2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın kızlar
Uyumak başlı başına bir mesele oldu bana yahukafamçokkarıştıRahat bir pozisyon bulsam Buse tepiyor; onun rahat olduğu pozisyonda benim nefesim daralıyor. Herşey oh iyi desem çişim geliyor. Üüüüüf!Sabahı sabah ettimmafoldumbenAllah sabır versin hepimize

İçim bir tuhaf oldu. Ağlamaklı oldum ben de.:gitme:Gerçekten çok zor bir dönemi sabırla atlattın canım benim. Şimdi sabrının en güzel mükafatını alacaksın hayırlısıyla. Senin için çok seviniyor ve heyecanlanıyorum. O minik yavru sana bütün çektiklerini unutturacak. Bambaşka bir hayatın olacak inşallah:Saruboceq:
Bir hakkımız olduysa sonuna kadar helal olsun. Dualarımız seninle:1hug:

eridim ama kedi ararken sarfettiğim efordan eridim mafoldumben

...
Ah canım çok üzüldüm senin adına:teselli:Ama o kendine sevgili bulmuştur şimdiyerimsenibenİşini halleder, hemencecik döner bence merak etme sen:teselli:
alkisalkisalkisAaaa güzel değil miyiz yoksam:jeyyar:

Yüksek detaylı gözlemciliğini alkışlıyorum arkadaşımalkisalkisalkisNeydi senin bölüm?

Dün de fikrimi söylemiştim ama burada da yazayım. Güzel süslemeler yapmak için illa ki büyük paralar vermeye gerek yok. Sağda solda gördüğümüz hemen herşey zaten elle yapılıyor. Bir başkası yapabiliyorsa biz neden yapamayalım:lepi:Biraz tül, kurdela, balon vs. ve tabii ki de 3mm'lik mukavva yeterdelikafadulden

Çok iyiymişdelikafaduldenHemen indirdim

evriş çok güzel sepetiniz, ve kahvaltı fotosu da öyle, maşallah hepinize..

fasulyeko
, ecenin odası çok güzel, güle güle vakit geçirin içinde...

teşekkürler canım sağlıkla gelsinler de başka birşeycik istemem Allah tan
Allah tüm bebekleri korusun

canım kediden ses yok dimi??
belki yolunu bulur umudunu kaybetme

ben inşallah gelebilirim salı saat kaç diyorsunuz

hayırlı doğumlar olur inşallah
her zaman hakkımız helal olsun
ilk annemiz olacaksın şeker gülümse

sağol canım
anneler hep fedakarlık yapıyorlar

Bugun aldıgımız ve benım susledıgım sepetımız.. 9 tlsına mal oldu bana.. sonradan da mınık oyuncaklarını falan koymak ıcın kullanacagım..

sepet süper olmuşşş daha ne olsun el emeği

Bugunku kahvaltımızın fotosu :))

yarasın bebeklere

sağol canım ecelerimize oda yaptık bekliyoruz zamanında hayırlısı

fotoyu bekliyoruzzz

maşallah
risk falan varsa tabii ki sezercik olsun

aman net bul şeker
hem sende sıkılırsın alışkanlık yapıyor kk :teytey:

maşallah petrikim.gözünaydın.kiloyu da az almışsın.sağlıkla bitireceksin inşallah.
bu ebelerin hiçbir dediği doğru çıkmadı şu ana kadar.en iyisi doktorunu aramak ya da hemen gitmek
al işte tüüü
Pinkiiii, pinki, pinkiii,

Pinkiiiiiiiiiiii, ver bacım sen bana prison break ı izlediğiniz linki lütfen :) Özelden atabilirsen çok müteşekkir olurum.

pinki,
ver bana linki :)
vermezsen linki
kedimde kaçmış zaten
izleyemem prison breaki
laelaelaelaelae
içine sıkıyor olması lazım ama yerçekimi kurallarına aykırı..kafamçokkarıştı
konuşmasalar olmaz zaten..
yuh yani.ben 3 aylık hamileyken vardı yatılı misafirim o zaman bile canım çıktı.şimdi düşünemiyorum.kabus gibi.ne çeşit çeşit yemek yapabilirm ne hizmet edebilşirim.yayılıp yatması lazım insanın be
aranızda dönence alan var mı? ben muhakkak almak istiyorum, ışıklı filan olanlarından. ama çok pahalılar. hep 100 küsür.... uygun fiyata bulan oldu mu hiç?
park yatağın kendi dönencesi var.dönmüyor ama müzikli.celin dionun ninisinin müziği falandı.
hayırlı uğurlu olsun aldıklarınız..evrim seferberlik mi ilan ediliyor.tam oldu olduğu kadar..delü gadın
benim çatlaklar göbekdeliğinin üstünü zorlamaya başladı heralde 20 gün içinde göğüslerime kadar uzanacak karnım taş gibi geriliyo sizdede var mıdır bu durum
ne göğse kadar uzaması...aman ağzını hayra aç.göbek eliğinin orada benimkiler de
Bugunku kahvaltımızın fotosu :))

hay maşallah ben burkonun malum yerlerine bakarkene pek tikkat edemiyom size..furko şekil siz zeminsiniz benim için.
Allah sana ve bebeğine sağlık sıhhat versin.çok duygulandım içim buruldu.güzel haberlerini alacağımıza gönülden inanıyorum
hepücüğü çok güzel olmuş.sefa seri üretime geçsin bence..kapıdaki tülün tam göbeğine bişe koysanız hoş olur kanaatimce.
alıntı yapmaktan unutmuşum hepinize GÜNAYDINNNN

bugün son işgünün hayırlı olsun.

benim internet limitim dolmus yine ya.. birden sessizlige burunursem merak etmeyin. limiti 2 katına cıkardık bu ay hemde normal kullandım yinede dolmus . ayın basında acılıo parasını odesende salak bi sistem var iste burda...yine oldugu kadar takılırımda bastan haber vereyim.

evrisim bana telini msj atta ne olur ne olmaz :))

dide son işten ayrılan sen olacaksın
rekor sende yani
ben yarın için doktor kontrolüm var onun için izinli sayılıyorum yırttım 1 günden yani

dide son işten ayrılan sen olacaksın
rekor sende yani
ben yarın için doktor kontrolüm var onun için izinli sayılıyorum yırttım 1 günden yani

sorma canım bir de doktorun önceden yazdığı raporu kabul etmedi bizim müdür.cuma sevk al yeniden yazdır diyor.oysa o raporda doğum öncesi 5 haftalık iznini doğum sonrası kullanması uygıundur yazıyordu.diyor ki ne amaçla çalıştığını bilemem.doğum sonrasına ekletmek için mi yoksa çalışmak istediğin için mi? gidip yazdıracağız mecburen.ama cumadan yazarsa ek dersini alamazsın cumartesindan yazsın diyor.

herkeze günaydın kızlarr.dün baglantımda bı sorun vardı giremedım.doktora gidecekler vardı inşalah herkez güzel haberlerle gelmıstır.gecmısı okumaya vaktım yok şimdilik.azcık evı toplamam lazım.milkshake den haber varmı onu merak ettım.neyse acık kalsın topik vaktım oldukca bakarım.toz almam lazım evı süpürüp silmeliyimm ama yapacak hal yok kafamçokkarıştı neyse yavas yavas halledıcem artık

hmm nazancım dün msjını okudum ama baglantıdan dolayı cvp yazamadım tinybaby tulumların olmasını umuyorum ama 5gun önce kuzum 2900 grdı ,artık olcakmı olmıycakmı şüphelı.ben yınede denıycem,çünkü cok şirinler.onu giyince cokda derlı toplu olur bebek artık kısmet canım

burko liste kabarmış
acaba benimki ne zaman olacak
aslında normalzamanı 13 ağustos bekler mi acaba

ya senin bu müdür kendini doktor zannediyor galiba
karısı çoluğu çocuğu yok mu bu insafsızın ya

Bu foto, bilin bakalım nerede çekildi =)))

Kahvaltı fotolarımız =)

hepiniz birbirinzden tatli, hepiniz birbirinizden sekersiniz...ne yalan soyliyim, herseferinde icim gidiyor fallaa.....

anneciginin ellrine saglik, kapi susu 10 numara, ortayada 2 mavi 1 beyaz simli balon super olur.

aman pervinim yaa daha ay ortasii, dikkat et kendine, wireless falan bulamazmisin komsulardan??

hmm alıntılardan fark ettıgım kadarıylaa Kaçak kedimiz doguma gıdıyor yarın ama bugunden yatıcak galıba.hadı Allah kurtarsın canım hayırlı haberlerle gel inşallah dualarımı9z senınle

buarada izmirli hatunlar yıne bulusmus galıba ohh afıyet olsun sekerlerr.

tazecım annenın ellerıne saglık,güzel olmus yaptıkları

evrımcım sepetınız cok güzel.bızde hasır sepet arıyoz ama istedıgım gıbı denk gelmedı bı türlü

nurdan cekmio kimseden wireless ya sinir oldum resmen ay ortasında bitio vede 3 katına cıkardık limiti bu ay ve ben hep aynı sekilde kullandım. manyamıs bunlar.

evrişin sepetin de şeker olsa keşke bir sürü tam şeker sepeti olmuş.oyuncak da yenmez ki ama

fasulyeko benim müdür tam bir kalıktır.uzatmalı bir sevgilisi var nişanlanamdı gitti bir türlü.tüm kardeşleri evlendi.cinstir biraz kendileri. titizmiş güya öyle der hep. yaşı da bizden büyük.düğünlerden nefret ediyorum kendi düğünüm olmadıktan sonra diye bir laf da etmişti geçen gün.evlense bi rahatlar gevşer de bakma işte.

nurdan cekmio kimseden wireless ya sinir oldum resmen ay ortasında bitio vede 3 katına cıkardık limiti bu ay ve ben hep aynı sekilde kullandım. manyamıs bunlar.

bisey falan mi yuklemistin webden cok tuhaf bitmesi..sinirsiz cok mu pahali??

biz de türk telekoma kızıyoruz habire.oradakiler daha betermiş

herkese slm...

ayy kaçakkedinin yazısını okuyunca çok fena duygu seli yaşadım. Allah yardımcısı olsun saglıkla kavuşsun bebişine inş.

tazem burcum kapısüsü konusunda bende aynen böyle düşünüyorum ve annenin yaptıgıda harika bi şaheser olmuş. kızım sen öpde başına koy bu anneni bide vırvır mızlıyosun şikayet ediosun.kadın kendini parçalıyor yahu torunu için. bide sigarayı bıraktımı tamamdır..

evrrrrim sen bugun gelmezsin forum eşin gelcek ya.. ama ellerine saglık ne hoş olmuş sepetin.. ayrıca bravo ahkkaeten bi hevesle aynı gun hem almışsın hemde yapmışsın. tebriklerrrrrr...

meltem hadi gözun aydın sende izne ayrılıyosun. ayy helal olsun valla iyi dayandınız. yollarda git gel bu halnizle... darısı didenin başına...

mucizeeeee buldunuzmu kediyi. üzülme yaff... başladınmı diziyeeeeeee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…