2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kızlar merhaba nasılsınız ben çok kötü giribim bugün hele yerimden kalkasım yoktu ama iş güç ee hafat sonu doğum günü hemen iyileşirim inş.

canım çok geçmiş olsun kuzuya.annende geliyormuş gözün aydın şimdiden

biz iyiyiz cnm sizi sormalı çağan nasıl oldu

canım iyi tatiller

hülyacım 10 mayısı bekliyorum senlde birlikte inan.nissam yok ecem hastaydı nasıl oldu acaba

Sibelcim çok geçmiş olsun. Bol bol vitamin tüket canım.

Deryacım yarın gününüz güzel geçer umarım.

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Benim moralim bozuk. EŞime kızdım. İşyrinde bir olay olmuş onunla da ilgili değil somurttu durdu bütün gece. O bir odada otrdu ben bir odada.

Sanki adamın anası babası öldü. Yemedi içmedi. Sabahta gelirken tartıştık bir daha işyeri problemlerini eve getirme dedim. Yaşanan olay her şirkette her çalışanın başına geliyor hepimz haklı yada haksız amirlerimizden fırça yediğimiz oluyor kaldı ki o fırça yememiş.

Off çok sinirlendim.

Merhaba canım. Canı sıkılmış ama sana yansıtması doğru değil. Evden içeri adım attığın an iş ve sorunları dışarıda kalmalı. Sakin ol. Akşama düzelirsiniz.

selam kızalr nasılsınız ben de bga gıbı esıme sınırlıyım hatta kafasını kıracagım gelınce..

saat 5.30 da cıktı evden telı bozuldu ..yanı kapandı aldıgı yere gıdıcektı dedım sana nasıl ulasacagım erken gel fılan gıdıs o gıdıs saat kac oldu gelen gıden yok

ınsan bı arar ya kavga mı ettı o mu oldu bumu oldu demenkten kafayı yedım

masalda huzursuz uyudu bakalım sımdı

yarın aksamda mısafırım var 15 kısı fılan olacagız evde..amcam ve cocukları eslerı fılan ..

ne yapacagımı da bılmıyorum

hulyaaaa aklımda sen varsın ama ,ne zaman yapacaksın testı sat kacta hemen haber ver olur mu

günaydın kızlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür ama sizleri pek bi gergin gördüm bgacım evet sen haklısın canım işte eve yansıtmamalı benim eşimde çok yansıtır sanki ben yapmışım gibi küs otururuz hiç hoşlanmıyorum erkeklerin böyle yapmasından ama sıkma canını ortam yumuşadığı zaman güzelce anlatırsın durumu böyle yapmaması gerektiğini söylemişsindir daha önce mutlaka ama birdaha dile getirirsin canım
sumakcım sende haklsın canım en azından eşin sana bi haber vermeliydi sen küçük bi çocukla evdesin bu kadar habersiz bırakmak doğru değil daha önceden benimde başıma buna benzer bir olay gelmişti bayağı bi küs kalmıştık..
canım misafirin gelecekmiş yemek türümü yapacaksın?bide ne güzel imreniyorum sana ne kadar güzel çok gelenin oluyo 4 senedir evliyim hiç ne benim ailemden nede eşimin ailesinden kimsecikler gelmez sanki gurbette gibiyim en yakınıda yan binamda oturuyo ama evimin yolunu bilmezler çok üzülüyorum böyle olmasına
sibelcim çok geçmiş olsun canım tamda doğumgünü zamanı nerden çıktı bu grip kötü olmuş ama inş çabuk toparlarsın canım dikkat ette ilaydaya geçmesin

şimdi ben bahsedeyim birazcık bizden salı günü eşimle çağanı alıp dışarı çıktık burda güzel bi park var oraya gittik gezdik ordanda annemlere yemeğe gittik eve gelmemiz yine 11 i buldu dünde öğlen bi çıktık evden ilk başta eşim yemeğe götürdü ordanda hayvanat bahçesine gittik gezdikte gezdik bayağı büyüktü yorulduk ama çağan çok bakmadı daha çok şımarmayı tercih etti biz eşimle gezmiş olduk eve geldik 6 .30 olmuştu saat ama evde durmak istemedi plan yapmaya çalıştık ama arkadasların hep işi varmış bizde annemleri alıp geçen günki parka oturmaya gittik yanımızda bişeyler aldık ama hava soğumya başlayınca kalktk başım çok ağrıyodu çağanı uyuturken eşim sütlü kahve istedi ona yaptım verdim o içerken ben koltukta uyuyakalmışım o kadar yürümüşüzki hiç halim kalmamıştı çağanda uyuyunca bende 8 gibi kalktım bayağı uyumuşum yani ama hala çok uykum var yatsam uyurum yani kalktım hemen eşimin kıyafetlerini ütüledim birazdan da kahvaltı hazırlarım annemler teyzemlere gidecekmiş sende gel dediler belki oraya bırakır eşim bizide bende gidersem diye sizlere bakayım dedim
hülyacım bugün ayın 10 u canım güzel haberlerini bekliyoruz canımmm

hulyaaa hadı yaz ..o kdar işimi bıraktım valal geldım hemen bılgısayar basına ınsallah olumlu olucak ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…