2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar size doyum olmuyor ama benim gidip önce çamaşırları asmam sonra da duş almam lazım.

evet evet nazan ya tv de sara hapisdeydi ve karnı burnuydaydı ama biz öyle bişi islmedik yahuu

iyi bari, biz de şaşakalmıştık, eksik indirdik herhalde demiştik. şimdi oldu o zaman.ne yapcaz yani, yeniden mi izliycez? hangi bölümden itibaren acaba?

benim çitlembiği yine hıçkırık tuttu. nedense çok hıçkırıyor bu kız yahu.... hemen hemen hergün mutlaka....

şükür ameiyatım çok rahat geçtiçok agrım sızım olmadı bebegi dikişlerimden degilde tutmayı beceremiyorum çünkü normal ememiyor silikon uç takıp emziriyorum hem ucu hem bebegi tutmayı beceremiyorum kızım çok minik çünkü resimde büyük durduguna bakmayın tutmayıda becercem bakalım..... gögüs uçlarım yara olmadı silikon uçtan dolayı....

sibel bi yerde okumuştum silikon ucu takdıkdan sonra bebek bi kaç dk emsin sonra ucu çıkarın normal emzirin çünkü ucu çıkmış oluyor yazıyordu.öylemi yapıyorsun

eylem şakamı bu diye okudum inanamadım gerçekten çok sakin anlatmışsın allah analı babalı büyütsün yavrunu doğum hikayen çok duygulandırdı ilk senden okuduk doğum hikayeni diğer kızlar ne düşünür bilmiyorum ama benim içimi ferahlattın bu hikayeyle sayende şu an daha korkusuzum çok güç verdin bana
bizimde yok sen naz diyodun ben on tane isim söyledim millete hepsinden vazgeçtim bende doğduktan sonra koymaya karar verdim. benim içime batıyo bi isim bulamamak ama
ben yıkamamıştım yastığını yıkadım takımın şekli bozuldu biraz ama burda yazılanları okuyunca bende tedirgin oldum makinaya atmadan elimde yıkımaya karar verdim zaten doğar doğmaz büyük beşiğe yatırmicağmız için şu an gerek duymuyorum

milkshake fotoya yorum yazdım burdanda söyliyim maşşallah bebişin çok tatlı
doğumdan sonrada gelip bize bebişini anlattığın ve gösterdiğin için çok çok teşekkürler

yok canım benim hiç gögüs ucum yok hep uçla emiyor dogal olarak emsinde onada razıyım....

ben çıkıyorum görüşmek üzere kendinize iyi bakın...

Allahım yavrularımız geliyor birer birer.. Hepimizin yardımcısı olsun tanrım, çok duygulandım yaa mafoldumben

milkshake masallah kızına cok guzel seninde ii olmana sevindim canım
neyseki atlattınız

HATIRA cok ama cok guzel bi dogum hikayen var masallah. hepimize destek oldun. cesaret verdin insallah seninki kadar kolay dogumlar yasarız canım cok sevindim senin adına..

Selam arkadaşlar
Kayra ve Hatıra doğurmuş detayları okudum inanılır gibi değil ne kadar kolay çabucak gelmiş allah analı babalı sağlıklı uzun ömür versin.

tazem evrimim gözünüzaydın kuzeyede doruğada kocaman maşallah...

Ayayayyy.. kıyamam ben siseee... Allah yardımcın olsun Sıbelım.. Allah nazarlardan saklasın evladını.. gercekten cok guzel bır kız.

iyi bari merak etmiştim sağol arayıp haber verdiğin için
senin doğum yaptıgını kim haber verecek bize kimi arayacaksın ?

Valla muhakkak bırınızı ararım kuzum.. Ikı burcu dan bırısını.. ya da esralardan bırısını.. bulurum muhakkak bırılerını..

Tesekkur ederım Damlacım..

ne sakinsin sen eylem..yavaş yavaşokuyordum bi anda afalladım..sağlıkla büyüsün bebeğin...

mmmm bayilirimmm...

sen kisir mi dedin(off bide patates salatasi mii; aksama patates salatasi yapayim bari..

bakma sen çok dile getirmiyorum ama ben de senin gibi kısır manyağıyımdır...

Evriş, Taze maşallah kuzularınıza...

milkshake canım ben haziran annesiyim 42 günlük oğluşum malesef hiç göğüs ucum yok benimde bende silikon uçla emziriyorum
hangi marka kullanıyosun bilmem ama şiddetle avent olanını tavsiye ederim 1 hem göğüsucu gibi sert
hem göğüs ucunun her yerini kaplamıyo kelebek gibi kanatlı tutmama falan da gerek kalmıyo hem bebişin burnunu da tıkamıyo
hı bi de arada pompayla sağ bebek emdikten sonra pompa da çok uç ıkartıyo malesef benim uşlar inatçı hala çıkartamadım
umarım yardımcı olmuşumdurrr

bu arada herkese hayırlı kolay doğumlar
allah hepinizi ve melekleriniz sağ salim kurtarır inşallahh
ben normal doğurdum eğer kourkup da normal istemeyen varsa allahım öle büyükki çok çok kolay hiç gözünüz korkmasın allah yar ve yardımcınız olsun

hı bi de sütüm artsın diye bana dua edin emi
siz hamişsiniz benartık ne hamiş ne lohusayım((

off midem dehset bulaniyor sozde yemek yapicaktim uuyuyakalmisim(mutfaga giresim yok, bu aksamda yemek Tibet'in ellerinden oper,gelince hallederim dedi, allah razi olsun, ne diyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…