2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sakaleyncim de güzelce anlatmış bizlere birşeyler, onca işi arasında... sağolsun... inşallah sütü az olan herkesin sütü artar da doyar bebişler...

HATIRA hikayeni okudum, salya sümük ağlamaca.... Arkadan SİBEL'in SELİN'ininin fotoyu gördüm uçtum uçtum... Sizin sıpalar bizi kendimizden geçiriyor :)

Taze, aydede cok datlu, ben bebişimin nevresimini aydedeli aldım... Seviyorum aydede temasını...

Bizde de annem hastası! Aydedeli bişi yapmasaydı kendi aydedeye dönüşecekti kanımca kaydirigubbakcemile3

PINKY çok geçmiş olsun canım. a.s.

Hayırlısı canım. 39+1 oldukça iyi bir tarih.

bir sorum vaar
yan yatırma yastıgını ve boğulma önleyici yastıgı yıkadınız mı kızlar ?

Evet, attım makinaya ama, file torbanın içinde attım.

Ay pinkym ben de hep aynı şeyi düşünüyorum. Ama hiç kızmam ki. Oldum olası erken yatmayı sevmemişimdir :))

Ben de aymnı fikirdeyim. Veya temmuz anneleri gibi konuyu ilk açan kişi bütün resimleri ilk mesaja da eklesin, ilk sayfadan hepsi görünsün.

Maşallah Doruk 'a sezeryanmı olacaksın sende ? hadi hayırlısı

günahını aldılar Taze gece geç yatıyor bu saate kadar uyuyor diye kaydirigubbakcemile3 , bakın hatun doktordaymış cık cık

Yaaa, yaa ! Benim gibi masumun günahını aldılar kaydirigubbakcemile3 Teşekkür ederim ayrıca a.s.

tazem ve evrişim maşallah kuzular çok güzel haberlerle gelmişsiniz valla herşeyin yolunda gitmesine sevindim kızlar.

Herseyın yolunda olmasına cok sevındım.. hadı gozun aydın.. daim olsun boyle guzel haberler hep.. Doruk'uma ıyı bakıyor annesı.. kıyamam sana dınlen tabı.

BURCUUU masallah doruk beye, cok guzel herseyii...4 agustos gec degilmi biraz tarih kararlastirmak icin, o zman gittiginde 2-3 gun sonra aliyoruz dermis, senide heyecan basar, keske onceden kararlastirsaydi..yada 1 hafta 10 gun sonraya tarih vericek

TAZEFASULYE, sizin de gözünüz aydın. enfeksiyonun da tez vakitte geçsin inşallah. aman ne güzel yaaaa herkesten güzel haberler geliyor.

hadı gözünaydın canım.hersey yolunda maşşalah oğlusunaaa

Çok teşekkürler kızlar hepinize. NURDANcım illa da son bir görüp, öyle tarih vericem diye tutturdu adam. Ne diyim? Ağanın poki üstüne pok olir mi? kaydirigubbakcemile3

kızım için yorumlarınızı bekliyorummmmm DÜNÜRÜM nerdesin bak bakalım kızımı begendinmi kararından caymadın dimi:)))))

Hiç cayılır mı böyle güzel kızdan? Maşallah 41 kere... Sana da geçmiş olsun diyorum dünürüm. Kucağına aldın sıpanı, sıra bizde :)

tazem evrimim gözünüzaydın kuzeyede doruğada kocaman maşallah...

Evriş, Taze maşallah kuzularınıza...

Sağ olun kızlaaaar... öpüldünüssss a.s.

kızlar biriniz sterilazatör linki vermiştiniz taze senmiydin o duruyosa gene verirmisiniz

Canım e-bebek.com da arat arçelik sterilizatör diye. Benimki hem ısıtıcı, hem sterilizatör.

taze, evriş, maşallah bebişlere... son zamanalrd akilonun tam ölçülememesi normal dert edecek bir durum yok bence.. içiniz ferah olsun..

Sağ ol mucizem. muccuk

Maşallah çok iyi rakamlar bunlar.. Haydi hayırlısı

canım Allah analı babalı büyütsün maşallah sana ve bebişine...iyi ki paylaşmıssın bizlerle hikayeni muhteşem.inşallah hepimize allahım boyle kolay dogum nasip eder.
Okurken hem tebessum ettirdi bana yaşadıgın şeyler hem de gozlerimi doldurdu...
ne kadar guzel tekrar tekrar maşallah....
Öpüyorum seni ve bebğini...

Doruk'un sürekli sivrilttiği bir yer vardı karnımda. Sordum, poposu varmış orada :) Hayta popoyu çıkarıp duruyormuş meğer Bi çıksın nasıl ısırıcam nasıl :)

NURDANCIM banyonuzu güle güle kullanın. Geçmiş olsun ayrıca. Bizim de bir bitse şu işler! Hiç sevmem evde temizlik yapılsın! Ben de dahil olsam neyse, ben yapmıycam annem - Onur ve Hacer (kadın) evi hallaç pamuğu gibi atacaklar. Ben de mal mal durucam...

herkese ii akşamlar Allah rhatlık versin hepimize güzel uyuyalım inşallah....ben çıkıoyorum...

saol datlum a.s.

ulen hatıra sana en özlenen diye yazmıştım hatırlarsn dedim yine kayboldu artadan ama hiç aklıma gelmezdi bir de yazmış pazara gitmek gibi doğal bir şey sanki.ne diyeyim çoook sevindim.içim kıpır kıpır oldu.sen harikasın,doğum hikayen harika.herşey böyle güzel gitsin canım benim.
haa şekerin içinden altın çıkıyordur da ondandır... allahım yaaa..

bu arada akçaaat köfte demeyin banaaa, yiyebileceğiniz en güzel köftedir emin olun..
bilmem artık ne çıkıyorsa kazık yane
spoileri okumak için imleçle yazıyı seçiniz pis spoilerfinalde çok önemli biri nalları dikiyor

Allah sana kolaylık versin derya.niye alınan tarz dikiş seninkiler anlamadım.
sağol evrimcim..çok çok maşallah sonuna kadar sağlıkla inşallah.sen benden sonrasın bana haber verirsin artık.ya da ben seni ararım.taze ve burko da senden sonra zaten.
benim göbişde de var o minik sivilcelerden.ama çatlağa dönmüyor.elim sürekli onlara takılıyor.iyice kızarıyorlar
ben de diyorum niye bahsetmedi..bence de bir şey yok.göreceksin.

dinlem canım benim.Doruk'a maşallah.bakalım senin günün ne zaman olacak? valla çok merek ediyom
bitirdin beni.maşallah sana.Rabbim nasıl da yardım etmiş.Kandilin güzelliği diyorum.
evet evet nazan ya tv de sara hapisdeydi ve karnı burnuydaydı ama biz öyle bişi islmedik yahuu
ne karnı burnundası be..nerenle izliyorsun acaba.kadın zayıflıktan ölüyordu.hemi de yeniydi bebişi daha..esraya lostu sana da prison breaki yeniden anlatıyoruz boyuna nereye kadar:umursamaz:
defnecim tüm güzel dileklerim ve dualarım seninle.Allah kolaylık sağlık versin sana ve yavruna.güzel haberlerini bekliyorum
ateş ölçeri kulaktan ölçenden mi aldınız kızlar bu konuda bilgi verirmisiniz
chicconun herbi taraftan ölçenini aldım.alın ve kulak ölçüleri hatalı oluyormuş

Cambaz gözün aydın canım

saol dide dikkate almana sevindim cuma bakcamda bugün az mı girdin sen topiğe bana mı öle geldi

ben kaçıyorum biraz öptüm ii geceler

ben geldim topik dondu ya..çıknca yine ötersiniz vit vit kıcıklar

bu arada salifo şerbet için lohusa şekeri almıştı dün..kilosu 30 tl imiş.arzolunur

o-haa!!!....bugün içtim alt komşuda soğuk soğuk süperdi ama..

olay anlaşıldı..

maşallah maşallah..bakalım ne güne tarih vercek...

yıkadım sıktırmadan.hiç bişi olmadı..

allahım ne güzel bi kız doğurmuşsun.maşallah maşallah....

allah razı olsun...inşallah senin de sütün artar biran önce..

inşallah sağ salim kucağına alırsın arkadaşım..allah yardımcın olsun..

anam herkesin tarihi belli oluyooo...oy oy..hayırlı olsun..

dr.a güvenmiyosan bi başka dr.a görün ozaman..bebeği tehlikeye atma..doğru söylüyo olabilir bak..çok önemli..

gözün aydın...maşallah..

Evrim'im maşallah Kuzey bebeğe..çok şükür...göğsündeki kitle de eminim sorun çıkarcak bişi değil..

hakikaten topikten ayrılmaya gelmiyor....annelerimiz girmiş, Hatıra'm doğurmuş..vay be..gene tanışamadık..güya yarın sabah dr.da buluşcaktık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…