2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

temmuz annelerinden biri suyum patladı die yazmıstı ya baktım 00:37de yazmıs, saat 1 de haberi gelmis dogurdu die .epudrali bile takmaya fırsat olmadan gelmis bebegi.. :)

gobus showa inmis gobegimin fotolarını koydum . pcden cektim kusura bakmazsanız. atrık monologumu bitiriorum sohbetinizede doyum olmuo sabah sabah :)))))))))

günaydın kızlarrr
ben şunu anladımmmm bu hatunlar doğurmak için benim topikten uzakllaşmımı bekliyorrrrrr :tomato:
yeni bebişlerimiz hayırlı olsun sağlıkla büyüsünler
darısı kalanların başınaaaaaaa inşallahhh aminnnnnn

KABUS GİBİ GEÇEN DUN GECEM
şimdi iyiyim çok şükür..
canım ya geçmiş olsun şimdi iyisin değilmi ama harbidende haklısın panik olmakta düşünsen bu günlerde grip olsak vs ne kadar sıkıntı olur bizim için
ben vantilatör kaşısındayım bütün gün buzlu suları içiyorum ama Allaha emanet inşallah birşey olmaz ödüm kopuyorrr
sana dönemedim dün bu arada temizlik akşam 10 da bitti düşün artık geç oldu diyede aramayadım kuzum Şeniz
eveettt bi tane normal doğuranımız çıktı sonundaaa bende normal istiyorummm bende bende bendeeee...gözü aydın olsun kayramızın..
hee sana msj atmış şimdi a
nladım.... -tatlicadiarzu- hamileyim ondandır...
:roflol: senüüü hamile senüüüüü
Hale bak.. sımdı de dogurmanızı ıstemıyorum ıyı mı?? doguran sırra kadem basıyor cunku.. düsünsene sen yoksun topıkte Baby.. kırıklarla nası basedecegız sonra CADIARZU
ay harbiden yaa pervin sen sonra doğur düşünsenize pervin yok çok sıkıcı bi topik
sen bizim biricik eli maşalımızsın ama şuna inanıyorumki lohusa hali bile el atar kırıklara delikafadulden
kayraaa foto koyucakkk??eminmisin nazancımmmm hatuna kendi fotosunu koydurtamadık aylarca bebişinki hiç koymaz boşuna beklemeyelim benceee
ben benimkini boy boy koyarım merak etmeyin :roflol:
anası gibi kara kıllı şişko bi bebek olarmış :roflol:
maşallah NAZımıza bak seni üzmüyor annesi sen mantıları ye NAZımız büyüsün iice naniknanik
birdahaki sefere pazara bebişlerimizle çıkarııızzz sen hiç merak etme delikafadulden
Kızlar, bu arada Burko'nun listesinde Kayra sez. 30 Temmuz gözüküyor. Normal doğum yapmış ama.. Ben birşey mi kaçırdım, nasıl oldu bu?
burkonun listede herkes sezeryan gözükiii zatiii ben bile delikafadulden

ay senin kucaküstünü yirim bennn
hiç kucaküstü diyenini duymamıştım delikafadulden
Yaz sen annem.. yaz.. Allahtan onunde fazlalık olan cinsiyetten değilim.. kesin,organ su an yerlerdeydi... mafoldumben
sende fazlalık yokta Kuzy'de demi yok heee şincik onunkiler şaha kalkmış olmasın naniknanik
gözünaydın canım tarihin belli olmuş seninde satlarımız aynı gidiyo bizim bakalım bn ne olacağımmm :bbo:
ayy seda nasıı doğsun içimize doğum tarihlerimiz delüüü
bana kalsa içime doğan 2 ağustosss ama yarında olabileeer kim bilir rabbim bilirr...
Kızlar Dide nerede? Hala temizlik mi yapıyor bu hatun yoksa?
totosunu yaymış yatıyodur nerde olcek
kızlar ya pc basındayımm surekli yazıyroum bir gonderiyorum bir sayfa daha ileri gitmissiniz bu ne hizz topigin en hareketli gunlerini yasıyoruz sanırım allah bereket versin sesimiz hiç kesilmesinnnn
ben olsam böyle olmazlar zaten
ne zaman ben yokum ya topik coşuyo yada doğruyoooo :mymeka:
benim görümcede h.sonu bi yerlere kaçıcakmış sakın cuma doğurmamalıymış oldu dedim
ay aslında gıcıklığına doğursammı delikafadulden

BABY sabahın köründe kalkmış, bi de monolog yapıyorum diyo.... güzelim aramızda saat farkı var. sen yine hortlamışsın anlaşılan. bebek doğduğunda uyku konusunda en az sen zorlanacaksın galiba BABY. Şu hamilelik mahvetti senin uyku düzenini.
GYPSY , sen de karga b..k unu yemeden uyanmışsın. bu enerji güzelim? yoksa yoksa... hani şu doğumdan birgün önce verilen fazla enerji mi?

GYPSY kızım sen gerilerden geliyorsun anlaşılan... okuya okuya.... bi KAYRA normal doğum yaptı sanıyorsun ama devam et bak ne göreceksin... HATIRA normal doğumun da ekspress seferini yaptı.

BENİM DE İÇİME 2 AĞUSTOS DOĞUYOR, HAYIRLISI BAKALIM.
ayy nazannn bende aynı tarihi yazdım ne kadar ilginç içimize doğan tarihler aynııı
doğumlar yaklaştı biz hala sana gelemedik be PİNKY. hani sen pasta börek çörek yapacaktın da gün yapacaktık? tühhh yaaaaaa neyse artık çocukları toplayıp geliriz.
pinkyy çocuklu misafir istemiyooo unuttunmuu ama ben gidersem ekstradan yiğenlerimide alıp gidicem delikafadulden
gülistanın başına bol bol çocukkk delikafadulden
"karnın burnunda aşkım ne seksiliği":gitme::gitme::gitme::gitme:
e adam haklı ne seksiliği ayolll
acaba adam akıllı bi yönetimin bu ülkenin başına geçtiğini görecekmiyiz..
benim hiç umudum yok
işte de GYPSY nin mantı pozu]
yaratık gibi çıkmışımmmm
çık gez anacımmm napcen evde oturuppp
havada serinmiş ohh ne alaaa
benle ESRAKOnun mantı pozu ile EBRUSKA nın mantı pozu arasında ne kadar fark var di mi? biz nasıl saldırmışız ama di mi?ben resmen kendimden geçmiş görünüyordum GYPSY mahsus öle mi çektin?
valla neyse onu çektim özel bi çaba harcamadımmm naniknanik

GYPSY , sen de karga b..k unu yemeden uyanmışsın. bu enerji güzelim? yoksa yoksa... hani şu doğumdan birgün önce verilen fazla enerji mi?
nazom ben her sabah böyle kalkıyorum zatennn
GYPSY kızım sen gerilerden geliyorsun anlaşılan... okuya okuya.... bi KAYRA normal doğum yaptı sanıyorsun ama devam et bak ne göreceksin... HATIRA normal doğumun da ekspress seferini yaptı.
ay biliyorum evrimimmm haber verdi dün sağolsun şok üstüne şok yaşadım zatiii
fotmuda koymuşsun korkunççç çıkmışım bendede senin daha ne fotoların varr koymuyorummm :icecream:
haftaya doğurmazsam buluşalım yine mantı yiyelim aynı mekanda delikafadulden

geçmiş olsun evriş.Ama merak etme doktorlar herşeyi çok çok iyi anlıyor.kitlenin yapısı için iyi huylu dediyse öyledir.ben hersene kontrole gidiyorum benim kitlelerde bayağ büyük ama çok şükürki kötü birşey değil.umarım seninde cuma günü için rahat eder.

sen nasıl zaman zaman depresyona giriyosun mucize, valla matrak hatunsun, allah ömrünü arttırsın..
bi aralar girer gibi oluyodu sınavları felanda vardı yannış hatırlamıyosammm dimi mucizemmm CADIARZU
bi de sivri göbek fotosu ekliyorum. çok taze, yeni çektim, az önce]
o üsttekiler memelerinmiiii delikafadulden
hey maşallah mucizenin sanatsal fotoları tadında olmuşşş
evet adaş dorğu söylüyooo
ilk nazo bitirdi tabağını hemide 5 dkkda ben yavaş yedim çabuk bitmesin diye tadı harikaydı çünküüü epruuu zatiii gayet kibar hanım hanımcık yediii
nicki ne mercimekimmm??
çatlak gadın :roflol:
bu arada salifo şerbet için lohusa şekeri almıştı dün..kilosu 30 tl imiş.arzolunur
ohaa o kadar pahalımıymış yaaa vişne suyu kakalamak gerek o zaman gelenlere delikafadulden

günaydın kızlar bende erken klktım gerçi uyudugumu söyliyeme nedense dogum yaklaştıkça sters yapıyorum hep aklımda epidural taklıma anı geliyor kafamda seneryolar yazıyorum birde kociş horladı tren gibin ay uykusuzluk çok çötü gerçekten

tebrikler arkadaşım süper anlatmışsın.şu an hüngür hüngür ağlıyorum .allah analı babalı büyütsün bebeğini sağlıkla sıhhatle.

ayy canım hıkayenu yaşlı gözlerle okudum.ve acayıp heycan bastı.bizim satlar aynıydı sanırım.nekadar kolay bı dogum olmus.Allah hepimize nasip etsın böle rahat dogum ve saglıkla kucagımıza almak inşallah
ben geldim arkadaşlar kızımın resmini albümüme ekledim..... ismini SELİN koyduk geçmişi okuyamadım başka dogum yapan varmı son gelişmeler neler????
oyyy cok tatlı bı kızın var4rr.maşşalah yaaa maşşalallahhhh.
canım bu gögüs ucu problemı ve emme problemı ilk haftalar cok oluyomus zaten.inşallah siiznde sorun hallolur.ama yınede emzırmeye calısıp basarman bıle cok güzel.bebegını bu mucize vitamınden mahrum etmıyorsunyerimseniben
yaa ne gıcık doktorlar var yaa,nasıla herseyı kendı durumlarına göre ayarlıyorlar.neyse bebegıne maşşalah.valla normalı beklemek istiyorsan ve herhangı bı engelın yoksa bekle derım.ama yınede sen bılırsın bı doktora daha gözükmende fayda olabılır.catın gercekten darsa cok zorlanırsın dogumda
maşşalah kızına,ee naz yapıyor annesı,dogana kadar meraktan catlasınlar dio bebeklerımız.benım kızımda göstermıyo.enson 28 haftalıkkken görmustuk tam profil okadar
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/296761-2009-agustos-kuzulari-burada.html
biraz düzenledim bakın bakalım.yalnız doğum tarihleri konusunda yardıma ihtiyacım var
cok güzel olmus elerıne saglık didem.ama hep ilk sayfayımı düzenlıycen?aslında oda güzel,sayfa sayfa bebek resmı aramayız enazından
ayyy fotoda cekının fotodaaaaa.cook selamlarımızı söle,bebegıde güzel güzel kokla bızım yerımızeee
aynen canım,banada bı hallaer oldu hatıradan sonra.sankı kızımın tekmlerı daha bı kuvvetlı gıbı,kızım yavas dıyorum suyun patlar sonra.sankı benım de kasıklarda sancı oluyo gıbı.boyna kendımı dinlemeye basladım kaydirigubbakcemile3 bırde satlarımız aynıydı hatırayla.neyse artık herseyın hayırlısı
kızlar bu arada benim kasılmalar dunden beri siklastı sanki dun çok yoruldum ona bagladım ama bugunde devam ediyor buhaftalardan sonra sanırımn normal sıklasması sizlerin nasıl ???
evet canım 36.haftadan sonra kasılmalar artıyo.bazı günler cok sık oluyo bazı günler ugramıyo nerdeyse.rahım kendını hazırlıyormus doguma.normal bi sürec yane
maşşalah bebişineee,sana küçük gelıyo ama daha vaktı var annesı.doguma kadar gereklı kıloya ulasacak inşallah.buarada nıye sızın ntslerınız bukadar zor gecıyo.ben 2 kere girdim cok rahattı.yatagı tam düz yaptırmadım sırtım agrımasın dıye.hafıf otutrur ppozisyonda normal gectı.20 dakkadan fazlaydı gıbı geldı benımkı
birde topik acıcam 2009 annelerinin dogum hikayeleri diye . oraya yazarız toplu halde kalır. burdan boyle zor oluyo. hatıranınkini kopyalıycam. diger kızlarda ora yazarlar musailt olduklarında bakarız tamammi sekerler..

aynı seyı ben yapıcaktım:1rolleyes: düngece uyku tutmayınca boyna aklıma bıseler gelıyo,dedım barı dogum öykülrı die bı topik acayımda orda toplayalım bütün öykülerikaydirigubbakcemile3 hadı ssekerım ellerınden öperr yenı topikk

bana da dün dudakların büyümüş, doğum yaklaşmış dediler..daha neler neler duycaz bakalım.:)

söylerim canım hepinizden..

birde topik acıcam 2009 annelerinin dogum hikayeleri diye . oraya yazarız toplu halde kalır. burdan boyle zor oluyo. hatıranınkini kopyalıycam. diger kızlarda ora yazarlar musailt olduklarında bakarız tamammi sekerler..

hüpper olur..daha iyi olur bence de..

bi aralar girer gibi oluyodu sınavları felanda vardı yannış hatırlamıyosammm dimi mucizemmm CADIARZU

nicki ne mercimekimmm??...

huri37..hastaneye gider gitmez pırt diye doğurmuş..epidurali takmaya fırsat olmamış...darısı başımıza..inşallah biz de öyle pırtlatırız bi çırpıda..

herkezeee günaydııın.yıne uykusuz bır sabaha kocaman bır merhaba.12 ye gelıyodu yattıgımda ve yıne herzamankı gıbı sabah 4.5da namaz için uyandım ve bırdaha uyku hakgetıree sabah 6.5 a kadar.1 saat yıne dalmısım ve 7.5dan berı uyanıgımm.başım agrıyoo uykusuzluktan.ama yatıyorum yınede uyuyamıyorum mafoldumben

yaa buarada benım ayakalr artık fena şişmeye basladı.busabahta ilk defa ellerım parmaklarım şiş uyandım,artık yenı uyandıgımda göz kapaklarımda(kirpiklerımın tam dibi)hafif şiş oluyo bırde dudaklarım hafıf botoxlu tarzı.ayy dogum yaklasıyomun acaba.düngece yatarkende kocacım karnımı severken dedıkı "aa karnın nereye gıttı.aşaği inmiş gibi sankı" :1shok: ben indimi die düşünürken tescillenmiş oldu.bakalım bı aksılık olmazsa yarın doktora gıdıcez ne dıycek doktorumuz.cok heycanlıyım.artık başladı dogumlarrrrrr

Pİnky sezon fİnalİ Çok acıklı anlatayım mı? Ne dersİn
anlat anlat nasılsa ben izlemiyorummm delikafadulden
merhaba arkadaşlarr
hoşgeldin canım hayırlı olsun bebişin sağsalim kavuşursun inşallah
ya gypsy ne zaman doğum yapacak çok merak ediyorum hepimiz ondan önce doğum yapacakmışız gibi geliyorsositososito
banada öyle geliyor nedense zemuszemus
bu arada şekerin kilosu ne kadar tatlım?
olmaz
ben bebişimin fotosunu koyarsam kesinlikle bi maşallah isterim ve bu durumda mutlaka yorum yapılması gerekir bence yorum yapılmalı bebişlereee ne olucakii okumaz es geçersin sadece fotolara bakarsınnnn yada şöyle olur mesela fotoyu koyan arkadaş yada ilk yazan arkadaş editleyip resimleri oraya ekler fotolar hep başta durur yorumlar sonraya kalırrr
maşallah Kuzymize annesini hiç üzmüyor ne güzelll
doktora sorduğunda süper olmuş benim duruma ne kadar benziyor değilmi
yakışiıklı dohtor bozuntusu beni doğurtacaktı kaç hafta önceden :umursamaz:
aynen benimde ayrıntılı usg ve nst yarın. ayrıca normal dogumdan korkmuorum diorum
yapanlar bilmiosunda ondan korkmuosun diolar. napayımki korkunun ecele faydası varmı.
ama epudrAli istiorum her halukarda..
ay bende sinir oluyorum böyle yorum yapan kadınlarraa yaa doğurmadın bilemezsinn
iyide illa çıkacak bu içimizden doğurucaz bilicez herkes aynımı yaşıyor sanki doğumu
heleki benim annem kaç tane doğurmuş
yok kızıııımmm sezeryan yappp normal doğum sancısı çekemezsin sen kıyamam ben sanaaaa diyorr
bende diyorum yok ben normal yapmak istiyorum ama illa istiyosan gel sen doğur benim yerime sancıyıda sen çek diyorumm
bana güç vereceğineee neyseee :sinifsinif:

Bis de geldik dr.dan..herşey gayet iyi durumdaymış..3200 kg.olmuşuz..
dedim benim alt takımlarda acayip bi çalışma var, ne durumdayım bi bakın.usg den baktı, kanala girmemiş, çatı muayenesine gerek yok şu an dedi..kafası gayet hareketliymiş..39 a sancın felan olmazsa o zaman bakalım, hem kilosunu daha iyi görmüş oluruz, hem de şu an kurcalayıp da erken doğumu tetiklemeyelim dedi..hazırlık yapıyodur çatın, sancıların da bu yüzdendir dedi..içim rahatladı biraz..

Son düzenleme:
günayydınnnn
aaa sabah sabah ne güzel haber aldım yaaa hatırada doğurmuşşş ve maşallah ne güzel hikayesiii allahh hepimize bölesini nasib etsin yaaa allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsinn..
bugün sezeryana gidecekler vardı onlarada allah koaylık versinn..
ben biraz gecmişe bakayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…