2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Canım bu mesajı okuyabilir misin bilmiyorum ama doktorum Milupanın Still Tee çayını önerdi. Süt arttırmak için kendisi bunu kullanmış ve faydasını gördüm dedi.

Esra su an okuyor bızı.. anlıyorum senı.. hüzün var.. sevınc te var.. abuk sabuk bı durum.. bı, gun sayıyorum.. bı, aa daa varmıs dıorum.. bı, az kalıoo.. sacma salak durumlar ıste.. Ama bıldıgım bır sey var kı; oğlum gelecek.. ve yıllardır içimde kımsenın dolduramadıgı o boşluğu doldurup taşıracak.. bundan cok emınım.

Hersey ıyı olacak.. ınsan ınandıgını kendıne cekermışş.. ıyı olacak hersey.

Son düzenleme:

Ne garip değil mi?? :)) sıkı hıkaye... paylasımın ıcın saol.

hepimiz için herşey iyo olsun..ben bol bol biraz büyüdüğü benimle iletişim kurup güldüğü anların hayalini kuruyorum..daha bir dinginleşiyorum böyle..Esra'nın adı yok altta merak ettim cidden.

yok anam yok gerçek sancı filannn diil şimdi eski formuma döndümmm delikafadulden

oh be yavrum hele sukur zamani gelmisti:))evrim hakli bu tarif ettigin agrilar dogum sancisi,hemen saat tut, sikligi artarsa hazirlan, zira bu kadar gezmeye senin rahim agzi birden acilabilir.....

gypsymesramtarif ettiğin agrı sancı işte kuzum bi dikkat vet bakalım ne kadar sıklıkla yaşıyosun. ayhh hadi ya valla senden de müjdeli haberi duymayı sabırsızlıkla bekliyorum.
canım ya yoksa Yayha geliyormu, saat tut Esram hazırlıklı ol
daha çoook beklersinizzzz
buraları bırakıp doğurmaya gitmeye heçç niyetim yokkk

kıçtan gireni bilmiyorum ben..düzenli mi?
düzensiz kuzummm

didooo ben de tuhaf psikoloji icineyim, cikinca hep karnima bakarim, o sikinti veren kipirtilari baskilari tekmeleri ararim gibi geliyor, dogum sonrasi nasil bi psikolojide olurum hic bilmiyorum??yani etten kemikten biri olucak karsimda, ama suan hayalimde...bende aynene bi seviniyorum, bi huznleniyorum, yani aslinda ne kadar sacma sanki onu icimden cikarinca onu kaybedicekmisim gibi, ama asil ona kvusucam, anlatabildimmi...

anlatabildim mi ne demek ciğerimi okudun..hiç hassas duygusal olmadım hamillikde.bu gün başladı işte

anlatabildim mi ne demek ciğerimi okudun..hiç hassas duygusal olmadım hamillikde.bu gün başladı işte

bi de bugun seyi dusundum, dogum sonrasi karnima dokunabilirmiyim acaba, yani ilk 1-2 gun dokunamam gibi geliyor..yani belki onu kucagima alinca bunlarin hepsi cok sacma olucak ama 9 aylik bi alisilmisligi ozlerim gibi geliyor...

esra kusum bence bu hafta sende bi sancilar siklasir ttalim..ama icime oyle doguyor sen cok ama cok kolay bi dogum yapicaksin, pirt diye cikivercek yahya..

cok güzelsin masallah Allah bagislasin,Anali babali büyüsün insallah...

Alllahımmmmmmmmmmmm.. daha yenı goruyorumm ben bu fotoyuuu yaaa... :1shok:

Allah razı olsun senden.. sen de alıntı yapmasann.. püüüüüüüüüüü bana.

Sebnemim lokum gıbı kızın yaaaaa.. ay yerım yerımm.. masallahhhh, Allah nazarlardan saklasın kuzumum kuzusunuu... ay ıcım gıttı resmen

Aman kendini yorayim deme hemso... dikkat et kendine...yerimseniben

cok tatli uyuyor baksana alinti yapilmayacak gibi mi??? isirivericem valla....

hepinize çok tşk ederim kızlar rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin................opuyorumnanaktan
evrişim süpersin ellerine sağlık ne güsel olmuş

okuyunca korkunç bir hasatalık sahibinden bahsediliyormuş gibi ama burada kocaman bir sevgi ve sabrın yanında dünyanın en güzel en sevimli evet en olmadık anda en çığırtkan miniminnacık meleğine bakmanın aslında hiçde zor olmadığını anladım .
ne uykusuzluk ne açlık hiçbirşey onlarıın sevgisinin önüne geçemiyor
Derya bol bol su sütün çoğalır inş.
inşallah çabalıyorum içmediğim çay meyve suyu kalmadı desem kısaca galon galon tüketiyorum ama rtacak inanıyorum
deryacim insallah sutun dahada articak, yusuf gayet guzel kilo almis, sende vermeye basladin...sen bizim ornek annelerimizdensin, moralini yukset tut, bak bizlerde senden ve senin gibi deneyimli annelerden moral aliyoruz..Iyiki varsin..
sağol canım sizlere şu son günlerinizde moral ve destek için burdayım doğumdan sonra herşey günden güne daha iyi gidiyor bunu anlayıp rahatlamınız için elimden geldiğince sizlerle birşeyler paylaşmaya çalışıyorum
geçti bile evrişim eşimle birbirimize destek omaya çalışıyoruz biz anladıkki zor günümüzde hiç dostumuz yokmuş buna kendi ailemde dahil hiç birşey hissetmiyorum sanki duygularım dondu
dün eşim işten gelince kendimi tutamadım ağaldım ama gözyaşlarıma yazık ha
öperim evrişim uyuyor kuzu
humananın stil tea aldım içiyorum faydası var gibi bide eşim aktardan bi değişik karışım almış onuda içiyorum şeftali suyu kaysı suyu kompostu su artıcak inşallah
yusuf bebeğe geçmiş olsun inş sütün çoğalır
hepinizi öptüm byes

teşekkür ederim canım

maasallah bebegine! senin ve bebegin icin hangisi hayirliysa o olsun canim...kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar günaydın ben bu sabah doğum yapıcaktım ama 24 ü gecesi sancım tuttu.ve sezeryan ile doğum yaptım.allah hepinizi sağ sağlim kurtarsın.3850 gr bebeğim. opuyorumnanaktan

canımmm gozun aydın cok sevindim. ins bebisinde enfeksiyondan kurtulur canım dualarımız seninle

Baby, sizde de güzel bir telaş var, ne güzel evin şenlendi birden.. Ece'cik gelsin, asıl şenlik o zaman gelecek :) Dr.da doğum şeklin mi kesinleşecek canım? Hayırlısı olsun..

hayır canım yarın dr.a gidicez belki belli olur.suanda normal gorunuyo ama bakalım nasibimizde ne var

günaydın kızlar
herkesler iyidir umarım
gözümüz aydın olsunnn
artk benimde sancılarım başladııı
sevineyimmi üzüleyimmi siz söyleyin heeee

sevinelim sevinelimmm:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…