2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayni seyi bende dusunyorum, kime benziyecek, cok merak ediyorum:))saglikla insallah..

mucizem senı üzmek istemem ama kedın coktan milli olmusturr kaydirigubbakcemile3,saat 2ye kadar sag bırakmazlar kedını,yanı illa bi kacı eşlık etmıstır senın prensese kaydirigubbakcemile3 nede oolsa herzaman temız pak güzel kedı olmaz gecelerı sokaklarda

Selamlar herkese,

mucize kedin gelmiş gözün aydın, bebek doğunca ne yapacaksın kediyi ?

ah yavrucum o kedi bende olsa kaçma imkanı olmazdı ki zaten, ben gözüm gibi bakardım, ama işte el kapısında olunca, gerçi bakan kadın da çok seviyor ama dikkat etmemiş bir an kedi de kaçmış. Diğer kedim de başka bir yerde sığıntı Bizim oğlan gelmeden dağıttı tüm kedileri bir tarafa, ne yapayım evlat için diğer kedi evlatları dağıttık ama Allah izin verirse ömürlerinin sonuna kadar takipteyim kedileri, verirken o şartla verdik... Bir sıkıntı olursa derhal bize geri verecekler.

mucize kedine kavuşmuşsun gözün aydın :lepi:

saol yavrıım Allah razı olsun :)

ben şimdi milli edecem sizi ama ha naniknanik
biz kısır diyebiliyoruz ama ya bir de değilse ay anneanne de olmak varsa kaderde amanıın, önce anne 1-2 ay sonra da anneanne olursam ya mafoldumben

Hepınızın guzel nıyetlerınden operım.. sıradan bır sepet ıste.. ama bakıs acılarınız o kadar guzel kı ınsanın cıdden bısı yaptıgı hıssıyatını verıyorsunuz.. bu ıyıce yamulmus hamıleyı mutlu ettınız.. sağolasınız :))

ben şimdi milli edecem sizi ama ha naniknanik
biz kısır diyebiliyoruz ama ya bir de değilse ay anneanne de olmak varsa kaderde amanıın, önce anne 1-2 ay sonra da anneanne olursam ya mafoldumben

anacım kedın kısırsa kısır.kısır olan kedı bakmıyomu bişelerin daaaduuunaaaaa delikafadulden hele bıde kısır degılse sana gelıyo kaçç tane toruunn deseneee kaydirigubbakcemile2

Atarım annem atmasına da.. daha ayın ortasındayız Pervın.. sen ay basından bahsedıyorsun.. nereden bakarsan bu 15 gun demek.. 15 gun yok musun sen sımdı :1shok:

Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

Hatıra'yla karşılaşamadık gene..püfff..

Ay ayayaya.. foylu foslu olacak yavru ceylan ha.. masallahh kuzumaa..

sanırım milkshakeden haber cıkmadı galıba.işe gitmedıgı kesın,bugun haftanın kacıncı gunu hiiç ugramadı bıle.daha izne ayrılmasına vardı çünkü.neyse hersey yolundadır inşalla,dogurduysada dinlenıyorsada

kaydirigubbakcemile3

anacım kedın kısırsa kısır.kısır olan kedı bakmıyomu bişelerin daaaduuunaaaaa delikafadulden hele bıde kısır degılse sana gelıyo kaçç tane toruunn deseneee kaydirigubbakcemile2

of ya of, bir de torun torba sahibi olursak var yaa... kızım benim gözümde hep prenses olarak kalacak :çok üzgünüm:

evet nerede bu milkshakeeeeeeeeee kafamçokkarıştı

Yavrular.. bana telefonunu vermıs olsaydı coktan aramıstım ben onu.. ama vermemıs..üsgünüm..

kaydirigubbakcemile3

bak evriş hatuna sen :dilcikar:

bulundu evrişim kedim, çok mutlu oldum. esranın çillisinden de özür dilerim, kötü yola düştü diye laf etmiştim ühüüüü başımıza gelmiş olabilir bir benzer durum. Kınamayacaksın işte kimseyi hiçbir şeyi mafoldumben

Var yaa.. Tugbaaaaaaaaaaa.. cok fenasınn cokk... Mucıze nın analık duyguları ıle oynamayın nan delikafadulden

Aaaaaaaaa.. cıddı mısın??çok sevındım bak,sen uzulmeyeceksın ya.. bu da guzel. sonucta evlat evlattır.. ne var yanı.. her sekılde kabuldur yaff.. Esra nın çillisi bir efsane oldu zati.. kaydirigubbakcemile3

Var yaa.. Tugbaaaaaaaaaaa.. cok fenasınn cokk... Mucıze nın analık duyguları ıle oynamayın nan delikafadulden

sen de olmasan evrişim, maymun ettti bunlar beni burada klava:

Aaaaaaaaa.. cıddı mısın??çok sevındım bak,sen uzulmeyeceksın ya.. bu da guzel. sonucta evlat evlattır.. ne var yanı.. her sekılde kabuldur yaff.. Esra nın çillisi bir efsane oldu zati.. kaydirigubbakcemile3

evlat evlattır tabi.. ah esra gel de dertleşelim bacım... :gitme:

Hanım arkadaslarım;

Telefon numaralarınızı vermenız ıcın bu son cagrı.. bana telefon numarasını gondermeyenler.. lütfen numaralarını ozelden ıletsınler..

Didom.. bu son ıs gununu kutlar.. goslerınden operım.. artık yayılma vaktın hayırlı ugurlu olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…