2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Valla ben de şaşırdım NAZAN ! Ben de hep 80 li 100 lü fiyatlar duyuyordum. Aynı şeyi düşündüm, ışık için de 100 TL fark ödenir mi? Ayrıca ne demek, yapabileceğim bir şey olursa her zaman :) Ben de seni öpüyorum a.s.

Yavrum, bende bılıyorum hayvan sevgısını,hayvanını kaybetmeyi.. o yuzden senı cok ıyı anlıyorum.. endıselendıgım nokta.. artık son zamanlardayız.. hersey etkılıyor halıyle.. hele hele sokak sokak dolasıp kendını hırpalaman dogru bır davranıs degıl... nerede mutlu olacaksa onlar oraya gerı donuyor bılıyorsun.. kedısı de kopeği de.. kıyamam sana yaa..

O sinemadaki gözlüklü fotoları Doruk, Buse ve Kuzey'e göstermek için lütfen biraz büyümelerini bekleyin olar mı :)) kaydirigubbakcemile3

hepiniz harika gözüküyorsunuz kızlar... kahvaltınız da çok güzel geçmiş anlaşılan... karpuz en iyi tercih, cep telefonları da uzağa konmuş, gayet başarılı...

Şimdi bu aşağıda görmüş olduğunuz fotoyu şu sebepe koydum; biz annemle dış kapıyı nasıl süslesek diye düşünürken sadece tüllerle bağlanmış bu halini bile gayet sevimli buldum. 2-3 balon, tül vs kullanarak siz de yapabilirsiniz diye, fikir vermesini amaçladım.

Bu daa, çok marifetli anneciğimin eseri. Sağdan soldan gördüğüm çamaşır sepetlerini tarif ettim kendisine, bunu çıkardı ortaya! Çok başarılı değil mi?

Çok zarıfsın.. sahsen ıyıce ecüş bücüş enteresan bı kılık oldum.. yüzüme bir de şu gunes koruyucusundan suruyorum dısarı cıkarken, yuzum oluyor bembeyas.. hıc sevmıyorum artık kendımı fotolarda..

Mesaj alındı.. cocukların aklının cıkmayacagı bır yaş ıcın saklayacagız :))

Arkadaslarım, ıyı geceler dılıyorum sızlere.. yarın gorusuruz insallahh.. Allah'a emanet olun evlatlarınızla..

Sağol evrişim biliyorum, kısmetten öte köy yok ayrıca kedi özgür hayvan işte, bildiğini okuyor, biz zaten emanetçiyiz de, işte vicdan devreye girince üzülüyor insan haliyle, elimden ne gelir diye arayışa giriyorsun. Ümidimi kaybetmedim ama kabullendim kedinin firarını... Zaten sıcağı sıcaına olsun diye o saatlere kadar aradık, bu saatten sonra arasak da çok faydası olmaz sanmam.. Kendi çıkıp gelirse gelecek... Zaten dikkat çeker hemen koyun gibi bir kedi, sokak kedisi olmadığı anlaşılır, belki insaflı biri arar kim bu kedinin bakıcısı diye. Oğlum da 2 saat pisi pisiii pisi pissii diye sesimi duydu :) Çok aşina olacak kedilere ve pisi pissii sesine.

Sefa ellerinden öpülesi kadındır.. tek geçerim O'nu.. bır numaralı hayranıyım ben bu kadının,keske benım annem olsaydı üstüne söz soyleyen gypsesra olsun vallaa..

her ikisi de çok cici çok şık olmuşl taze, eline sağlık annenin...

he, ergenlik çağı uygun olur bence :)

iyi geceler ben de uyuyayım sabaha kediş gelir belki...

Maşallah kuzuna canım - şimdi şaka maka senle aynı hastanede aynı gün mü doğuracaz biz???? Çok gülerim :)

canancımm sevsinler senin bücürüğü maşallah kilosuna , şişko olmasın zaten normal olsun sağlığı yerinde olsun yeter. içinde rahat olsun sen elinden geleni yapıyosun.

Saol Defne teyzesi

Bugun aldıgımız ve benım susledıgım sepetımız.. 9 tlsına mal oldu bana.. sonradan da mınık oyuncaklarını falan koymak ıcın kullanacagım..

Bugunku kahvaltımızın fotosu :))

müthiş ya bayıldım - nekadar marifetlisin sen öyle - hehehe bu kelebeği biyerden gözüm ısırıyorlaelaelaelaelae
Çok şekersiniz şişkolar :):) O kahvaltı tadından yenmemiştir öyle bir arada :):)

Çok teşekür ederim - artık herşeyi çok sakin karşılıyorum olması gerektiği gibi gelişiyo olaylar demek ki - bunun ötesine geçemem ki zorla dimi :)

Allah kurtarsın canım dualarımız seninle - sakın öyle ufak ayrıntılara takılma - ereken yatman gerekiyosa yat hastaneye - herşey kuzularımız için...
Bizi merakta bırakma

Ellerine sağlık annenin çok hoşuma gitti - bu kapı dairenin dış kapısı dimi? - çok hoş olmuş benim hiç aklıma gelmez böyle şeyler :):)

Sefa ellerinden öpülesi kadındır.. tek geçerim O'nu.. bır numaralı hayranıyım ben bu kadının,keske benım annem olsaydı üstüne söz soyleyen gypsesra olsun vallaa..

ah canım benim.. Kıyamam sana ben... Gel paylaşalım? Karışmak istediğinde sana karışsın ama ok mi? :))

her ikisi de çok cici çok şık olmuşl taze, eline sağlık annenin...

iyi geceler ben de uyuyayım sabaha kediş gelir belki...

Teşekkürler mucize. Kediciğinin sana kavuşması dileklerimle :)

Ellerine sağlık annenin çok hoşuma gitti - bu kapı dairenin dış kapısı dimi? - çok hoş olmuş benim hiç aklıma gelmez böyle şeyler :):)

evet canım, dış kapı. annemin üstünde oturan bir kız var, geçen sene doğum yaptı. Onda gördük biz de =) Evrişim de akıl verdi sağ olsun.. Yoksa burası olmasa emin ol, pek çok şey benim de aklıma gelmez. Şekerler, lavantalar... hiç de harcım değildir böyle şeyler aslında ama, gördükçe de çok özendim. Burası sayesinde çoğu şey...

KIZLAR ayrıca hastane süslemesi için de bir kaç balon, tül vs aldık. Nette görmüştüm bir kaç süsleme. Yatağın ayak ucuna mavi bir tül, kapıya bir süs, balonlarla gayet şeker şeyler yaratmışlar. Bİz de yapıcaz :)

ooo esra hanımlarda burdalarmıs cıstakkk cıstakkkkkk

kızz salı diyor nazan pazartesi kapalı imis lokal sana salı uyuyormuuuu oyle ise uyuyorsa ok leselimm

artık bana çevirmiyor monitörü doktor.bişe de göremiyorum..zaten dalıp gidiyor adam monitöre.gittiğim doktorlar içinde ultrasona en uzun bakanı bu çıktı.başak burcuya titiz biraz.
doktorun burcunu ne biliyosun be çatlak kadın onumu sordun delikafadulden
meşhur şerife..hepinizin kukusunu tanıyo
pohahhaaaa bencede şerife tüm antalya hamişlerinin kukularunu tanıyoooo :roflol:
ben bi kukucuya gidem de gelem..görüşürük
slm söyle şerifeye :roflol:
pinki,
ver bana linki :)
şiir gibi kadınsın mucizem baksana herşey kafiyeli naniknanik
lalll akıntısı güzel kokanıda ilk kez duydum parfümmü sıkıyosunnn :roflol:
sen ii sardın bu sarelleli ekmege heryerin sellulit olcak fosur fosur haberin olsun:))
işte tamm pervine göre bi yaklaşımmm kaydirigubbakcemile3
akıntının guzel kokulusumu öğğğğ lalcim kukuna parfummu sıkıosun yoksa gizli gizli:)))
ay bende aynı soruyu sordummmm hohohohooo :lepi:
Kızlar rüyalardan anlayan var mı??
Aidaayı topiğin rezzan kirazı ilan ediyorummmm delikafadulden
:kedi: hayıyyyy tabikide yanlış anlaşılmasın benm sürekli görüştüğüm bi gurup arkadaım var toplam 7 bayan ama 9 çocuk oluyor. ama anneler eğitimli oldugu için herkesin çocugu çok terbiyeli.:
bence çocuğn terbiyesi hal ve hareketleri sadece annenin eğitimli olması ile ilgili değil
çocuğun yapısı ile alakalı birçok şey
bu topikte birçok kişi eğitimli okumuş vs sence bütün çocuklar terbiyeli laf söz dinleyen çocukmu olucakkkk??
tamamen fıtrat meselesi kuzum..
geçmiş olsun canım yaaa ben uygulamadım ama bu konuda en güzel bilgi pervindedir
belki senin alerjin felan vardır olablirmi

bu arada doktordan gelen tüm arkadaşlar gözünüzaydın

saat 6 buçukta kalkıcam mami anneme bırakıcak beni
bu sabahta aynı saatte kalktım hiç uyumadım
Allah sonumu hayır etsin
pcyi götürücem internet bulursam girerim iki gün orda kalıcam çünkü
öpüldünüssss hepinizzzz

ooo esra hanımlarda burdalarmıs cıstakkk cıstakkkkkk

kızz salı diyor nazan pazartesi kapalı imis lokal sana salı uyuyormuuuu oyle ise uyuyorsa ok leselimm

salıya okey o zaman tatlım
doktora pztsi gidicektim salıya ertelerizzz ama daha geç olmasın çarş anacım gelicek temizlk vs yapicezzz malum şafak sayamıyorum ne zaman doğurucam belli diilll kafamçokkarıştı

gunaydınss

dun uyumusum yorgunluktan sizde kaynatmıssınız bakıorum.

Allahım sebnemimize hayırlı bir dogum nasip etsin insallah. kuzusuyla sag salim aramıza donsun

Mucizem kedin kaybolmus meger ondan ortadan kaybolmussun cok uzuldum canım yeni okudum

Evrisim sepetin cok guzel , Tazefasulyem senin suslerinede bayıldım gercekten o hali bile kapının heycan verici.

Pinky dun senin sarellene laf ettim aksam emrah eve bi kavanoz nutella almıs gelmis bana. oysaki bende icimden diodunki iiki almadık buaralarda rahatım :))

simdilik aklımda kalanlar bunlar. biraz daha gecmisi okiyim bakalım

şişko izmirliler cokguzelsiniz yani. sofradada yok yok :)) masallah yarasın kuzularaa

Hayat Su masa üstü için bir widget hazırlamış arada sırada bi ufak şişecik çıkıp sana su iç diye hatırlatıyor,

aşağıdaki linkten download edebilirsiniz. ..

bol bol su içmek için iyi bir yöntem :))

Hayat Su masa üstü için bir widget hazırlamış arada sırada bi ufak şişecik çıkıp sana su iç diye hatırlatıyor,

aşağıdaki linkten download edebilirsiniz. ..

bol bol su içmek için iyi bir yöntem :))

http://www.hayatsu.com.tr/hayat_club/deskmate_download.aspx

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…