2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evet canım ben yaptım ne zamandır yüklemek istiyorum beceremiyodum bugün teknik yardımdan ögerendim şimdi yaptığımhttp://yfrog.com/5hsl370871j sepetinde fotosunu becerebilirsem yüklücem

canım benim mesajlarım arasından bulabilirsin aslında
fasülyeko tüm mesajlar arasında arat 14 temmuz gecesi ekledim sanırım

gözün aydın mucizeekaydirigubbakcemile3

kedini iğfal edicekler sankim..kendi de istemiştir.kısır diye yok mu onun duyguları..edeb ya huuu..dönence işine gelince dönmeyen dönence bizimkisi daha orcinal.
benim bu müdürü alacak kadının beynine ben ne diyim.kanepe örtüsünü serdik odayla uyum içinde oldu beğendim.
Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

Hatıra'yla karşılaşamadık gene..püfff..
siz yine kukucu da bulun birbirinizi iyisi mi.oğluna maşallah diyorum kocamanından.seni de parnaklayacaklar yani.kolay gele.
yerim ben o tadluyu.
ben o ihtimalleri var ya ne yaparım mucize..metafizik bakış açına tüpürem senin ben..herşeyin başı sağlık sağlık diye bağlayayım barimecik.
Didom.. bu son ıs gununu kutlar.. goslerınden operım.. artık yayılma vaktın hayırlı ugurlu olsun..
pastayla kutlayacağım ben de mum bile dikeceğim yapacağım bunu.
maşallah heline de bebeğine de.Allah sağlıkla kurtarsın.

evroş sana bi kıyak yapiyim işteki sondan bi önceki günün şerefine
[/URL][/IMG]
hayırlı olsun eline koluna sağlık

Son düzenleme:
evet canım ben yaptım ne zamandır yüklemek istiyorum beceremiyodum bugün teknik yardımdan ögerendim şimdi yaptığımhttp://yfrog.com/5hsl370871j sepetinde fotosunu becerebilirsem yüklücem

canım kapı süsündekı yuvarlak ney?o denız makarnası dedıklerı seymı,?buarada sepetınde cok güzel,o tüğlerden bende arıyorum sepet süsülemek için

biraz büyük bir kıyak oldu hemen düzeltiyorum herkesten özür dilerik

Evros çok güzel olmuş kapı süsün... Erkek bebeklerin en süslü şeyleri bu kapı süsleri galiba...Ben de dün BıM'den cibinlik aldım ama azcık süslemek gerekecek gibi görünüyor...

aleykum selam sağlıkla alsın yavrusunu kucağına

Yfrog - b46.jpg
bud abenim yaptığım kapı süsü ama becerebildim mi yüklemeyi bilmiyorum

güzel olmuş ellerine sağlık

Aftabru bende eşime doğum gününde hediye alamadım, alışverişe çıkamadım yoruluyorum felan dedim napayım
alacak birşey bulamadım erkeklere hediye almak zor seçenekler çok az

Yfrog - b46.jpg
bud abenim yaptığım kapı süsü ama becerebildim mi yüklemeyi bilmiyorum

Valla sahane olmus.. cok cok guzel..

Tugbacım.. bu konu yenı degıl kı... 3. aydan berıdır ıstıyorum ben arkadaslardan telefon numaralarını..

Ellerıne saglık :)) göznuruna bereket.. bende bole bısı almak ıstıyordum ama.. bende ki seker kutuları buyuk oldugu ıcın derın bı sepet gerekıyordu.. o bıle anca yettı.. :))

Ben internetten hediye almıştım eşime ama süreyi ayarlayamadım geç geldi.. Artık bir yere çıkmak ölüm..

annem geldi bugün urfadan şimdi abimlerde, karşılamaya gidemedim çok köprü trafiği var nasıl olsa 2 gün sonra ben gelicem gelme sen dedi
annem bana gelince Çağan'ın dolabını yerşetiririz ozman çekerim resmini, perdemiz eksik .. hangi model yaptırayım bilmiyorum çok kararsızım

tesekkürler kızlar beğenileriniz için dide kıyağıun için çok teşekkür ederim bende bu kadar büyüğk bi kıyak beklemiyodum opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3
MİNİK KELEBEK evet deniz makarnası yüzmeyi bilmediğpim için aldığım vve bu sene denizin kenarından geçemicem için evdekini kullandım ama hazır sekilde satılıyodu benim malzemeleri aldığım yerde o tüllere kristal tül diyolar burad bursa ucuz kumaş pazarı var orda bile vardı ben malzemeleri toplu aldım ama burda böle yerler az bulunuyo biraz pahalı o yüzden sen istanbuldaydın sanırım daha ucuza maledersin bence

Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

Hatıra'yla karşılaşamadık gene..püfff..

super haber bu masallah canım size

babym sen şimdi ay sonuna kadar nete girmezsen ne olacak ya, hem de tam doğumların yavaştan başlayacağı zamanlar..

bende bilmiorum canım acaba limit artırım talebinimi kaale almadılar naptılar bigorustureyim emrahı bakalım ne olcak

:))) aynı fikirdeyim desem

Atarım annem atmasına da.. daha ayın ortasındayız Pervın.. sen ay basından bahsedıyorsun.. nereden bakarsan bu 15 gun demek.. 15 gun yok musun sen sımdı :1shok:..

bilemedim ne olcagını.. zaten 25inde annemler geliodu ama beni kesmez onların burda olması illa girerim yani ben engel tanımam yeterki netim olsun ve evde olim .

masallah bebise tam tosun 3900 civarı dogar tahminimce

mutemadiyen terliorum nonstop ... anlamadım ben hayatım boyunce hic boyle terlemedim ev cok sıcak deil heryer acık sonucta ama kesmio ya anlamıorum su icindeyim surekli gecede aynıydım. duja giriom netimide idareli kullanıorum okis :))

evrim baktın benden ses soluk yok birden kestiler ozaman atarsın msj tatlım bende gelismeleri yazarım.

canım kapı süsündekı yuvarlak ney?o denız makarnası dedıklerı seymı,?buarada sepetınde cok güzel,o tüğlerden bende arıyorum sepet süsülemek için
canım sanırım tüyü tül anlamışım kusura bakma :kedi:
Evros sepetide güzel olmuş ellerne sağlık onudasenmi yaptın

evet canım ben yaptım hasır sepet almıştım onu süsledim

KIZLAR çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim

DİDE son iş günü çok süper yarın hiç geçmez sana kendimden biliyoorum gözün aydınhihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…