2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın kızlar
Uyumak başlı başına bir mesele oldu bana yahukafamçokkarıştıRahat bir pozisyon bulsam Buse tepiyor; onun rahat olduğu pozisyonda benim nefesim daralıyor. Herşey oh iyi desem çişim geliyor. Üüüüüf!Sabahı sabah ettimmafoldumbenAllah sabır versin hepimize

MERHABA ARKADAŞLAR,

...............
HEPİNİZİ ÇOOOKKK SEVİYORUM ARKADAŞLAR...
TOPİĞİN İLK ANNESİ SANIRIM BEN OLACAĞIM. TEKRAR HAKKINIZI HELAL EDİN.
TANRIM HEPİMİZE HAYIRLI DOĞUMLAR VE SAĞLIKLI BEBİŞLER NASİP ETSİN....

İYİGECELER...
İçim bir tuhaf oldu. Ağlamaklı oldum ben de.:gitme:Gerçekten çok zor bir dönemi sabırla atlattın canım benim. Şimdi sabrının en güzel mükafatını alacaksın hayırlısıyla. Senin için çok seviniyor ve heyecanlanıyorum. O minik yavru sana bütün çektiklerini unutturacak. Bambaşka bir hayatın olacak inşallah:Saruboceq:
Bir hakkımız olduysa sonuna kadar helal olsun. Dualarımız seninle:1hug:

eridim ama kedi ararken sarfettiğim efordan eridim mafoldumben

...
Ah canım çok üzüldüm senin adına:teselli:Ama o kendine sevgili bulmuştur şimdiyerimsenibenİşini halleder, hemencecik döner bence merak etme sen:teselli:
O sinemadaki gözlüklü fotoları Doruk, Buse ve Kuzey'e göstermek için lütfen biraz büyümelerini bekleyin olar mı :)) kaydirigubbakcemile3

hepiniz harika gözüküyorsunuz kızlar... kahvaltınız da çok güzel geçmiş anlaşılan... karpuz en iyi tercih, cep telefonları da uzağa konmuş, gayet başarılı...
alkisalkisalkisAaaa güzel değil miyiz yoksam:jeyyar:

Yüksek detaylı gözlemciliğini alkışlıyorum arkadaşımalkisalkisalkisNeydi senin bölüm?

Şimdi bu aşağıda görmüş olduğunuz fotoyu şu sebepe koydum; biz annemle dış kapıyı nasıl süslesek diye düşünürken sadece tüllerle bağlanmış bu halini bile gayet sevimli buldum. 2-3 balon, tül vs kullanarak siz de yapabilirsiniz diye, fikir vermesini amaçladım.

Bu daa, çok marifetli anneciğimin eseri. Sağdan soldan gördüğüm çamaşır sepetlerini tarif ettim kendisine, bunu çıkardı ortaya! Çok başarılı değil mi?

Dün de fikrimi söylemiştim ama burada da yazayım. Güzel süslemeler yapmak için illa ki büyük paralar vermeye gerek yok. Sağda solda gördüğümüz hemen herşey zaten elle yapılıyor. Bir başkası yapabiliyorsa biz neden yapamayalım:lepi:Biraz tül, kurdela, balon vs. ve tabii ki de 3mm'lik mukavva yeterdelikafadulden

Hayat Su masa üstü için bir widget hazırlamış arada sırada bi ufak şişecik çıkıp sana su iç diye hatırlatıyor,

aşağıdaki linkten download edebilirsiniz. ..

bol bol su içmek için iyi bir yöntem :))

Hayat Su masa üstü için bir widget hazırlamış arada sırada bi ufak şişecik çıkıp sana su iç diye hatırlatıyor,

aşağıdaki linkten download edebilirsiniz. ..

bol bol su içmek için iyi bir yöntem :))

Su İçmeyi Hatırlıyor musunuz? > Hayat Club

Çok iyiymişdelikafaduldenHemen indirdim

evriş çok güzel sepetiniz, ve kahvaltı fotosu da öyle, maşallah hepinize..

fasulyeko
, ecenin odası çok güzel, güle güle vakit geçirin içinde...

teşekkürler canım sağlıkla gelsinler de başka birşeycik istemem Allah tan
Allah tüm bebekleri korusun

Yıpratmamaya çalışıyorum evrişim, napıym ayetel kürsi suresi okudum kediye gıyabında başına iş gelmesin diye, elimden başka bişey gelmiyor, gece 12 ye kadar aradık sokak sokak bu koca göbeğimle girmediğim sokak kalmadı :KK43: İnşallah gelir geri..

canım kediden ses yok dimi??
belki yolunu bulur umudunu kaybetme

nazannn

bulusma için esra son olarak yazmamıs birsey cepten falankonusutnuzmu salı gunu ok miyizz

mantı yeriz demissin hain arkadas yiyimde burdan yazasın dimi esra mantı yedi faalan diye:))))

anneni getircekmisin bu arada bulusmaya sen ? anneleri olan arkadaslar alıp gelseler bari en azından gorusums oluruz annelerde kendi arasında sohbet eder belki ortam çok musait zaten isteyen istegi sekiltakılır ne bilimyani gelindeanneli annesiz farketmez so kez bir goruselim yani

ben inşallah gelebilirim salı saat kaç diyorsunuz

MERHABA ARKADAŞLAR,

Sanırım bu topiğe girişim, doğumdan önceki son girişim olacak. Çünkü doğum Allah izin verirse Cuma günü, ama yarın saat 13:30 da hastaheye yatmamı istedi doktor. Kalple ilgili tüm kontrollerin de tamamen sezercik öncesi yapılabilmesi için. İnanın ben de korkuyorum artık, bir de kalp problemi eklenince korkum iki katına çıkıyor.

Ben bu kadar erken yatıracağını beklemiyordum, birden saati 13:30 diye duyunca moralim altüst oldu.
Tüm gün hastanedeydik zaten. Üstüne de beklemediğim birşeyi duyunca, ordan kayınvalideye gittik.
Nasıl gitti diye bi sordu ben başladım ağlamaya.
Veee iki gündür ful ağlıyorum. Sinirlerim boşaldı herhalde. Ama şimdi daha iyiyim artık.

Geçmişe pek bakamadım. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Benden haberler şimdilik bu kadar.
Yani yarın saat 13:30 da hastaneye yatış ve tetkikler ertesi gün Allah izin verirse sezercik.
Sağlıkla gelsin inşallah bebeğim...

Sizlerin de dualarını almadan ve haber vermeden sezerciğe gitmek istemedim. Sanırım yarın artık giremem.
Hepinize bana hamileliğimin başından beri çoğunlukla evde yatarak geçirdiğim bu süreçte beni yalnız bırakmadığınız, yeri gelip sevincimi, yeri gelip üzüntümü paylaşıp bana moral ve destek olduğunuz ve daha birçooooookkkk paylaşımlarınız, yardımlarınız, fikirleriniz için çççççççççççççççççççooooooookkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim.
H A K K I N I Z I H E L A L E D İ N ...

Belki bir müddet giremeyebilirim. Bu süre içinde ve benden sonra sırayla doğuma gidecek tüm arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.
İnşallah gün gelir bebişlerimizi nasıl besleyip, büyüteceğimiz konularında da paylaşımlarımız olur.

Başka bi yere ayrılırsanız lütfen bana özelden mesaj yazın. Çünkü tüm geçmişi okumam mümkün olmaz sanırım.

Neyse çok uzattım. Artık yatmam gerek, ama karnım aç, EVRİŞ'İM KULAKLARIN ÇINLASIN. Koci sıcak pide aldı geldi, şu an sıcak pide-peynir ve karpuz üçlüsü bizi bekliyor. :))

İYİGECELER...

hayırlı doğumlar olur inşallah
her zaman hakkımız helal olsun
ilk annemiz olacaksın şeker gülümse

Merhaba kızlar,

Dün annem geldi. Artık pek sık giremem gibime geliyor. Bugün de evde temizlik vardı. Ben bişi yapmasam da yoruldum :) Yazık, anneciğim çok yoruldu. Kadın evi temizlerken perdeler de bir yandan yıkandı, annem onları ütülemekle uğraştı felan.. Normalde ben ütülemiyorum perdeleri, kırışık da olsa öyle asıyordum yoksa ömür gidiyor onları ütülemekle.. Şimdi bebiş gelecek diye daha bir özen var evde, hayırlısıyla gelsin bakalım..

BEBEĞİ DÖNMEMİŞ ARKADAŞLARA, bugün gelen kadın ilk defa geliyordu. Onun da kızı birkaç sene önce doğum yapmış. Bebek ters diye sez. tarihi vermiş doktor. Sez. gününden önceki son kontrolde bebeğin döndüğünü görmüşler ve normal doğum yapmış. Yani nasip neyse o oluyor, bunu anladım.. Hepimiz için hayırlısı neyse öyle olsun..

Fasulyeko, odanın resmini eklediğini gördüm alıntılardan, aradım buldum resimleri. Çok güzel olmuş hepsi, Ece'cik de geldiğinde herşey tamam olacak inşallah, hayırlısı ile...

Şimdilik bu kadar geldi aklıma. Atladıklarım varsa kusuruma n'olur bakmasın.. :kedi:

sağol canım
anneler hep fedakarlık yapıyorlar

Bugun aldıgımız ve benım susledıgım sepetımız.. 9 tlsına mal oldu bana.. sonradan da mınık oyuncaklarını falan koymak ıcın kullanacagım..

s7301439.jpg

s7301442.jpg

sepet süper olmuşşş daha ne olsun el emeği

Bugunku kahvaltımızın fotosu :))

s7301431.jpg

yarasın bebeklere

aynen valla evrim umrum olmaz daha evel anlatmıstım oglum 1 aylık olmadan enfeksiyon kapmıstı çok çekmistik hele bunun uzerine umrumm degil kimselere opturmem openinde dudagını buzerim valla :))))

valla ben bir ara çok kafa patlattım tutsammı diye sonra caydım foto dançok kamera goruntusu benim için daha hos geliyor e dogmua kamera vveriyormussun hemsireler çekiyormus sezaryana giderken sedyeye ayak ucuna koyunca çekiyorlarmıs otomatikman yeni duydum bunuda sonra bebekle beraber kamerayı yukarı normal kata yolluyorlarmıs isteyen ordan devamınıçekiyor bekleyenleri falan yani
x

yok anacım anadolu yakasındayız acıbadem yakınlarında gelcenmiiiii ki sankiii??

ayy super olmus odanız meltemm valla adına yakısır suslulukte kralicelere yakısır sekilde bizim odada aynen oyle son halini unuttum cekpi atmayı hep aklımda bir ara çekerim insalah dogurmadan sus pus kurdela fiyonk orda yaldız burda sus o bicim bizim odadada.)))

sağol canım ecelerimize oda yaptık bekliyoruz zamanında hayırlısı

fotoyu bekliyoruzzz

offf kızlar ya yazdıklarınızı artık takip edemiyorum gelen giden eksik olmuyor sağolsun kışın aramayanlar yazın beleş tatil için eksik olmuyorlar :eek:lmaz: ev boş nkalmıyor hiç mafoldumben

petrik, canan, comely, sakaleynmater maşallah bebişlere son 10 sayfayı ancak okudum başka gelişmelerden haberim yok..

Bende pazartesi gittim doktora 2600 olmuş kızım :nazar:
Dedim ben kaza geçirmiştim belimde hasar var normal doğumda zorlanır mıyım? doktor dedi ki normal doğuracağını söyleyen kim kıymetli bebek sezeryanla alacağız dedi. Şuan 15 i gibi görünüyor dedi ama değişebilir sonra konuşuruz tarihi dedi iyi bakman şartıyla 10 gün sonra gel dedi
demek ki artık haftada bir çağıracak opuyorumnanaktan
yine nst ye girdik sevmiyorum nst yi ben yaaa :KK43:

maşallah
risk falan varsa tabii ki sezercik olsun
bu arada doktordan gelen tüm arkadaşlar gözünüzaydın

saat 6 buçukta kalkıcam mami anneme bırakıcak beni
bu sabahta aynı saatte kalktım hiç uyumadım
Allah sonumu hayır etsin
pcyi götürücem internet bulursam girerim iki gün orda kalıcam çünkü
öpüldünüssss hepinizzzz

aman net bul şeker
hem sende sıkılırsın alışkanlık yapıyor kk :teytey:

Selamlar herkese,

sabah doktora gittim, randevusuz gitmiştim doktorla telefonda konuştum arada alıcam seni demişti 11 e kadar bekledim çünkü acil sezeryana girmiş, çok yogun bi doktor çok hastası var çok fazla hamile gördüm bugün koca göbikli : ))

doktorumuzu sevdik iyi ilgili, oğluşta gayet iyi 2600 gr. boyunu söyledi ama unuttum, kafası halen aşağıda oğluşun ve 10 gün önde... her organına bakarken tek tek anlattı suyu iyi diyetine dikkaet et yoksa şekerden suyu çoğalır dedi, bende 1 kilo almışım 70 kilo oldum, 2 hafta sonra tekrar gidicem ozman ntsye giricem Doğum tarihi için 20 Ağustos dedi hayırlısı : )
orada bekleyen hamileler 8 aylık olduguma inanmadılar kaydirigubbakcemile3
endokrinde varmış Hizmet hastanesinde oraya devam edicem sskya gitmicem artık
böyle işte bi gayet iyiyiz çok şükür
maşallah petrikim.gözünaydın.kiloyu da az almışsın.sağlıkla bitireceksin inşallah.
kızlar bugün canım çok sıklıdı sabah saglık ocagına gittim tansiyon yine fırlamış 14,5 9 ebe endişelendi hastaneye yönlendiricem dedi bende olmaz dr kontrolündeyim ilaç kullanıyorum sezeryan tarihim belli dedim bebegin kalp atışlarıda yüksek çıktı sonra uzman dr var ultrasona girdim ve kızımın suyunun sınırda oldugunu söyledi su kaybın oluyormu diye sordu evet dedim bazen çamaşırım ıslak oluyor dedim
(geçenlerde eşime söylemiştim ben su kaçırıyorum diye gülüşmüştük meger dogruymuş)oda hastaneye gitmemi söyledi.
ebe bu durumda dr bir hafta sonra kesin alır dedi fazla beklemez hareketleri azalınca yada hissetmedigin anda çikolata ye bekle baktın hissedemiyorsun hemen hastaneye git dedi ay çok kötü moralle eve geldim çarşamba kontrolüm var nasol geçicek zaman bilmiyorum
ben her ihtimale karşın bütün hazırlıklarımı yapıcam kızlar ne olur ne olmaz çarşambadan sonra doguma gidecekmişim gibi hazılanmak istiyorum acil heran herşey olur deyince ebe ve dr şaşkın ördek gibi oldum resmen
bu ebelerin hiçbir dediği doğru çıkmadı şu ana kadar.en iyisi doktorunu aramak ya da hemen gitmek
ebeler

geçen sağlık ocağında kan ve idrar testlerimi yaptıracaktım, dr. tokluk şekerine bakılmasını istemişti.

neyse, orada kanımı alan hemşire ne dese beğenirsiniz, şimdi siz gidin 1 saat sonra eczaneden glukoz da alıp gelin dedi, niye dedim siz benim tokluk şekerime bakacaksınız (elimizdeki kağıtta da yazıyor yani), şeker yüklemesi değil bu dedim... hıı değil mi tamam o zaman dedi, çıldıracaktım az kalsın... nasıl bilmezler bu kadar basit ve temel şeyleri...
al işte tüüü
Pinkiiii, pinki, pinkiii,

Pinkiiiiiiiiiiii, ver bacım sen bana prison break ı izlediğiniz linki lütfen :) Özelden atabilirsen çok müteşekkir olurum.

pinki,
ver bana linki :)
vermezsen linki
kedimde kaçmış zaten
izleyemem prison breaki
yok be yavrum ne çıkışı bulması bulmuş olsa dönerdi sıpa ayakları kukuda kafası göbek deligimde şaşkın kız göbek deliginden çıkacagını zannediyor heralde hep orayı zorluyor
benim bu kızlarda hepten saftirik olacak galiba :roflol:
laelaelaelaelae
canım uzulme hakkımızdan hayırlısı ne ise onu yasayalım insallah. fazla kalıp tehlike arzetmesindense erken olup saglıkla gelsinler. uzulme ne olacaksa burcin icin en saglıklısı olacak eminimopuyorumnanaktan

hay ebenin....

aksama hapsurmaya baslada sorayım ben sana delü kafaa, cocuguda ıslattın pis ozon yagmurlana magruz ettin

akıntının guzel kokulusumu öğğğğ lalcim kukuna parfummu sıkıosun yoksa gizli gizli:)))
içine sıkıyor olması lazım ama yerçekimi kurallarına aykırı..kafamçokkarıştı
bide agzı olan konustu bi kadınla tanıstım oda benimle aynı 4 agustos tarihi yok epudral zararlıymıs yok 1 hafta ayakların agrıomus acısı sonra cıkıomus klasik felc kalırsın muhabbetleri yok 4kg ustude olsa normal dogur .. anladınız siz onu
konuşmasalar olmaz zaten..
Bu arada 3 gündür yatılı misafirim var. Üç kişiler biri 5 yaşında çocuk. Allahtan uslu bir çocuk ama annesi sağolsun pek iş yapmayı sevmeyen cinsten. Dün yorgunluktan ağlayacaktım, bugün gezmeye gittiler de dinlendim azcık. Yarın gidiyorlarmış.
yuh yani.ben 3 aylık hamileyken vardı yatılı misafirim o zaman bile canım çıktı.şimdi düşünemiyorum.kabus gibi.ne çeşit çeşit yemek yapabilirm ne hizmet edebilşirim.yayılıp yatması lazım insanın be
aranızda dönence alan var mı? ben muhakkak almak istiyorum, ışıklı filan olanlarından. ama çok pahalılar. hep 100 küsür.... uygun fiyata bulan oldu mu hiç?
park yatağın kendi dönencesi var.dönmüyor ama müzikli.celin dionun ninisinin müziği falandı.
Yarın gelecek cıgerım.. ayrılık olmasa keske.. ben onu her aksam eve gelınce sonsuz sevgı ıle kucaklıyorum..

Kahvaltı yaptık, oradan pazara gıttık taçlarımızı falan aldık,oradan bebek maagzasına gıdıp bana emzırme sutyenı falan aldık,Kuzı ye halası bısıler aldı yıne.. Burcunun tazesı ogluna donence aldı.. oradan cıktık.. terlık baktık bana ama furcunun tazesının kendısıne ayakkabı almasıyla cıktık magazadan :)), bana kapı susu yapmak ıcın malzeme aldık felan.. geberdım resmen.. ama almam gereken seylerı tamamladım en azından fıkır beyan ede ede dostlardan.. ıyı oldu,surada 20 gun kaldı.. hala hersey tamam degıl.. olacak gıbı de degıl ya.. hıc bır sey tam olmuyorr..
hayırlı uğurlu olsun aldıklarınız..evrim seferberlik mi ilan ediliyor.tam oldu olduğu kadar..delü gadın
benim çatlaklar göbekdeliğinin üstünü zorlamaya başladı heralde 20 gün içinde göğüslerime kadar uzanacak karnım taş gibi geriliyo sizdede var mıdır bu durum
ne göğse kadar uzaması...aman ağzını hayra aç.göbek eliğinin orada benimkiler de
Bugunku kahvaltımızın fotosu :))

s7301431.jpg
hay maşallah ben burkonun malum yerlerine bakarkene pek tikkat edemiyom size..furko şekil siz zeminsiniz benim için.
MERHABA ARKADAŞLAR,

Sanırım bu topiğe girişim, doğumdan önceki son girişim olacak. Çünkü doğum Allah izin verirse Cuma günü, ama yarın saat 13:30 da hastaheye yatmamı istedi doktor. Kalple ilgili tüm kontrollerin de tamamen sezercik öncesi yapılabilmesi için. İnanın ben de korkuyorum artık, bir de kalp problemi eklenince korkum iki katına çıkıyor.

Ben bu kadar erken yatıracağını beklemiyordum, birden saati 13:30 diye duyunca moralim altüst oldu.
Tüm gün hastanedeydik zaten. Üstüne de beklemediğim birşeyi duyunca, ordan kayınvalideye gittik.
Nasıl gitti diye bi sordu ben başladım ağlamaya.
Veee iki gündür ful ağlıyorum. Sinirlerim boşaldı herhalde. Ama şimdi daha iyiyim artık.

Geçmişe pek bakamadım. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Benden haberler şimdilik bu kadar.
Yani yarın saat 13:30 da hastaneye yatış ve tetkikler ertesi gün Allah izin verirse sezercik.
Sağlıkla gelsin inşallah bebeğim...

Sizlerin de dualarını almadan ve haber vermeden sezerciğe gitmek istemedim. Sanırım yarın artık giremem.
Hepinize bana hamileliğimin başından beri çoğunlukla evde yatarak geçirdiğim bu süreçte beni yalnız bırakmadığınız, yeri gelip sevincimi, yeri gelip üzüntümü paylaşıp bana moral ve destek olduğunuz ve daha birçooooookkkk paylaşımlarınız, yardımlarınız, fikirleriniz için çççççççççççççççççççooooooookkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim.
H A K K I N I Z I H E L A L E D İ N ...

Belki bir müddet giremeyebilirim. Bu süre içinde ve benden sonra sırayla doğuma gidecek tüm arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.
İnşallah gün gelir bebişlerimizi nasıl besleyip, büyüteceğimiz konularında da paylaşımlarımız olur.

Başka bi yere ayrılırsanız lütfen bana özelden mesaj yazın. Çünkü tüm geçmişi okumam mümkün olmaz sanırım.

Neyse çok uzattım. Artık yatmam gerek, ama karnım aç, EVRİŞ'İM KULAKLARIN ÇINLASIN. Koci sıcak pide aldı geldi, şu an sıcak pide-peynir ve karpuz üçlüsü bizi bekliyor. :))

İYİGECELER...
Allah sana ve bebeğine sağlık sıhhat versin.çok duygulandım içim buruldu.güzel haberlerini alacağımıza gönülden inanıyorum
Şimdi bu aşağıda görmüş olduğunuz fotoyu şu sebepe koydum; biz annemle dış kapıyı nasıl süslesek diye düşünürken sadece tüllerle bağlanmış bu halini bile gayet sevimli buldum. 2-3 balon, tül vs kullanarak siz de yapabilirsiniz diye, fikir vermesini amaçladım.

dsc03681a.jpg

Bu daa, çok marifetli anneciğimin eseri. Sağdan soldan gördüğüm çamaşır sepetlerini tarif ettim kendisine, bunu çıkardı ortaya! Çok başarılı değil mi?

dsc03693s.jpg
hepücüğü çok güzel olmuş.sefa seri üretime geçsin bence..kapıdaki tülün tam göbeğine bişe koysanız hoş olur kanaatimce.
alıntı yapmaktan unutmuşum hepinize GÜNAYDINNNN

bugün son işgünün hayırlı olsun.

benim internet limitim dolmus yine ya.. birden sessizlige burunursem merak etmeyin. limiti 2 katına cıkardık bu ay hemde normal kullandım yinede dolmus . ayın basında acılıo parasını odesende salak bi sistem var iste burda...yine oldugu kadar takılırımda bastan haber vereyim.

evrisim bana telini msj atta ne olur ne olmaz :))

dide son işten ayrılan sen olacaksın
rekor sende yani
ben yarın için doktor kontrolüm var onun için izinli sayılıyorum yırttım 1 günden yani

dide son işten ayrılan sen olacaksın
rekor sende yani
ben yarın için doktor kontrolüm var onun için izinli sayılıyorum yırttım 1 günden yani

sorma canım bir de doktorun önceden yazdığı raporu kabul etmedi bizim müdür.cuma sevk al yeniden yazdır diyor.oysa o raporda doğum öncesi 5 haftalık iznini doğum sonrası kullanması uygıundur yazıyordu.diyor ki ne amaçla çalıştığını bilemem.doğum sonrasına ekletmek için mi yoksa çalışmak istediğin için mi? gidip yazdıracağız mecburen.ama cumadan yazarsa ek dersini alamazsın cumartesindan yazsın diyor.

herkeze günaydın kızlarr.dün baglantımda bı sorun vardı giremedım.doktora gidecekler vardı inşalah herkez güzel haberlerle gelmıstır.gecmısı okumaya vaktım yok şimdilik.azcık evı toplamam lazım.milkshake den haber varmı onu merak ettım.neyse acık kalsın topik vaktım oldukca bakarım.toz almam lazım evı süpürüp silmeliyimm ama yapacak hal yok kafamçokkarıştı neyse yavas yavas halledıcem artık

hmm nazancım dün msjını okudum ama baglantıdan dolayı cvp yazamadım tinybaby tulumların olmasını umuyorum ama 5gun önce kuzum 2900 grdı ,artık olcakmı olmıycakmı şüphelı.ben yınede denıycem,çünkü cok şirinler.onu giyince cokda derlı toplu olur bebek artık kısmet canım

burko liste kabarmış
acaba benimki ne zaman olacak
aslında normalzamanı 13 ağustos bekler mi acaba

sorma canım bir de doktorun önceden yazdığı raporu kabul etmedi bizim müdür.cuma sevk al yeniden yazdır diyor.oysa o raporda doğum öncesi 5 haftalık iznini doğum sonrası kullanması uygıundur yazıyordu.diyor ki ne amaçla çalıştığını bilemem.doğum sonrasına ekletmek için mi yoksa çalışmak istediğin için mi? gidip yazdıracağız mecburen.ama cumadan yazarsa ek dersini alamazsın cumartesindan yazsın diyor.

ya senin bu müdür kendini doktor zannediyor galiba
karısı çoluğu çocuğu yok mu bu insafsızın ya

Bu foto, bilin bakalım nerede çekildi =)))

dsc03678.jpg

Kahvaltı fotolarımız =)

dsc03683h.jpg

dsc03684s.jpg
hepiniz birbirinzden tatli, hepiniz birbirinizden sekersiniz...ne yalan soyliyim, herseferinde icim gidiyor fallaa.....

dsc03681a.jpg

dsc03693s.jpg

anneciginin ellrine saglik, kapi susu 10 numara, ortayada 2 mavi 1 beyaz simli balon super olur.
benim internet limitim dolmus yine ya.. birden sessizlige burunursem merak etmeyin. limiti 2 katına cıkardık bu ay hemde normal kullandım yinede dolmus . ayın basında acılıo parasını odesende salak bi sistem var iste burda...yine oldugu kadar takılırımda bastan haber vereyim.

evrisim bana telini msj atta ne olur ne olmaz :))

aman pervinim yaa daha ay ortasii, dikkat et kendine, wireless falan bulamazmisin komsulardan??

hmm alıntılardan fark ettıgım kadarıylaa Kaçak kedimiz doguma gıdıyor yarın ama bugunden yatıcak galıba.hadı Allah kurtarsın canım hayırlı haberlerle gel inşallah dualarımı9z senınle

buarada izmirli hatunlar yıne bulusmus galıba ohh afıyet olsun sekerlerr.

tazecım annenın ellerıne saglık,güzel olmus yaptıkları

evrımcım sepetınız cok güzel.bızde hasır sepet arıyoz ama istedıgım gıbı denk gelmedı bı türlü

nurdan cekmio kimseden wireless ya sinir oldum resmen ay ortasında bitio vede 3 katına cıkardık limiti bu ay ve ben hep aynı sekilde kullandım. manyamıs bunlar.

evrişin sepetin de şeker olsa keşke bir sürü tam şeker sepeti olmuş.oyuncak da yenmez ki ama

fasulyeko benim müdür tam bir kalıktır.uzatmalı bir sevgilisi var nişanlanamdı gitti bir türlü.tüm kardeşleri evlendi.cinstir biraz kendileri. titizmiş güya öyle der hep. yaşı da bizden büyük.düğünlerden nefret ediyorum kendi düğünüm olmadıktan sonra diye bir laf da etmişti geçen gün.evlense bi rahatlar gevşer de bakma işte.

nurdan cekmio kimseden wireless ya sinir oldum resmen ay ortasında bitio vede 3 katına cıkardık limiti bu ay ve ben hep aynı sekilde kullandım. manyamıs bunlar.

bisey falan mi yuklemistin webden cok tuhaf bitmesi..sinirsiz cok mu pahali??

biz de türk telekoma kızıyoruz habire.oradakiler daha betermiş

herkese slm...

ayy kaçakkedinin yazısını okuyunca çok fena duygu seli yaşadım. Allah yardımcısı olsun saglıkla kavuşsun bebişine inş.

tazem burcum kapısüsü konusunda bende aynen böyle düşünüyorum ve annenin yaptıgıda harika bi şaheser olmuş. kızım sen öpde başına koy bu anneni bide vırvır mızlıyosun şikayet ediosun.kadın kendini parçalıyor yahu torunu için. bide sigarayı bıraktımı tamamdır..

evrrrrim sen bugun gelmezsin forum eşin gelcek ya.. ama ellerine saglık ne hoş olmuş sepetin.. ayrıca bravo ahkkaeten bi hevesle aynı gun hem almışsın hemde yapmışsın. tebriklerrrrrr...

meltem hadi gözun aydın sende izne ayrılıyosun. ayy helal olsun valla iyi dayandınız. yollarda git gel bu halnizle... darısı didenin başına...

mucizeeeee buldunuzmu kediyi. üzülme yaff... başladınmı diziyeeeeeee..

X