2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ben de diyorum bu fotoğraflar hiç hastanede çekilmişe benzemiyor. Ne çabuk gelmişler evekaydirigubbakcemile3Maşallah Servan bebişe

koptum ya neva servan olayına. bende once neva sandımdı ama iiki tum sayfayı okumusum :))) masallah guzel bi oglancık hemde cok.

hade hadeeee kıvırmayınnn sazanlar siziiii :roflol:

selam kızlar, ben geldim doktordan.
çok büyük ihtimalle (yüzde 95) pzts günü doğum görünüyor. ceren hanım kendi gelmese de müdahalae edecekler. kolundan tutup getirecekler bana. zira suyu azalmış ve plesantası yaşlanmış artık. hala 2.800gr. artık büyümüyor yani. o sorun değilmiş ama suyu azaldığı için strese girip kakasını yapabilirmiş, ve suyu az olunca da kaka yoğunluğu ciğerlere zarar verebilirmiş... falan fiilan.... anlayacağınız pzts büyük gün. nstye tekrar gireceğim pzts günü. eğer doktor bebekle ilgili bir risk görmezse belki bir iki gün daha bekletebiliriz dedi ama ben artık beklemekten de sıkıldım. olmadı sezeryan yapsıınlar. suni sancı her zaman işe yaramıyormuş. o kadar sancıyı çekip sonra tıpış tıpış sezeryana giriyormuşsun. benim kardeşim de geç doğmuştu hatırlıyorum. suni sancıya rağmen doğmamıştı. eee o zamanlar sezeryan da yoktu gibi bişey, yazık annem o kadar sancıyı çektikten sonra eve gelmiş, birkaç gün sonra da normal doğum yapmış.

hiiiiiiiiihooooooooooooo
nazooooooooo doğuracakkkkkkkkkkkk
nazooooooooo doğuracakkkkkkkkkkkkk
bende salı doğurayım o zamannnnnnnnnnn
:lepi:
hihoyyyt

evde durup dururken tadilat cıktı.sırf balkon kapılarını degisecektik adam yıtı doktu yaparken heryer insaat alnı ve toz. evimin tum temizligi gitti sinir oldum heryer heryerde
sıkma canını nasıl olsa yalnız değilsin. onlar yaparlar sen yiğeninle ilgilenirken ohh bi bakmışsın ev yine tertemiiiiiz

Meltem doktoruna bakılırsa sende agustos ortasında dogumyapcan yani..hayırlısı olsun bakalım..bende agustos 12 den sonra dogum yapmak istiyorum hayırlısıyla.çünküme 12 agustosda38.ci haftam bitmiş oluyorrrhihoyyyt

Arkadaslarım; 7/24 haber alma hızmetınız devrede;

Server(Gizze) Arkadasımız dogum yapmıs bulunmakta dün itibari ile..

Kızı Derin, 3750 kg, 54 cm olarak dunyaya gelmıs oluyor.Normal dogum yapmış, sancı cekme kısmı bıraz sıkıntılı olmus,dogum kısmı ise cok kolay.. Emıyormuş, kara mı kara bır kızım oldu dıyor,fotografını da en kısa zamanda ekleyecekmış.. herkese cok selamı var.

evde durup dururken tadilat cıktı.sırf balkon kapılarını degisecektik adam yıtı doktu yaparken heryer insaat alnı ve toz. evimin tum temizligi gitti sinir oldum heryer heryerde

Nyese ki yalnıs degılsın evde.. sıkma canını.. herkes tutar bı ucundan hallolur.

Hakkınızda hayırlısı olsun.. demek kı zamanı geldı yavrunun..

hiiiiiiiiihooooooooooooo
hihoyyyt

Ne alem kadınsın yaff kaydirigubbakcemile3

aa maşallah ay evrişim ne güzel haberler veriyorsun Şenizoy oy oy bebeklerimiz tek tek geliyor kaydirigubbakcemile5:teytey:

amanın saçlara bak maşallah maşallah
ya kızlar ben böyle soyunduramıyorum hemen hapşırıyor tek kat tulum giydiriyorum uyurkende ince penye battaniye örtüyorum yoksa hemen eli yüzü buz gibi oluyor

Iyı de annem orası Adana :)) klıma calıstırmak zorunda kalıyorlarmıs.. yoksa bebıs cok zorlanıyormus.. doktoru musade etmiş hatta.. İstanbul küfür küfür.. tabıkı gıydır kuzum benım.. Bu arada Helın ın de sütü yeterli gelmiyormus, maam takvıyesı vermek zorunda kalıyorum dıyor..

şöööle atlaya zıplaya okuduğum kadarıyla;
SERVAN ın fotoları beni de mest etti. çok da güldüm ayrıca yaşanan karmaşaya....

GELGİTçim, senin de gözünaydın canım. ben iğneye devam ediyorum. normal doğum yapsam bile vuracağım. ama eğer sezeryan olacak olursam ya da epidüralli normal doğum istersem o zaman en az 8 saat önce vurmuş olmam gerekecek. yoksa epidüralli olamayacak.
maşallah canım. senin erken doğum riskin vardı birara hastanede filan yatmıştın. eee artık doğsa da kendini kurtarır bebeğin. ben 40.haftamdayım da bebeğim seninki kadar.... allah en güzel şekilde tamamına erdirsin diyelim.
NEVAya kocaman bir maşallah.... ne güzel haberler vermişsin EVRİŞ, ne mutlu DİDE ye , emme problemi de yaşamamış.... ohhhhh .... allah sağlık sıhhat ve uzun ömür versin.

hiiiiiiiiihooooooooooooo
hihoyyyt
aman yok be deli kız, ben senle yarışacağım derken kuzucuğum içerde nerdeyse susuz kalıyormuş. yok annem yok, ben doğurayım senden önce, sen daha sık dişini, BURKOyu filan da bekle..... ben getirir elini öptürürüm sen daha doğurmamış olursun belki....

aaaa inanmıyorum. GİZZE de mi doğurmuş. o da sessiz sedasız... ne zamandır ben hiç haber alamıyordum hiç denk gelmiyordum GİZZEye.... bebeği de çok iyi durumda maşallah.... ne güzel ele avuca geliyordur....

Düşündüm de.. ben de bebek haberi vermekten bahşiş toplasaydım.. toplam 14 bebekten.. falla sengin olmustumm şimdi kaydirigubbakcemile3

valla EVRıŞ, hani müjde verene bahşiş vermek adetmiş ya, sen iyi bahşiş toplardın. kaç kere müjde verdin verdin bak şurda kaç kişiyiz.... mesele; bu bahşişleri nasıl tahsil edip nasıl sana iletmeli?

hiiiiiiiiihooooooooooooo
hihoyyyt
ya dur hemen sevinme bence pazartesiye çok var belkim snein sancın tutacak suyun gelcek.inş. hayırlısıylan vakti zamanı ne zman ne bilces dimeeeelaelaelaelaelae

Düşündüm de.. ben de bebek haberi vermekten bahşiş toplasaydım.. toplam 14 bebekten.. falla sengin olmustumm şimdi kaydirigubbakcemile3

köşeyi dönerdin yafru alkisalkisalkis

Gizzeye de hayırlı olsun maşallah bebeğine çok iyi bir kiloda doğumuş hemde normal - helal olsun sağlıkla büğüsün kuzu

ne olsun işte bıraktığın gibi doğurmadım
bebişleri alıp ataköy yaparız dimi ramazandan sonra
kaydirigubbakcemile2

yaparız canım tabüükü

hiiiiiiiiihooooooooooooo
hihoyyyt

doğur şekerim bekliyoruz yahya yı

bende 13 ünde doğururum belki kısmet artık

maşallah derin bebeğe
taze annenin de gözü aydın

ayyy ayyyy gizzedemi doğurduuuuu maşallahhhh bebişineee
daha biz onla yazlıkta buluşup denize giricektik amaaa

yaaa efriimmmmmmmm benim haberimide sen verrrrr
kısmet olurmuuu acabaa senin vermennnnn çok merak ediyorum kuzummm
bi hesap no ver ben bahşişleri toplayıp yollarım sana laelaelaelaelae

anam anam anam maşallah yaaa bebeişin kilosuda boyuda kuhteşem ötesi,.. ayy ben hemen süt içeyim.. yah maşallah valla bu kiloyu normal dogumla hee. alkışlıuyorum darısı başıma diyorum. bebeklerimiz tek tek geliyor ayyh yaaa valla bende özendim şimdi.

vereliniortak senü tebruk ediyorum süper fikir ama geç kaldın.önceden önlem alıp bank hesap no falan vermen lazımdı. kaydirigubbakcemile3
canım ya hakkın ödenmez valla. bakalım çarşambaya kadar kaç haber daha verecksin. çarşambadan sonra zaten azcık kişi kalıcaz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…