:eek:lmaz:

yanlıs dusunuyorsun.. anne karnında her gecırdıgı gun onun ıc organlarının saglıgı acısından cok kıymetlı.. kılo almıyor olması bıyolojık gelısımının durdugu anlamına gelmes.. benım doktorum ole demıstı.. ama suyu azaldı ıse.. onun da tehlıkelı oldugunu, beklememek gerektıgını solemıstı.

nazom ne alakası var sende yani kilo alması o kadar mühim değil sağlıklı olması önemli kuzum
zaten çıkınca her türlü toparlanıyolar içini ferah tut hayırlısı ile doğur seni bekliyorum öperimmmm

lallll naber nasılsın sorunlar ne oldu benden sadece bi kere yapış yapış bişi geldi o kadar bidahada gelmedi
yani senden öyle katı bişilermi geliyo ne güzel işte
bence sen bi an önce moralini iyi tut o zaman sütünde sıkıntı yaşarsın tatlım

şu listeyeee bakıyorumda
sıra bana gelinceye kadar 20 kişiyi geçecek heraldee
iyi taktım ben bu doğurma işine offfffffffffffffffffff

yaaa marketten çerez aldım içinde kurt çıktııııııııı
böööğğğğğğğğğğğğğğğğğ
gidiyom kafalarına atmaya acaba yedimmi arada kurtları yaaaaaaaaa
offfffffffffffffffffffffff
et niyetine yemiş olabilimriyim acaba :sinifsinif:

nazan şimdi gördüm canum. hadi az kalmış senin de. ne güsel. heycan var mı. şimdi ben ve bikaç kişi sonlarda doğurcaz. kimse kalmıcak forumda. kimle paylaşçazz bissssssssssssssssssss....

evriş benim moraller ii 4 ağustosta eşim gelio sabahtan. bakalım nolcak ondan sonra allah büyük. doğum üzeri ve sonrası huzursuzluk çıkarmasınlar da başka bi dileğim yok şimdilik. çünkü eşimi tek yakaladıkları an başlıcaklar vıdı vıdıya. nassı engelleyebilicem ki konuşmamalarını. eşimde bitecek olay gene.

nevanın haberinden sonra listeye bakınca gizze takıldı gozume dedim bu kız dogursada haberimiz olmaz kırkyılın bası yazıo simdi girdim haberini aldım soktayım . masalhh kuzusunada kendisinede neguzel haberle alıoruz yahu

selam kızlar, ben geldim doktordan.
çok büyük ihtimalle (yüzde 95) pzts günü doğum görünüyor. ceren hanım kendi gelmese de müdahalae edecekler. kolundan tutup getirecekler bana. zira suyu azalmış ve plesantası yaşlanmış artık. hala 2.800gr. artık büyümüyor yani. o sorun değilmiş ama suyu azaldığı için strese girip kakasını yapabilirmiş, ve suyu az olunca da kaka yoğunluğu ciğerlere zarar verebilirmiş... falan fiilan.... anlayacağınız pzts büyük gün. nstye tekrar gireceğim pzts günü. eğer doktor bebekle ilgili bir risk görmezse belki bir iki gün daha bekletebiliriz dedi ama ben artık beklemekten de sıkıldım. olmadı sezeryan yapsıınlar. suni sancı her zaman işe yaramıyormuş. o kadar sancıyı çekip sonra tıpış tıpış sezeryana giriyormuşsun. benim kardeşim de geç doğmuştu hatırlıyorum. suni sancıya rağmen doğmamıştı. eee o zamanlar sezeryan da yoktu gibi bişey, yazık annem o kadar sancıyı çektikten sonra eve gelmiş, birkaç gün sonra da normal doğum yapmış.

canım bencede artık alınsın eger sorun varsa. hemde kızına kavusmus olursun bakalım bende gidicem ptesi artık karar verilsin

X