2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

10 dakika engeli...
O zaman yapacak pek bir şey yok. Sen kendini harap etmekle kalırsın. Yapma bunu kendine.

Özür dilerim senin de yanında bu yaptığım şımarıklık kalıyor İnci çok özür dilerim ama elimde değil.

Benim için sıkıntı ve ben kimseyle bunu konuşmam eşimle felan ancak ağlıyorum ağlıyorum açılıyorum ne yapiiimmm.

Özür dilerim senin de yanında bu yaptığım şımarıklık kalıyor İnci çok özür dilerim ama elimde değil.

Benim için sıkıntı ve ben kimseyle bunu konuşmam eşimle felan ancak ağlıyorum ağlıyorum açılıyorum ne yapiiimmm.

Hayatta hiçbir şey ağlamaya değmiyor inan buna. Bunu şu son 4 ayda çok daha iyi anladım...
Sen de yıpratma kendini. Bırak ne halleri varsa görsünler.

merhaba nasılsınız arkadaşlar

Kızlar olmadı maalesef...
canım bugün aklımdaydın bir giremedim çokta umutluydum senden bu sefer çok üzüldüm canım biliyorum üzme sıkma kendini desekte boş ama gerçekten herşeyde bir hayır vardır inanıyorum rabbim uygun gördüğü vakit kavuşucan yavruna sende
Sibelcim çok geçmiş olsun. Bol bol vitamin tüket canım.

Deryacım yarın gününüz güzel geçer umarım.

sağol canım benim

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Benim moralim bozuk. EŞime kızdım. İşyrinde bir olay olmuş onunla da ilgili değil somurttu durdu bütün gece. O bir odada otrdu ben bir odada.

Sanki adamın anası babası öldü. Yemedi içmedi. Sabahta gelirken tartıştık bir daha işyeri problemlerini eve getirme dedim. Yaşanan olay her şirkette her çalışanın başına geliyor hepimz haklı yada haksız amirlerimizden fırça yediğimiz oluyor kaldı ki o fırça yememiş.

Off çok sinirlendim.

canım erkeklerin hepsi böyle nerdeyse eve yansıtmak hiç olmuyor malesef

günaydın kızlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür ama sizleri pek bi gergin gördüm bgacım evet sen haklısın canım işte eve yansıtmamalı benim eşimde çok yansıtır sanki ben yapmışım gibi küs otururuz hiç hoşlanmıyorum erkeklerin böyle yapmasından ama sıkma canını ortam yumuşadığı zaman güzelce anlatırsın durumu böyle yapmaması gerektiğini söylemişsindir daha önce mutlaka ama birdaha dile getirirsin canım
sumakcım sende haklsın canım en azından eşin sana bi haber vermeliydi sen küçük bi çocukla evdesin bu kadar habersiz bırakmak doğru değil daha önceden benimde başıma buna benzer bir olay gelmişti bayağı bi küs kalmıştık..
canım misafirin gelecekmiş yemek türümü yapacaksın?bide ne güzel imreniyorum sana ne kadar güzel çok gelenin oluyo 4 senedir evliyim hiç ne benim ailemden nede eşimin ailesinden kimsecikler gelmez sanki gurbette gibiyim en yakınıda yan binamda oturuyo ama evimin yolunu bilmezler çok üzülüyorum böyle olmasına
sibelcim çok geçmiş olsun canım tamda doğumgünü zamanı nerden çıktı bu grip kötü olmuş ama inş çabuk toparlarsın canım dikkat ette ilaydaya geçmesin

çok sağol canım bugün daha iyiyiym ama burnumda nesef almadan geziyorum nerdeyse buda beni çok rahatsız ediyo :KK43: bu arada çağan nasıl oldu ateşi vardı biraz galiba geçenlerde

ayşegül kolay gelsin sanada canım.masal diş çıkarmak üzere olmasın huysuzluğu ondandır.nissam da uğramadı hiç ecem hastaydı nasıl oldu acaba

slm hanımlar nasılsınız?
ben iyiyim çok şükür ama çağanın sesi kısılmış biraz nedenini anlayamadım sibelcim çağanı sormuşsun canım ateşimiz yok çok şükür..
bgacım hayırdır canım ne oldu?
hülyacım canım benim herşeyin hayırlısı olsun biliyorum bizim için çok kolay bu lafları söylemek seni çok iyi anlayabiliyorum canım ama inan sizleri görmesemde seslerinizi duymasamda sizleri üzgün görmek benide üzüyor..
sumacık sen nasılsın canım?masal nasıl?

merhabalar kızlar nasılsınız.benimde günler süren temizliğim bitti.akşam ilayda uyuyunca evi süslüyüp ikramların çoğunu hazırlamayı düşünüyorum sabahtan yetişmiyor malum :)

slm hanımlar nasılsınız?
ben iyiyim çok şükür ama çağanın sesi kısılmış biraz nedenini anlayamadım sibelcim çağanı sormuşsun canım ateşimiz yok çok şükür..
bgacım hayırdır canım ne oldu?
hülyacım canım benim herşeyin hayırlısı olsun biliyorum bizim için çok kolay bu lafları söylemek seni çok iyi anlayabiliyorum canım ama inan sizleri görmesemde seslerinizi duymasamda sizleri üzgün görmek benide üzüyor..
sumacık sen nasılsın canım?masal nasıl?

Malum kocaya kızdım görümceye kızdım herzamanki şeyler.

Ben çok ince düşünüyorum ama etrafımdakiler benim gibi ince düşünmüyor ondan da sıkıntılar doğuyor

Sağolun kızlar. Yavaş yavaş toparlıyorum.

İncicim herşeyde bir hayır varmış.

Biz göremesek bile hayrı varmış senin içinde hayırlısı buymul demekki. Böyle düşün böyle avun yoksa insan işin içinden çıkamıyor.

Öyle canım. İnancım ayakta tutuyor beni. Nasipten öte köy yok. Vakti zamanı gelince Rabbim bizlere de nasip eder inşaallah...

İnşallah zamanı gelince seninde yavrun olacak.

Akşam rüyamda gördüms eni mahsun mahsun içim daraldı.

Çok inanmıştım olacağına. Olsun istemiştim çünkü.

Ama bu tüp bebek olayı bilmediğimden tvden duyduğum kadarı hoop başvurdum yaptım olmuyormuş demekki. Benim hafızamda hep tvde dnlediğim kadrı ile hemen oluyor gibi geldi bana.

Ama hep diyorum sen 20 yıllık evli yaşı 40 ı geçmiş biri değilsin yolun çok başındasın biraz sabra ihtiyacın var. Zamanı gelince seninde bir kuzun olacak inşallah.

Malum kocaya kızdım görümceye kızdım herzamanki şeyler.

Ben çok ince düşünüyorum ama etrafımdakiler benim gibi ince düşünmüyor ondan da sıkıntılar doğuyor

İncicim herşeyde bir hayır varmış.

Biz göremesek bile hayrı varmış senin içinde hayırlısı buymul demekki. Böyle düşün böyle avun yoksa insan işin içinden çıkamıyor.
amann o sorunlar hiç bitmiyoki canım herkes ayrı bi dert amannnnnn boşver yapacaksınn kız hani bana diyodun ya sende sıkma canını şekerim hem bak tatile az kaldıı onu düşün keyfini çıkarr

Öyle canım. İnancım ayakta tutuyor beni. Nasipten öte köy yok. Vakti zamanı gelince Rabbim bizlere de nasip eder inşaallah...
canım inanç ve dua herşein ilacı kendini rahatlatmak için bolca dua okun bga nında dediği gibi daha gençsin kaç yıllık evlisinki elbet gelcek yavrun
sibelcim kolay gelsin şimdiden sana neler yaptın bakalım?

canım şuana kadar olanlar
kanepe
kuskus salatası
havuç salatası.kıymalı muska böreği.fırında peynirli sigara böreği.dereotlu poğaça.etimekli tatlı.ama bir tatlı ve bir çeşit daha yapıcam birde pastamız var tabi yeter umarım

canım inanç ve dua herşein ilacı kendini rahatlatmak için bolca dua okun bga nında dediği gibi daha gençsin kaç yıllık evlisinki elbet gelcek yavrun

kanepe
kuskus salatası
havuç salatası.kıymalı muska böreği.fırında peynirli sigara böreği.dereotlu poğaça.etimekli tatlı.ama bir tatlı ve bir çeşit daha yapıcam birde pastamız var tabi yeter umarım

kanepe
kuskus salatası

X