2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm hanımlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür her zamanki gibi çağanı öğlen uykusuna yatırdım eşimi işe gönderdimm bende hoppppppp buraya geldim msnim açılmıyor sinir oldum ..
sibelcim akşam bez bağladım gece uyanmayı gözüm yemedi sabahta kakasını yapacak diye bez bağladım uyanınca devam edicem artık wcye götürmeye çok tembelim napayım..
bgacım şikayet etmiyoruz aslında canları sağolsunda bazen çok yoruyorlar bizi beyin kalmıyor insanda o anlara denk gelincede buraya yazıyoruz iştee

Bunalırsın doğrudur ama bizim yerimizde olmak istemessiniz. Biz bırakıp gidicez. Ne güzel siz hep onlarlasınız. Kıskanıyorum szi.

naber hülyacım?nasılsın?tüp bebek bölümüne gidince bizi unutuyosun ihmal etme canım burayada yaz

Katılıyorum. Hülya bizi çok ihmal ediyorsun.

Bunalırsın doğrudur ama bizim yerimizde olmak istemessiniz. Biz bırakıp gidicez. Ne güzel siz hep onlarlasınız. Kıskanıyorum szi.

Katılıyorum. Hülya bizi çok ihmal ediyorsun.

ya o yüzden çalışmaktan vazgeçtim canım kendim bakıcam oğluma herşeyiyle kendim ilgilenicemm kıskanma bitanem rabbim herşeyi gönlünüze göre verir inşş

Geldim geldim :KK1:
Ardı ardına hamile haberleri geliyor. Çok bereketli geçiyor bu haziran ayı. Hadi bga bitmeden sen de patlat bir bomba :emir_bebek:

bende bu ara hergün hamile haberi alıyorum yakında hülya bga sizede bulaşıcak inş.bizde kızmla gezdik birazdan uyucak hanım bende tv keyfi yaparım tabi ilk önce talan ettiği evi toplucam :)

iyi akşamlar kızlar kimsecikler uğramamış kaç gündür bende evde yoktum bugün ise hasta yattım evde boğazlarım şişmiş birazda kuru öksürük var..
sizlerde ne var ne yok?

günydın hanımlar

Nirdesiniz kimse uğramamış haftasonu ee yaz geldi herkes bir yerlerde.

Bu haftaya çok yorgu başladım. Mutfağımı temizledim.

günaydın ben burdayım ama çok hastayım boğazlarım acıyo gecede hiç uyuyamadım ama çocuk olunca sabah mecbur kalkmak zorunda kaldım eşim hala uyuyor 1 de gidecek işe kahvaltı hazırlıycamda bi bakayım öyle hazırlayayım dedim hiç halim yok yatmak uyumak istiyorumm..güle güle kirlet mutfağını canım yapmadanda olmuyo

günaydın ben burdayım ama çok hastayım boğazlarım acıyo gecede hiç uyuyamadım ama çocuk olunca sabah mecbur kalkmak zorunda kaldım eşim hala uyuyor 1 de gidecek işe kahvaltı hazırlıycamda bi bakayım öyle hazırlayayım dedim hiç halim yok yatmak uyumak istiyorumm..güle güle kirlet mutfağını canım yapmadanda olmuyo

Geçmiş olsun

Al benden de o kadar.

Yazıyordum pc kilitledi kendini.

Mutfağı temizledim öldüm bitttim o bitti ama bende hiç dinlenemeden işe geldim.

Neyse bir mutfağın duvarı ile antremin duvarı kaldı.

Bu arada koşu bandım geldi. Kızlar kilo vereyim derken bir kilo aldım bir kilo aldım nasıl vericem kiloyu hiç aklım almıyor.

Geçmiş olsun

Al benden de o kadar.

Yazıyordum pc kilitledi kendini.

Mutfağı temizledim öldüm bitttim o bitti ama bende hiç dinlenemeden işe geldim.

Neyse bir mutfağın duvarı ile antremin duvarı kaldı.

Bu arada koşu bandım geldi. Kızlar kilo vereyim derken bir kilo aldım bir kilo aldım nasıl vericem kiloyu hiç aklım almıyor.

sağol canım sanada geçmiş olsun..vallaha ev temiz oluyo ama bizde bitmiş oluyoruz işte ..güle güle kullan canım koşu bandını ne kadara aldınız canım bende bu ay almayı düşünüyorum eşimle konuştukta yada başka bi spor aleti alıcaz duruma göre şimdi araştırıyorum inş veririz canım kiloları eşimde çok aldı bende çok aldımm

canım laptopun şarjı bitiyor şimdi kaçıyorum ama öğleden sonra gelmeye çalışırım akşam yedik yattık mutfak öylece duruyoo onları halledeyim

sağol canım sanada geçmiş olsun..vallaha ev temiz oluyo ama bizde bitmiş oluyoruz işte ..güle güle kullan canım koşu bandını ne kadara aldınız canım bende bu ay almayı düşünüyorum eşimle konuştukta yada başka bi spor aleti alıcaz duruma göre şimdi araştırıyorum inş veririz canım kiloları eşimde çok aldı bende çok aldımm

Bizde öyle çok kilo aldık eşimle.

650 ye aldık.Daha doğrusu ben almadım annem doğumgünü hediyesi aldı beleşe geldi yeni:KK1::KK1::KK1:.

Ama o almasaydı da evkurladan ayda 50 lira felan ödemeli alacaktım.

canım laptopun şarjı bitiyor şimdi kaçıyorum ama öğleden sonra gelmeye çalışırım akşam yedik yattık mutfak öylece duruyoo onları halledeyim

Görüşürüz tatlım mutlaka gel sohbet edelim. Bu aralar masa başı işim çok siz olunca hem yapıyorum hem sıkılmıyorum

Bizde öyle çok kilo aldık eşimle.

650 ye aldık.Daha doğrusu ben almadım annem doğumgünü hediyesi aldı beleşe geldi yeni:KK1::KK1::KK1:.

Ama o almasaydı da evkurladan ayda 50 lira felan ödemeli alacaktım.

Görüşürüz tatlım mutlaka gel sohbet edelim. Bu aralar masa başı işim çok siz olunca hem yapıyorum hem sıkılmıyorum

oo ne güzel bi hediye olmuş.güle güle kullan canım.gelirim canım müsait oldukça gelirim

X