2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

o nasıl bir fiyat öyle ya - ben bile özel hastanede doğum yapacam ve fiyatı 300 lira - çok şaşırdım
peki bu detaylı şart mı??

çok ama çok hakılısın canım, 4 günün kaldı dide nasıl duygular içindesin çok merak ediyorum. hiç kıyaslayamıyorum kendimle nasıl hisseder insan kendini... çoğu arkadaşım bekar onlara hiç kırılmıyorum çünkü bilmiyolar hamile olmak ne demek. ama çoluk çocuk sahibi insanlar böyle yaptıkça o kadar cok kızıyorum ki bende zor tutuyorum kendimi özellikle kayınvalideme karşı...

ya didecim, işte olaylar böyle... demek ki ne sadece güliz ne sadece sen ne de sadece ben... son zamanlarımızdayız ve çok hassaslaştık belki... ben de hamileliim boyunca ara ara çöktüm ama bu sefer iyi çöktüm yani... dua ediyorum.. içimi ferahlatmaya çalışıyorum... benim de geçen eşim agresiflik yaptı diğer dr.'un randevu verdiği saat epey geçince... dedim dur ya, sus, ben de istemiyorum beklemek ama senin gerginlik yapman beni iyice geriyor... ha bir de ne zaman arabaya binsem eşimin sürüş tarzından dolayı kasıklarımın tam üstü kasılıp kalıyor... ya diyorum nolur sakin git... sonra da vazgeçiyorum diyorum bas gaza en iyisi, sancı falan gelsin de başlasın doğum artık... beklemekten de yoruluyorum...

dert mert dinleyecek halimiz kalmamış bizim didom, sen de duymazdan gel bari söylenenleri, 4 gün kalmış stressiz geçir ki sütün şimdiden çoşmaya başlasın...

aynı şey bende de var doktorum beni yarı yolda bıraktı resmen, bu haftadan sonra kime gideyim kime güveneyim bilmiyorum bende sancı gelince paşa paşa git doğur kızım doğumevinde diyorum kendime.. o zaman kadarda gidicem doğumevinin doktoruna artık. içine sinmediyse bu ultrasonu çektirmeden başka bi doktora görünseydin. maddi çıkarlarına alet etmesinler..

o nasıl bir fiyat öyle ya - ben bile özel hastanede doğum yapacam ve fiyatı 300 lira - çok şaşırdım
peki bu detaylı şart mı??

öyle manyak bir fiyat işte canancım, ben de sinirlendim ama napıym bu saatten sonra dr.a yok çektirmiyeceğim desem ayıp olacak... ben de tıkadım kulağımı, kapadım gözümü mecbur çektireceğim işte... :a015: :uhm:

doğuma 15 gün kaldı gözüküyor ve ben yoruldum artık gülizcim, başka dr. a da gittim, İstanbul öyle fena olmuş ki, kimsenin seni çok taktığı yok, ne diyorsun ne söylüyorsun, vızıldıyor musun, miyavlıyor musun ne yapıyorsun çok umurlarında değil... kendi zamanlarını en iyi şekilde kullanma derdindeler... belki kendilerince haklılar ama yordu beni... neyse bir şekilde geçecek bu 15 gün değil mi... bana da şu an en mantıklısı acilden bir devlet hastanesine gitmek geliyor.. sıkıldım özel dr ve hastanelerden... çok bencil ve paragöz bulmaya başladım tüm özel kurumları...

hepimiz için en güzeli olsun.ben normalde hiç iplemem..bugün hassasım iştte..bir de sezeryan olmama takmışlar gibi hissettim kaynana-görümce takımı..direk bişe demediler ama anladım.bel fıtığı siyatik falan vız onlara

evet ruh halimizden kaynaklı belki de herkes hassas davransın istiyo insan. bende hep tartışırım şu çukurlara girme yavaş kullan derim. ama hep yollar bozuk der o da onun hatası değil yani :) geçicek bu günler tek korkum lohusalıkta hormonlarım bana daha cok oyun oynaması. depresyona yaktınım zaten bundan daha dip var mı diye düşünüp duruyorum bende.

ya hassasız işte didom, herkes keşke bu hassasiyetimizi anlayıp öyle davranabilse... neyse takmayalım kafamıza diyeceğim ama, ben de takıyorum... dolayısıyla bu tavsiyem fayda etmeyebilir...

ben geldim. ayhh maşallah bana bugun pek bi enerjikim. çamaşırlar sırayla yıkanıyor saolsun kayınvalidem asıyor,bulaşık maki. içindekileri yerleştirdim yenilerini tekrar koydum yemek faslını bir nebze bitiridm.eczaneye gittim. şimdide ütü zamanı..

yahu cumarteside nazana böyle olmuştu ve nazandan haber yok. ayhh yoksa dogurdumu bugun kontrolu vardı ya?

evrim evrim evrim
terlikler çok hoş olmuş.:)bizim hastane zaten bu terliklerden veriyor hafif ve rahat oldugu içindogum öncesi onları giycem muhtemel sonrasındada kendi kokoş terliklerim..

şebnem canm Allah yardımcınız olsun en kısa zamnda bebişinle evinize dönersiniz inş.dualarımızdasın

o çukurlar zaten tek suçlu onlar... gelip tekerleğin altına giriveriyorlar..

bana lohusalıkta daha dibini görmem gibi geliyor... şu an en dipteyim sanki, hissiyatım bu yönde :) hatta lohusalık çok cazip geliyor şu an... çok güzel olacakmış gibi geliyor, düşün yani halimi :)

mucizem bu neymiş doktorunun istediği..elzem bişeymi. yani kesin görmek istediği bişeyler mi var dicem ama vakit gelmiş çatmış bu vakitten sonra ola ne olmasa ne?neyhse bir bildiği vardır elbet deyip teslim oluyoruz doktorlarımıza.

bu saatten sonra doktor değitirmeyi düşünmeyin bence. olumlubakmaya çalışın...

Neyse, ben burada kimseyi de üzmek istemiyorum... Velev ki paylaşım bile olsa, bu kadar olumsuz hissiyatı ortaya döktüğüm için de utandım kendimden... Hakkınızı helal edin ne olur, herşeyin hayırlısı, daha iyisi daha güzeli olur inşallah hepimiz için ve bebeklerimiz için...
Bunalım mevzuyu kapatıyorum burada yüksek müsadelerinizle :)

bakalım pinkim, hayırlısı... olumlu bakacağız inşallah...

guliz ve mucize.
aaaaaaaaaaaaa noluyor yahune bu dipteyim halleri falan. kızlar kendinize gelin siz anne olcaksınız. dirayteli güçlü olmalısınız. size herdaim muhtaç bir birey olacak yanınızda lutfen onun güzelliklerini düşünün ve anın tadını çıkarın lutfen ya bunalım takılmayın.açın en sevdiğiniz müziği yada arayın en çok mutlu oldugunuz sesi duymak için birilerini. hadi bakalım olmaaas böle..

Nurdanım.. hamıle olabılır mısın acep?? test var mı test evde?? tut çişini bi..
yaaaaaaaa ama ben bu geyigide ozlicem 17 gun sonra:gitme:ah o cisi bi tutabilsem, saat basi kaciyo..

kiyamam ben senin gozyaslarina...

ben o ciciyi alir once kollarini sonra backlarini sonrada yanaklarini isiririm, sebek....allahim bizede gostersin o bbiklerin en tatli donemlerini..

gel sen benim yanima, seni sevktli kollarimla bi saram ben...
mucize guliz sizde gelin yavrular...
hepsi gecicekk bi kac gune...muckk

didom didem ayhh şaka maka asennde az kaldı nevana kavuşmana inş. haleti ruhiyelerinizi yerim ben pişştt sadece duygusal olabilersiniz.oda bebişlerinize kavuşma anını düşünmekden olsun lutfen. bebeişler içerde nasıl bir heycanla aylardır duydukları o sesin sahibini besledikleri anne sevgisinin sahibine kavuşmayı beklerken siz böle bunalım depresyon olmayın lutfen. anneleri onlar sizi çok seviooooooo

kızlar bişi sorucam. görümcem tutturdu bebeğin sünnetini tanıdık bir fahri sünnetçi varmış. ona yaptırın diye. eşimde etki altında kalır onların laflarının. ben ise bebek cerrahisinde bebek sünneti üstüne uzmanlaşmışi bir cerraha yaptrımayı planlıordum. napim. fahri sünnetçi dönemi kapandı ama kafam karıştıı

güliz yedik fırçamızı pinkiden... naniknanik

hadi bakalım kaldıralım totoları... kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2 şükürler olsun bu zamanlara kadar geldik.hihoyyytaz kaldı artık 3 kişilik bir çekirdek aile olmamıza. içim içimesıgmıyor.

sizleridebu duyguseline beklios hadin bakalım vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…