2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nurdancım kilo alışı normal sanırım doktor bişi demedi
ama çok ağlıyor sütüm yetmediğindenmi nasıl annıcam bilmiyorum onun dilini anlyamamak çok kötü birşey ya çıldırıcak gibi oluyorum artık derdi ne bi anlasam
sıçıyo osuruyo geğiriyo emiyo sorun ne anlamıyorum önce dedim isilklerimi batıyo onlar geçti pişiklerimi yakıyo dedim oda geçti nesi var peki
sence nesi var nurdan sen doktorsun bişi söle ??

burkom ya bide şu linki verseydin doğum hikayelerinin olduğu bulamıyorum (

güllü bebek acıkıncamı göğüs sızlarmış??
valla çok saçma benim bütün gün sızım sızım sızlıyorrrrr (
o zaman bizim çocuk hep açç

insallah gecer canim cocugumun her yuzune baktigimda agliyasim geliyor ya gittikce yayiliyor, omuzlarina gogsune inmis bugunde(sabaha karsi emzirirken aa gecicek azalmis diyorum, oglen yine potluyor dedigin gibi aglayinca gerinince..

nesrincim geçmiş olsun canım ya acil şifalar olsun çağanımıza
mikrobu bulaştıranıda Allaha havale ediyorum insanlar ne kadar düşüncesiz (

nurdan bide bişi daha sorucam sana
bizim burnumuz tıkalı çok şu damlanın bi faydası olmadı aspiratörüde kullanmayaı beceremedik
doktor bi sprey verdi
tonımer baby diye oda foşş diye fışkırtıyo burnuna fışkırtınca kıyametleri koparıyo bi zararı olmaz dimi??
o sanki açtı biraz burnunu
günde 4 kez kullan dedi ben bi kez sıkıyorum burnuna

kelin merhemi olsa basina surermis tatlim..
benim ta hastaneden beri yetmedigi icin sutum o zamandan beri takviye aliyor ve artik cozdum gaz aglamasi farkli acikma aglamasi farkli...
bazen sadece memeyle doyuyor uyuyor ama eger emerken yirtip kendini aglayip tekrara memeye saldiriyorsa ve bunu bikckere yapiyorsa ben memeyi sikiyorum ve cidden sut gelmiyor o zaman mama hemen yoksa ortalik inliyor..ben boyle cocuk gormedim acliga tahammulu yok...biberonu alinca cit cikmiyor ve siziyor sarhos gibi..

bi zarari olmz canim cunku doktor bize aspiratoru onermedi cunku sadece ondeki tikanikligi giderir dedi, ama o fiskirtili spreyden bizede verdi ve genize kadar aciyormus tikanikligi..ben daha kullanmadim, gerek kalmadi ama aldim evde var..minik uclu, burna giriyor, fos diye foskurtuyor...

kızlar burçin yaka çiçegi gibi devamlı omuzumda kucagımda ya meme emiyor yada uyumak için beni tercih ediyor gerçi hepimizin bebekleri öyledir ama beşigine koyup sallıyorum gözler fal taşı gibi alıp kucagıma gögüsüme dogru kafasını sokup birden uykuya dalıyor gerçi pekde şikayetçi degilim ama yorgunlukda bazen çekilmiyor eşimide ihmal ediyorum bu arada valla ben çocuklu kadınım idare edicek degilmi herkese iyi uykular bol sütler öpüldünüz annişler

Ben de hiç mama vermedim...gerek olsaydı anlardık diye düşünüyorum...bir ara ben de düşündüm anormallik mi var bende, ya da ya doymuyorsa diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…