2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

dua etmezmiyiz hiç..her gece kendime dua ederken sizleri de hiç unutmuyorum şahsen..hepimiz böyleyiz eminim bundan.çok merak ediyorum neva'yı..çok güzel bi kız doğurcan kendin gibi..çok heyecanlı yaa..

bi de bugun seyi dusundum, dogum sonrasi karnima dokunabilirmiyim acaba, yani ilk 1-2 gun dokunamam gibi geliyor..yani belki onu kucagima alinca bunlarin hepsi cok sacma olucak ama 9 aylik bi alisilmisligi ozlerim gibi geliyor...

ben de özlüycem kesin..fotoğrafına bakamıyorum 1-2 gündür..sürekli ağlıyorum çünkü..

Derya'cım moralini yüksek tut arkadaşım..sen de bir annesin..evlatlarının sana ihityacı var..hepimizin hayatından oluyo böle sıkıntılar..bende de neler neler var ama salladım gitti..

Evrim'im..eline koluna sağlık..çok şık olmuş..

Arkadaslar dün sabah cok korktum sol kasigimda acayip bi agriyla uyandim 2 saat kivrandirdi...Sonra esimi uyandirdim hemen acile gittik... dogum servisine gitmemi söylediler hastane öyle karisikti ki zor bulduk... nöbetci doktor geldi alttan bakti acilma yok dedi nst ye bagladilar cok az sancin var dedi cok zor durdum 20 dak. kan ter icinde kaldim yaa...sonra idrar testi yapildi enfeksiyon cikti agri kesici falan yazdi bol su ic dedi bugünden ötürü poliklinige gel dedi ama sevk almam gerekiyordu sevk almayla da ugrasmak istemedim cünkü sanki dünkü agilari ceken ben degilim gece hic uyumadigim kadar güzel uyudum bugünde hicbiseyim yok... zaten bugünde agrim olsaydi kendi doktoruma gidecektim artik cumartesi ona giderim...böyle acaba benimki de yalanci sancimiydi ki bilmiyorum.....

Mercimekim saol kuzum güzel dileklerin için..

Mercimekim,Nurdanım, Didommm... Bugun benı dibe vurdurdunuz haa.. tamam, evet bu halımızı de cok osleyecegız bılıyorum.. altını cızıp cızıp durmayın yaf.. agla agla helak oldumm :))

Babymm biliyorum annenler geldı ama benım de aklım hep sende :)) bak hamılelıgın sapkın hallerı.. :) napıodur acaba?? gelse de bı yazsa falan :)))

gerçekten aranıyor bende hep elim karnımda o tekemelri düşündüm hele eve gelince insan bi bebeğe bakıyor bir karnına işin komik yanı karnınızda gaz varsa çocuk geziniyormuş gibi gaz dolaşıyor :roflol:delikafaduldenya sanki içinizde bir daha çocuk varmış gibi kafamçokkarıştı

ay yavrum benimmm anneannesine tepki verio masallahhh. ,

benim 9 aylık yigenimde durup dururken benim karnıma cici cici yapıp opucuk yaptı cok sasırdık. tr deykende bikere yapmıstı kuzeniyle opusup hasret gideriolar demekki ne hissediosa

seçil çok sağol Allah razı olsun.bakan kalbin güzelliği o dediğin.yürekten söylüyorum

eftelya maşallah bebeğine ne güzel normal olmas çok iyi olmuş senin için çok güzel bir haber olsa gerek normail beklemek daha bi heyecanlı

Son düzenleme:

bende bilemedim bide cok az cıktı hic gidesimde yok bakalım nasıl olcak bi dra gideyimde ne cıkcak nst de filan vs

oğluşum kakltı
esrayı doğurtamadıkya neyse
nazanda bu gün doktora gidecekti sanırım herşey yolundadır inşallah sonra görüşürüz kızlar

bu sancı işi çok karışık bir durum.ben de bi gittim sancı vardı az az iki hafta ssonra yoktu.gerçek sancı farklı galiba.gelince anlaşılır herhal.

çok tatlı ya..kız kardeşin geldi mi? küçük teyze onu yerim ben

ya kızlar bugün oğlum hareketsiz normal mi şeker yedim çikolata yedim ama tık yok

ya kızlar bugün oğlum hareketsiz normal mi şeker yedim çikolata yedim ama tık yok

belki uyuyodur..soluna yattın mı..elini koy bi de..en az 5 defa tepki vermesi gerekiyomuş günde..hergünden farklı bişeyler hissediyosan gerçekten git bi dr.a..

evrimmm walla aynı durumdayız benimde aklım hep sende..sizde..

bugun naptık anlatayım sabah monologumdan sonra yigenim uyanınca cıgıltı gulucuk herkes uyandı hergun aynı muthis bi guzellik insanda ne sabah yorgunlu stresi vs hicbisi kalmıo:) allah bizlerede nasip etsin

sonra kahvaltıydı derleme toplama hos ve cok dagınık benle beraber 5 dişi valiz kıyafet heryer heryede:))nekadar toplasak biyandan dagılıo ben bi iş yapmıorum

neyse annem ve 10 yasındaki kardesimle cıktık bugun bizim mahallede dukkanların oldugu bi sokak var oraya goturdum onları biraz baktık bisiler aldık cocuga kuvet buldum normal legenlerin bebek kuveti seklinde olanı aynı renk kova ve masrapada aldık.

buralarda yasanmaz ne bicim memleket dedi annem hem cok pahalı hem kaba ve gerilermis:)) erken anladı :))

onun dısında evde bisekilde vakit gecio kalabalıgız ya anca bu vakitlerde pc basına geciom ya millet yatmadan yada sabah. ama yavas yavas duzeni kurup daha sık gircem ozluyorum.

evroş olabiliyor canım öyle bazen.endişelenme saatte 2 kere hareket etmesi yeterlidir..takip et yine de

evros uyuyodur olabilir. sola yat ve yarım saat uzan bekle bi sekilde kımıldama hissedersin . buyume seansında olabilir

bugun bel agrısıyla tanıstım. belimden girip beni uyusturuomus gibi oluyo bi tarafı sırtıma dogru cıkarken bi tarafı kalma dogru inio.. sabahken 3-4 kere pespese oldu. bizimkilerde belden vurur diyip heycanlandılar birden ama sonra alısverise cıktık geldik dus aldım bidaha cok belirgin olmadı cok az oldu ama takipteyim. sanırım benimki 8 agustosa kalmıycak

ayaklarımın kutuklugu gecmio yuruyus yapınca yakkabı icinde rahatlıo ama eve glince eski haline donuyo . ellerim şiş , mide yanmam cok fena arttı. eskiden cok az olurdu ama bugunlerde cok sık olmaya basladı..obur sancımı kasılmamı nedir onda artma yok ama devam edio tek eklenen bel agrısı ama bacaklarımı filan iptal edio o agrı

saolun kızlar vallla ben biraz uzanıyım sonra gene dönerim çok saolun iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…