2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Hatıra'yla konuştum şimdi...sesi o kadar pozitif ki anlatamam..sanki doğurmamış gibi, hala şaşkınmış, sürekli oğluna bakıyomuş bu benimmi diye...geceleri uyutmuyomuş sıpa, gündüz gayet güzel uyuyomuş..
doğum sancısının regl sancısı yanında solda sıfır olduğunu söyledi. (benim de regl dönemlerimin acayip sancılı geçtiğini bildiği için)..
bana o kadar moral verdi ki anlatamam sizlere..içimi rahatlattı..
yarın kontrolümü bi atlatayım gidicem bebeği görmeye kızlar...beklerim mutlaka gel dedi...gitmezmiyim hiç..canım benim..

bizden de çok selam söyle..bebişin fotosunu da getir bize

Ayy, bizim için de kokla iyi mi sıpayı.. Ay nasıl istiyorum birbirimizin eniklerini görmeyi. (tabii önce kendimiznkileri)

Badecim, benimkisi sol gogsumun altında,ve baya bı kıtle.. ole meme ucu falan olsa emınım doktor da usg falan ıstemezdı.. hakkımızda hayırlısı..

İnsallahh.. saolasın cigerım.

Gözün aydın..

EVRİŞ DOĞUM TARİHİN ÇOK GÜZEL İNŞALLAH SORUNSUZ SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIRSIN bende eşime diyodum sata göre bir gün gecikirse ne güzel olur diyodum 07-08-09 nasip

tesekkur ederım Evrosum.. umarım denen tarıhte gelır.. hayırlısı bakalım..

Tesekkur ederım mercımekım guzel dıleklerın ıcın,insallahh..

Bu arada gıttıgın zaman bır de fotograf cekilseniz ne kadar güzel olur..

Süslerle ile ilgili yapmam gerekenler oldugu ıcın, onunla ugrasıyordum.. yoruldum da halıyle.. sabah gorusurus yavrular..

Didom.. güzel dileklerin için saol annem..

kızlar beni acayip bi heyecan sardı...yusuf yusuf modundayım...hele hatıra'yı duyunca çok tuhaf oldum..dün akşamdan beridir de çatım açılıyo sanki, alt takımlarda garip bi sancı var..sabah belki dr.çanak muayenesi yapar..tedirgin oldum açıkçası..

sagol tatlim, size de kolay gelsin, sen sakin bisi yapma, ben dun kadina yardim edeyim dedim yetissin diye, yamuldum resmen...
gozunuz aydin canim..

yok canım senden sonra birsey yiyip icmedik kisa bir sure sonra kalktık zaten pazara gideceğimiz için

yarım litre ayran içtim az önce ondan mı böle oldum ya? valla narkoz almış gibiyim. yarım saat kestireyim bari.

lhey massallah yarım litre ayran davul eder insani nazan :)

ah gulistancımbende çok guzel mantı acarım çocuklugumdan beri herkesler bayılır ama yaklasık bir yildir falan hiç yapmadım hamilelik oncesinde hep diyet yapmaya cabaldıgım için tedavi donemi çok kilo aldım çunku artık bebegim bir yasında falan olduktan sonra belki vakit olur:))

selam kızlar ya ben paso uyuyorum sizce bu halim normalmi?
bu arada bir bebişimiz daha olmuş süpeeer
fasulyeko canım kilosunu kaça aldın seyrandan?

dilek sekerin nası seker uyku yapar çok biliyorsun degilmii
yemiyorsun dimi artık hamburgeryok patates kola falannn

ay kuzum kapattırırsanız balkonları falan oyle olur çok yakın oturuyoruz ben balkonda usuyorum resmen etlerim buz gibu hele aksamları su an kazak giydim ustume merserize tabi ama kazaklayım resmen acayip serin

gozun aydın evrimcimm sonuna kadar boyle iyi phaberlerle gelesin insalahh
dr un çok guzel anlatmıs dogru diyor tabi kaldıgı kadar kalsın sayet baska engel yoksa

sanmıyorum aksi bir durum olsun gebelik hormonlarının yarattıgı birseydir diyorum ama sakın ihmal etme yinede aatlayıp unutma dogumdansonra falan tekrar yokla

ayyy eylem yaa gozun aydın allah analı babalı buyutsunn nasıda sıradan birsey gibi anlatmıssınnn herkes gibi benide salya sumuk ettin elimde pecete yazıyrum valla nası duygulandım of yaa ne mutlu sanaa

massallahh senin kuzuyada tazem

koruycu falan deniyor onlara sanırım uyku setinin içinde oluyor kenarlıkları diyorsun dimi
ben valla yıkamadım çunku o buyuk yataga 4 aylıkken falan yatırırım o zamanda okadar mikrop kapma olayı olmaz onlara degecek kadarbuyumuyor hemen donup onları agzaına falan sokmuyor

ama aklıma geldi bambmu besigin kaplama kılıflarını falan yıkamadım tabi ustune tam tamına yapılmıs sokup yıkamalımlıydım ustuned jelatini ile geldi ama dikim asamasında ne kosullarda olmustur bak hiçt akıl etmedim
yada buhar kazanlı utum var onla buhar mı tutsam hani hiyjyenik olması acısından

sen sepetin malzemelerini yikadınmı peki gulistenn yani komple kılıfını ortulerini yani sabitolan kenarlarda carsafını yastık kılıfını falan yıkadım tcabi de o ortleri sokup yikamadım

ayyy defnecim hayırlı haberlerini bekliyoruz bak evrime mutlaka haber verr kirmizi bultenle yazını yazsın o da :))

ateş ölçeri kulaktan ölçenden mi aldınız kızlar bu konuda bilgi verirmisiniz

ben braun un kulaktan olcer olanını aldım canım

hayırıl olsun nevincim sezaryan tarihinizzz

kızlar bu arada benim kasılmalar dunden beri siklastı sanki dun çok yoruldum ona bagladım ama bugunde devam ediyor buhaftalardan sonra sanırımn normal sıklasması sizlerin nasıl ???

bu ara altta kimler var diye baktıgımda hep topik disindan kisilerin isimlerin goruyorum bakıyroumki eylul yada ekim anneleri çikiyor:) nasıl bizlerde hazirantemmuz annelerine sıkca bakıp heycanlanırdık smidi eylul ekim annelerindeki arkadasalr bizi okuyorlar allahım hala inanamıyorum sıranın bize geldigine hatta sıranın baslamıs oldugunaaa temmuzdan dourmayan kalmısmı girpi simdi bir ona bakayım

Canlarım kaç gündür yokum - kusuruma bakmayın haber de veremedim ama geçen hafta söylemiştim - bu hafta evimin temizliği bitmesi lazım son retüşlar yapılması gerekiyor diye - Evrim aradı akşam üstü :)))) hehe doğurmam ben öyle habersiz merak etmeyin yerimseniben
Ve evim temizlendi pırıl pırıl - herşey istediğim gibi oldu - yani stresli günlere son - artık rahat rahat oturup tarihim beklicem - bu arada pencere cam açmıyorum - tabi bunun bir bedeli olacak - elektrik faturasını düşünmek istemiyorum bu ay - klima durmadan çalışıyo ama napim okadar yoruldum kışa kadar hiç bir yeri açmicam az buçuk tozu önlemek adına
Şimdi biraz geriye göz atacam ama mutlaka bişiler kaçırırım malum gece saati - bana biriniz ufacık bir özet geçse nasıl memnun olacam bi bilseniz opuyorumnanaktan
Ben umuyorum ki herkes iyidir - ama doğum oldu mu olmadı mı çok meraklıyım ???

canan hemen ozet geçeyim

kayra da dogurdu eylem dee

eylem bugun yazdı kayra dun evrime mesaj atmıstısanırım

kher ikiside normal dogum yapmıslar eylemin dogum hikayesi uzun uzun birkaç sayfa geride var bakabilirsinnn

mendilini hazırla ama okumadan evel:)

anaaaaaa çok sevindim ya maşallah ikisine de
Kayracım ve Eylemcim Allah size ve yavrularınıza uzun ömürler versin - darısı başımıza
saol esram 20 sayfa geri gittim Sakaleyn yazdıklarını okuyodum hemen hızlı hızlı doğum hikayesine ilerlicem :) ay ama benim şimdiden gözlerim doldu senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…