2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugun evdeyim hhhhiç biyere gitmicem...dün kramp giren ayagıma akşam eşim masaj yaparken sanırım fazla sıkmış bende acıı hissetmiyorum ya. bugun çok fena agrıyor resmen toplallıyorum kaslarım zedelenmiş olabilir. sıcak bi ayak duşu yapıcam bakalım sıcak suda da egvşemezse ne halt edicem.. sabah sabah adamcazı işe gönderdim aklı bende kaldı suçluluk psikolojisi akşamki masajdan oldu dedim ya durmadan arıyor nasıl oldun diye ben bi sıcak su deniyim olmazsa birde sıcaksu torbasıyla kompres yaparım...

Kaçakkedimiz doğuma giderken, benim kaçak kedi de gece saat 2'de dönmeye karar vermiş... alkisalkisalkis Gypsy nin kötü yola düşen köpeğini istemeyerek de olsa kınadım ondan mı oldu diye düşünmeden edemedim. :1shok: Tövbe ediyorum... Gerçi bizimki yapmaz öyle şeyler, gezmiş gelmiştir, kısır zaten :1closedeyes:

Biz haberi sabah aldık, tüm gece aklımdaydı, bir de yağmur yağdı mı üstüne, ah dedim ıslandı bizim şapşal kedi :)

Güzel dileklerini dualarını esirgemeyen tüm koca göbekleri öperiz :)

Teşekkürler mucize. Kediciğinin sana kavuşması dileklerimle :)

kavuştuk tazem, çok şükür...

şiir gibi kadınsın mucizem baksana herşey kafiyeli naniknanik
arada ilham geliyor işte şakkıdı

Mucizem kedin kaybolmus meger ondan ortadan kaybolmussun cok uzuldum canım yeni okudum

sizi üzmek istemezdim ama yazmadan edemedim işte, bulduk kuzumu babym, sağol canım benim...

indirdimm..

aynı hareketler bende de oldu gece, sağ yatsam ayağıyla tepiyor, sola yatsam o rahat ama bana daral geliyor, bi an rahat etsem çişim geliyor...

sevgili mii, hayır ya kıyamam ben kızıma, prenses o, kendine denk bir kedi bulsaydı bari mafoldumben

canım kediden ses yok dimi??
belki yolunu bulur umudunu kaybetme

yolunu bulmuş valla.. çok mutluyum... sağol fasulyekom..

vermezsen linki
kedimde kaçmış zaten
izleyemem prison breaki

park yatağın kendi dönencesi var.dönmüyor ama müzikli.celin dionun ninisinin müziği falandı.

al işte bir şair ruhlu daha...
benim dönencem de dönmüyor, ben dönüyor sanıyordum sadece müzik çalıp en ortadaki top dönüyor, o kenardaki hayvanlar kovalamıyor birbirlerini :1ninca:

benden yana helal-i hoş olsun canım..sen de helal et..çok duygulandım...sağ alim kucağına alıcaksın bebeğini..daha nice güzel şeyler paylaşıcaz burda..allaha emanet olun..

valla iyi cesaret etmişsin..aman diyim dikkatli ol kuzum yaa..

inşallah geri döner..akıllı dediğine göre bulmuştur bi yer..üzme kendini canım yaa..:teselli:

Taze'cim kapı süsü olayı çok pratik ve ekonomik gerçekte..ortaya da bi süs ne ala..iyi fikir..annende ne cevherler varmış..bravo valla..

Evrim..senin de sepet çok şık ve ekonomik..eline sağlık...tülünü de mi sen monteledin?

mucize uzulme, gonul bu aka da konar mokada:))))tek gecelik bi iliskiyi buyutmeye degmez:))))

var öyle evliliği uzattığı için gergin tipler, ama geçen birisi nişanlandı adam %100 değişti, kibar, mülayim ve cici bi insan oldu çıktı... çok şaşırdık..

raporunu da bir an önce halledersin inşallah...

serdin mi kanepenin yeni örtüsünü, nasıl oldu?

herkese slm...

mucizeeeee buldunuzmu kediyi. üzülme yaff... başladınmı diziyeeeeeee..

bulduk yavrımm, sağolasın.. kediden dizi göremedi gözüm, ilgileneceğim bugün bir ara :)

geçen gece de bana tam girecekti kii, nasıl yaptıysam engelleyebildim bi an bacağımın şeklini değişitirerek... o acıyı ağrıyı iyi bilirim, ovala bakalım biraz kendin hafifçe... illaki geçer de biraz zorlar belki...

Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

Hatıra'yla karşılaşamadık gene..püfff..

gülistan eşini ne kadar suçlamışsın yapma canım iyilik yapmış sana
çok zor dayandım valla işe ve iyerindeki bazı insanlara

inşallah geri döner..akıllı dediğine göre bulmuştur bi yer..üzme kendini canım yaa..:teselli:

bulmuş yolu mercimekim... sağolasın :)

mucize uzulme, gonul bu aka da konar mokada:))))tek gecelik bi iliskiyi buyutmeye degmez:))))

mafoldumben
yalnız bizim kız koyun ebatında bir kedi, sokak kedileri çelimsiz oluyor, bence o gezdi geldi ilişki falan yok mafoldumben yok işte yok, nayııırrr, nolamazzz delikafadulden

Biz de gittik geldik dr.a..çok şükür herşey yolunda bi sıkıntımız yok...oğlum 2900 gr., 50 cm.de boyumuz..38.haftada çatı muayenemiz var..

maşallah canım, güzel haberlerine çok sevindim... uzun boylu olacak oğlumuz sanırım :)

Mucizem baba tarafına çekerse uzun olur..benim boy 1.65...

o kendine en yakışan boya sahip olacaktır... bu genetik değişik bir şey... arada aklıma geliyor bebeğin yüzü kime benzeyecek falan diye, sureti çok önemli değil ama insan yine de çok merak ediyor :) hele de sonlara doğru iyice bir merak hasıl oluyor :)

babym sen şimdi ay sonuna kadar nete girmezsen ne olacak ya, hem de tam doğumların yavaştan başlayacağı zamanlar..

evet öyle..ben de cinsiyetten ziyade nasıl bir tipi olacağını çok merak ediyordum..ilk defa bugün tam surat poz verdi..dr.da şaşırdı..normalde saklıyodu..büyük oranda bana benziyo...çok tatlı ama..kargaya yavrusu kuzgun görünürmüş..hayatımda gördüğüm en tatlı bebek..yavrum benim canım yavrum..:))

masalah maallah oglumuzaaa...

mafoldumben
yalnız bizim kız koyun ebatında bir kedi, sokak kedileri çelimsiz oluyor, bence o gezdi geldi ilişki falan yok mafoldumben yok işte yok, nayııırrr, nolamazzz delikafadulden

hehehe yapmis iste, etli butlu ne guzel, kacirmazlar bu yavruyu:))))
saka saka gezip gelmistir o,..korkma..

Selamlar herkese,

Evriş sepet güzel olmuş eline sağlık

Kaçakkedi sağlıkla kucağına alırısn inş. çok duygulandım çok az kaldı yavrunu kucağına almaya... habersiz bırakma bizi

BABY2GO - Baby 2 Go Dönence - Dönenceler -
Nette 45 TL. Beğendiysen alayım sana, kargo ile yollarım?

güle güle kullanın dönenceyi verdiğin linki açamadım, muziklimi bu ?
anneninde elinde sağlık güzel olmuş

mucize kedin gelmiş gözün aydın, bebek doğunca ne yapacaksın kediyi ?

Mercimekim maşallah kuzuna

mercimekim maşallah ogluna. gözun aydın artık az kaldı guzel haberlerle dahada heycan sarıyor..:)
kız aynı doktorda olupda yinedemi karşılaşmadınız..

öyle tabi, anneye kuzusu ne kadar sevimli gelir, zaten kız baba tarafına oğlan anne tarafına çeker derler...

dido şimdi genetiğe yorumunuz bu mu diye başlamadan hemen farklı bir açılım getireyim duruma:

şimdi kız halaya oğlan dayıya mevzusu var ya, peki hangi halaya ve hangi dayıya, yani illa bu hala ve dayının doğmuş olması gerekiyor mu, anne ve babanın birleşme fırsatı bulmamış hücreleri var ve varyasyonlar sınırsız.. dolayısıyla hayatta olan hala ve dayıdan hoşlanmıyorsanız, bence dert etmeyin :) diğer doğmamış ihtimallere benzeme ihtimalleri de olsa gerek değil mi :)

hehehe yapmis iste, etli butlu ne guzel, kacirmazlar bu yavruyu:))))
saka saka gezip gelmistir o,..korkma..

:1shok: etli butlu di mi :1shok:

:1hug: a.s.

maşşalah kuzunaaa,hepimiz güzel hanberlerle dönüyoss Allah aşükür.buarada bebeklerımızın boyuda kılosuda aynı cıkmmıss zemuszemus bende 35+5de gıttıgımde 2900gr 49cm dı.

evet cnm kilolar aynı:) nst yi belki stajyer kız çok zor kalp atışını bulduğundan belki yarım saat bir tarafa yattığımdaki ağrılardan belki de elimle tutmam gereken alettren dolayı sevmiyorum.

Denizyıldızı...maşallah bebeğine..neden normal doğuma hayır dedi dr.un....kaçırmış olabilirim özel bi durumun mu vardı?

cnm anlatmıştım benim tedaviyle oldu riske atmak istemiyoruz ayrıca bir kaza geçirmiştim belimde bir hasar var şimdilik rahatsız etmiyor ama doğumda sorun çıkarabilir...

inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın :Saruboceq: en kısa zamanda iyi haberlerini ve bebişin resimlerini bekliyoruz yerimseniben

çok başarılı çok güzel olmuş güle güle kullanın zemuszemus

maşallah cnm

izmir anneleri coşmuş yine çok kıskanıyoruz ama yaaaa çok güzel görünüyorsunuz opuyorumnanaktan

meltem senin bebişin odasını göremedim çok merak ettim cicilere koysaydın keşke bu arada güle güle kullanın zemuszemus

teşekkürlr canan aynı hastanede aynı gün süper olurdu valla en son orada karşılaşmaktan başka çaremiz yok gibi gıcık kocam sayesinde sanki balıkesirden kovalıyorlar durmuyor ki 2 dk görüşelim :umursamaz:

mucize kedine kavuşmuşsun gözün aydın :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…