2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben de yenpyeni bir fotomuzu ekleyeyim bari
şebek kızım benim. nasıl şebek fotoları var anlatamam. keşke hepsini ekleyebilseydim. babası çok güzel pozlar yakalıyor.

ÇİRKİN KIZINA MAŞALLAH YA BÜYÜDÜKÇE BALLANIYORLAR opuyorumnanaktan

O ha desem ayıp olur mu burkom? Neler atlatmışsın öyle :bbo: Büyük geçmiş olsun diyorum. Buse'ye kocaman bir maşallah !! Dikiş var mı dikiş ?
"Allah ağına göre kar veriyor" demişti arkadaşım doğumla ilgili fikirlerimi anlatınca. Kendisi doğumdan ölesiye korkuyordu, fırt diye doğurdu. Ben doğaya güvenip "bir şekilde vücut gerekeni yapar" diyordum, böyle oldu. "Dikiş var mı" derken ciddi miydin?kaydirigubbakcemile3Normal doğum yapıp 3 kat dikilen benden başka kimseyi tanımıyorum desemakannehir
Buraya yazmaktan çekindim açıkçası. Doğum yapmamış birileri okursa komple vazgeçebilirler yazık olur:bbo:Olmazsa bir ara özelden yazarım gülümopuyorumnanaktan

Busemin fotosu kuzular topiğinde var canım. Dediğim gibi en son ben doğurdum. 1 Eylülde doğuma girdim ama 2 Eylülde doğdu kuzum

Yorum yapan herkese çook teşekkürler kızlar. Emzirme kısmını öğrenmeye çalışıyoruz kızımla. O nedenle evde herkes bana "inek" diye hitap ediyorkaydirigubbakcemile3Kardeşimin, babamın yanında memeler fora geziyorum:kedi:İnternetle çok haşırneşir olamıyorum. Hepinizi öptüm.
Ha bu arada cevaplarınızı ne zaman okuyabilirim bilmiyorum ama; ayaklarım doğumdan sonra müthiş şişti:bbo:, üzerine basamıyorum. Sizde oldu mu böyle birşey?

gulistan masallah mehmet akife cok tatliymis

nazan kızında cok tatlı ya super guluo.. ece cok suratsız hic gulmuo cok ciddi sadece bana guluo onuda anlık oldugundan sipsaklayamıyorum

geçerrr geçerrr sen izmire bi gel hatta hatunlarla bi buluşma ayarlarsınızzz
ay bende gelsem ne süper olardıııı kaydirigubbakcemile2
yok yok nazar değil canımcımmmm
bebişin büyüyor şeker ve büyüdükçe huy değiştiryor bir zamanlar bizimkide uyurda uyurda zorla uyandırırdık şimdi uyutabilene aşk olsunn zemuszemus
bende katılıyorum sana bu konuda
sadece nazar konusunda gelişimi açsından hassasım çünkü mesela bu kadar kg aldı şu kadar aldı deyince okuyan biri maşallah demiyorsa yada şu kadar sütüm geliyo foşur foşur felan yazınca nazar değebileceğine inanıyorum
ama yok uyuyodu uyandı huzysuzlaştı kustu sıçtı sıçamadı şu oldu bu oldu vs o konularda nazar değicene inamıyorum çünkü hergün huyları değişiyor tamamen keyfi hareket ediyor sıpalarrr
benimkide bugün iki kez kustu bugüne kadar hiç kusmamıştı CADIARZU

perviinnn
ne sorucam sana bebeğin 40 lanması konusu nasıl oluyor?
kayınvalidem tuttrmuş bebek kırklaması var diye
100 ihlas vs okunuyormuş o suya annede bebekte o sudan döküyorlamış üstüne sen anlarsın bu işlerden ne dersin?

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
gypsyesra, babymom+, burko+, Ebrar06, keops35+, tazefasulye+, tuana3434+

ooo varmı arttıran

Bizde de var göçmenlik, Onurlar'da da... Her ne kadar biz ikimiz çok çaktırmasak da :))
Bu arada Arnavut gelinisin ha? Vay haline !! Bİzimkiler Bulgar, Romanya... Çektiren cinsten değil :)

Doruk hayranlığı tabii ki geride kalacak! Nasıl bir şeymiş anne olmak !

3 kat ? :1shok:

Memeler konusunda ben de aynıyım. Baba - dayı kalmadı, iyice yüz göz olduk!

NAZAN,fotoğraflar müthiş gerçekten.hem kızın çok tatlı,hem de eşin çok iyi yakalamış.maşallah kuzucuğa...

ben de burcu'nun maviş'e verdiği linkten yararlanarak eklemeye çalışayım bakalım,becerebilecek miyim?

canım gözün aydın
iyiki sezaryen olmuşsun nasıl doğardı 5 kilo bebek canım
maşallah bebeğine

işte benim SIPAm:)

rabbim nazarlardan saklasın tüm bebeklerimizi inş.
[/URL][/IMG]

çok güzel annesi senin gibi beyaz tenli maşallah

burcu hatırlarsan ayrıntı isterseniz anlatırım dmeiştim doğumum hakkında..yaw dedim ben ne yapıyorum anlatırsam iice korkcaklar...sonrası kolay aa çok zorluğu var acısı var..vede bir okadar dikişleri var...o sancıda nefesin kesiliyo gibi oluyo..daha neler neler..ben çok çekmesemde 1 saat ama o 1 saat tam oldu yani...sonuç olarak bebişlerimiz bizimle..allahım onlara sağlık sıhhat huzu uzun ömür versin bizede inşallah..

yok tatlim nerde gunde 1 kere,o sadece gece 12 den 7 ye kadar demek istedim, gece seansi yani,yoksa biz gunde 6kere falan 6cc veriyoruz bazen de artiyor..sanirim o gece denk geldi..gecen gun canim biseye sikildi,kontratimla lgili( hatta biraz agladim uzuntuden, hemen sutume etki etmis inanmiyorum yaa, bu kadarmi etkili stress, bugun pek bisey cikmadi, sundu gogusler resmen(
2 hafta once az kilo almisti, haftaya randevumuz var, bakalim mamayi arttidiktan sonra etki etti mi gorucez, haber veririm..

tatlim biz yari kirkini 20.gun yaptik.dua kismi ok ama diger kisimlar sacma geldi, annemin israriyla yaptik, macerayi kisaca ozetliyim.. 3 kulvallah 1fatiha okuduk,annem bikac dua daha okudu.. 40 tane tas( ben sokaktan toplamam dedim, evde mavi boncuklarim vardi buyuk onu koyduk), biraz karanfil, 1 cimdik tuz..o suyla banyo yaparken biraz doktuk teoya, sonra kalanlada ben abdest aldim banyo yaparken..birde 40.gun yapilicakmis ayni sey..

bukadar olur bende aynı seyi sorcaktım hatta 40.gunmu yıkancaz 41.gunmu?? ben ozel bisey yapılıomu bilmiorum canım normal boy abdesti alırız cocugumuzuda yıkarız oldu bitti ama dualı suyla yapmak daha hos olur

siteyi yeni gördüm.fırsat buldukça geleceğim.şöyle atlaya atlaya bakarken gördüm dedim yazayım bari.
süt toplanıyormus oraya doktorum bana kesinlikle sıkmamam gerektiğini söyledi.Yağız da hiç olmadı ben her çıkamada elimle göğüslerini oksuyorum sanırım toplanma pek olmuytor o yuzden.doktorumuza ben sormadan kendisi demişti bizim milletimiz sıkar buyukler öyle bişe yaparsa yaptırma dedi.ok dedim sorun yok yalnızım ben yapacak kımse yok.

Evet bende simdi öle yazcaktim.kakasini dolu dolu yapmiyosa mutlaka kusuyo.bagirsak bosalmayinca mideye baski yapiyo demekki.cünkü dünaksam 9dan bugün 1e kadar hep pirt pirt az yapmisti.kustu süt olarak.ama kaka bi yapti resmen 2bez full doldu rahatladi yavrum.hem uyuyoya hemde kusmadi 3kez emdide ögleden beri
bukadar olur bende aynı seyi sorcaktım hatta 40.gunmu yıkancaz 41.gunmu?? ben ozel bisey yapılıomu bilmiorum canım normal boy abdesti alırız cocugumuzuda yıkarız oldu bitti ama dualı suyla yapmak daha hos olur
Canim bende sanki bise okunuyo die biliyom ama bi sorayim anneme.40.gün yikaniyo ama dogdugu gün sayilmiyo onun ertesi 1.gün oluyo biliyon dimi.bide bebegimizin 39.günü Ali İmran die bi süre var onu okuyomussun bebege atesli hastalik gecirmesin dıe.kismet olursa okuycak annem.yegenlerime hep okudular Allah a sükür 6sindada atesli hastalik olmadı.ama tabi ınanc meselesi ben cok ınanırim böle seylere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…