2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada boğazlarım fena ağrıyor, tıkandım ve halsizim.ne yapacağım bilmiyorum.düzelmezsem p.tesi doktora gideceğim.umarım oğluma bulaşmaz.

canlarım selam
beni tebrik eden arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum
burkom ve pinkim sonunda bebeklerimize kavuştuk.
burkom canım şu ayak şişmesi aynen bendede var felaket sanki ayaklarım patladı patlayacak gibi.
memelerde aynen senin gibi meydanda gelen giden herkesle haşir neşirler vallahi
meme ucum olmadığı için zorlanıyorum süt sağma makinası aldım yarım saatte bir sağıyorum biraz zor oluyor ama anne sütü gibisi yok
bu arada listeye beni eklersen sevinirim doğumum 1 eylül normal+sezeryan haftam 40+3 5kg 56 cm boyunda bir tosuncuk

hayırlı olsun canım bebeğini güle gile büyüta.s.
bu arada topiğin tosuncuğu olmuş senin meleğin kırbinkere maşallah yavruna canım

fotoğraf konusunda bir deneme daha.kısmen de olsa başarmış olmalıyım,sanırım üzerine tıklayınca açılacak

mavişim gözün aydın canım silikon meme ucu kullan canım ben sadece sag meme için kullanıyorum sol tarafı acıtarakta olsa burçin alabiliyor ama ben resmen üzerimde giydigim ne varsa ısırıyorum acısından.
birde kızlar bahsetmiştiniz ben kaçırdım sütü artıran çay vardı bana yazarsanız sevinirim mamada veriyorum ama mavişin dedigi gibi anne sütü gibisi varmı

maviş sezeryanla dogum yaptın normal dogumla bu tosunu zor çıkartırdın valla kırk bin kere maşallah allah uzun ömürler versin paşaya

bu arada arda arkadaşımız dogum yapmadımı ben listeye baktım ama ismini göremedim yoksa şaşkın gözlerimmi beni yanılttı

basaakcim cayin adı humana still tea.eczanelerde satiliyo.faydasini görürsün umarim bende kullandim ilk günler.simdilik ihtiyacim yok cok sükür.ama bi önerim daha var.incir tüket bol bol taze taze.ben çok sevdigim icin dayanamiyorum yiyorum.valla sütüm fena artti.

sagol canım benim ilk günlerde ihtiyacım olmadı ama ilaçlarım süte geçince bir sğüre sagıp döktüm ardından tekrar ilaca başladı dr yine emziremedim şimdi boş verdim ilaçları ama sütüm azaldı önceleri sagdıgımda koca bir çay bardagı oluyordu her ikisindende şimdi ise yeni yeni artmaya başladı hem emziriyorum hemde mama veriyorum perşembe günü 3500 kilo olmuştu burçin az alıyor ama olsun

KAŞINIYORUM

Yaaa ben iki gündür fena kaşınıyorum. Kollarım bacaklarım hatur hutur kaşınıyo, ağlayacağım neredeyse. Kaşımamaya çalışıyorum ama öyle tatlı ki..Haftasonu diye dr.a da gidemiyorum. Aranızda benim gibi olan var mı?? Ne bileyim zayıfladıkça deri öyle bir tepki mi veriyo acaba??

Burko, finki, maviş bebişlerinize kavuştunuz şükür..ne tatlı şeyler öyle...burko ben de normal çok istemiştim, aynen senin gibi düşünüyordum, doğal bir olay diye,senin teorine göre ben de çok zorlanacaktım galiba..çok zorlanmışsın belli ki...

saol canım bende okutayım bari . detay ogrenirsen sevinirim. yani 41.gun yıkanaılıo dogun yaptıgın gunu 1 sayarsan

ohh masallah cok sukur atlattık hepimiz guzel guzel .burkocum ellerine emegine saglık , emeklerin sut olsun buseye cokcokcu olsun kızcen

işte benim tosunum

mavis allah nazarlardan saklasın masallah tosuna senide tebrik ederim tam tosun dogurdun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…