2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

dağıttın valla bizi HATIRA.. tez vakitte foto da bekliyoruz.
ben geldim arkadaşlar kızımın resmini albümüme ekledim..... ismini SELİN koyduk geçmişi okuyamadım başka dogum yapan varmı son gelişmeler neler????

bak şimdi;
SAKALEYN, KAYRA, KAÇAKKEDİ ve EYLEM07 doğum yaptı. KAYRA ve EYLEM017 normal doğurdular. KAYRAnın henüz girip yazmaya vakti olmadı ama HATIRA nalattı hikayesini uzun uzun... çok rahat bir doğum yapmış. doğurmayanlar da doğuranları duyup ağlaşıyor işte... herkeste bir duygu seli var... herkes iyi. hergün yeni bir doğum haberiyle hülyalara dalıp dağılıp gidiyoruz işte...
hemen şimdi fotoya bakıyorum.

Nnazaaannn ben bugun elimi hi,ç bi işe sürmedim yemek yapmak için mutfaga gittiğimdede mufak masasına koydum laptopu sende muhteşem bir performans gösterdin canım bugun maşallah yani...prison break izledim. ayyh bu akşam final izlices ama ya tvdeki finalle farklıymış yaniinternette kısa kesmişler. yorumları okudumda biraz..sen nerden izlemiştin finali...

benden kısaca haberler...........

9 gündür kızımla cebelleşiyoruz..... emme problemimiz var...... ilk 3 gün mama verdik sonraki 3 gün makineyle süt sagıp verdik şimdi ise ssilikon uçla emzirmeye çalışıyoruz tek başıma emziremiyorum yazık kayınvalidem bebegi tutuyor ben ise gögüs ucunu sırtlarımız kollarımız tutuldu..... sarılık tehlikesi atlattık şükür şimdi iyiyiz.... annelik güzel oldugu kadar çok ama çok zor.... boşuna demiyorlar cennet annelerinin ayagının altında diye.... geceleri 2 saatte bir kalkıyoruz emzirmek için uyku diye birşey yok hep tedirgin uyudugundan dinlenemiyor insan gündüzde gelen giden oluyor.....hele zamana yetişemiyorum ne çabuk gece oluyor ne çabuk akşam anlamıyorum şükür atlattık biz darısı sizin başına hayırlısıyla:))))

MıLKSHAKE, SELıN hanım dünya tatlısı maşallah. allah çirkin bahtı versin. uzun sağlıklı şanslı , analı babalı bir ömür versin. SELıN prenses babasına da uğur getirsin inşallah. ağlayarak yazıyorum bunları. kendi bebeğimi hayal ediyorum.

kız sibeeeel nasıl tatlı bi bebek ya maşallah ahhh ya burnumun direği sızladı bakarken. zaten hatıranın hikayesini üstüne resmide görunce hepden dagıldım. sen anlatsana gunler nasıl geçiyor.uykusu nasıl emiyormu*sütaş annelik nasıl

kızım için yorumlarınızı bekliyorummmmm DÜNÜRÜM nerdesin bak bakalım kızımı begendinmi kararından caymadın dimi:)))))

Hatıra hüngür hüngür ağlattın beni oğlumun adaşı annesini hiç üzmeden doğmuş maşallah size darısı bizimde başımıza böyle kolay doğum... feci heycanlandım 1 hafta sonra bende doğurma bilirim demek, resimde eklersen çok seviniriz bizde görelim kuzunu

ayhhh sibel senin patronlar dumur olmuştur niye şimdi dogurdu diye. izne ayrılmadan son ana kadar çalıştın valla bravo sana.:)

teşekkürler teyzeleri..... kızım inşallah şanslı bahtlı bi bebek olur..... darısı hayırlısıyla sizin başınıza.....

biz de son 4 bölümü internetten indirerek izledik. ama sonra tv de rastgeldik bi bölüme, allah allah, yok yahu biz öle bi bölüm izlemedik. sarah hapisteydi filan. sen de öle bi bölüm izlemedin di mi? biz de atladık herhalde diyorduk ama DİDO da yazmış ya iki ayrı final var diye. bana çok abes geldi.
emzirme sorununu başlarda pek çok anne çekiyormuş canım. çoğu mama takviyesiyle geçiriyormuş bu dönemi. yavaş yavaş bebek de sen de alışırsınız emme olayına.
misafirler hemen gelmeye başlıyorlar mı yahu? yani en azından bir hafta gelen olmaz gibi düşünüyordum ben.... hani çok yakın olanlar geliyordur herhalde di mi?

Sibel Maşallah kuzuna çok güzel Allah nazarsan korusun.... bakmaya doyamadım ilk kızımız o : )

ayhhh sibel senin patronlar dumur olmuştur niye şimdi dogurdu diye. izne ayrılmadan son ana kadar çalıştın valla bravo sana.:)

ya sorma valla hep dedim burdan yani işten doguma gidicem diye nerdeyse öyle oldu az daha işten koşturcaktım doguma iyikide pazartesi gitmedim işe.....odam duman olmuş 2 güne bilgisayar çökmüş valla umrumda degil biraz sahip çıksınlar şimdide işe gidecek halim yok....

NAZAN yakın uzak gelenler oluyor konu komşu derken gün içinde boş kalınmıyor...bide nerdeyse herkes 2 kere geliyor bi geçmiş olsuna diye tatlı tuzlu birşeyler getiriyorlar daha sonra hediye getirmeye geliyorlar... hele ben hazırlıksız yakalandım malum temizlik falan yaptıramamıştım daha zaman var diye artık kızım yardıma geldi bana:)))) mevlüde yapılacak büyük temizlik......

Aftabru ben yıkarım hiç birşey olmadı, ütüledim taktım yatağına perdemiz avizemiz yok diye resmini çekmiyorum, çok güzel oldu oğlumun odası gidip gelip izliyorum :)

iyi bari merak etmiştim sağol arayıp haber verdiğin için
senin doğum yaptıgını kim haber verecek bize kimi arayacaksın ?

ayyyyy teyzeleri kızım hakkında çok güzel yorum yapmışşınız bende duygulandım şimdi........

evet evet nazan ya tv de sara hapisdeydi ve karnı burnuydaydı ama biz öyle bişi islmedik yahuu

evet ya, doğum öncesi şöyle bi ayaklarını uzatıp istirahat bile edemedin. ama bak allah gönlüne göre verdi. maşallah kızın da çok güzel.

Aftabru ben yıkarım hiç birşey olmadı, ütüledim taktım yatağına perdemiz avizemiz yok diye resmini çekmiyorum, çok güzel oldu oğlumun odası gidip gelip izliyorum :)

ben de yıkayacağım. şimdi yıkayacaktım ama bi baktım yumuşatıcı yok. yarına kaldı bu işim de....

dikişlerin ağrıyormu, ondanmı zorlanıyorsun emzirirken Allah kolaylık versin
gögüs ucları nasıl yaran yoktur inş.
insanların biraz düşünceli olmaları lazım ama nerde gündüz bebeğin uyuyunca sende uyursun ama misafirlerden uyuyamıyorsundur, neden 2 kez gelirler anlamam 10- 15 gün sonra gelseler bari dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…