2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım çok geçmiş olsun çok şükür cigerlere inmemiş hava vermek çok zor çağanada çok verdik küçükken resmen işkence gibi ama çok rahatlatıyo kıyamam masalım çok ağlamış ama rahatlaması için verilmesi iyi olmuş canım..kalça çıkıklığıda çok zor canım çok şükür oda temiz çıkmış ayşegülcüm bide masalım yürümeye başlayınca götür mutlaka tekrar ultrason iste kontrol için .

günaydın hanımlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür ama keyfim hiç yok sorunlar hep üst üste gelince işin içinden çıkılmaz bi hal aldı bende rabbim herşeyin hayırlısını versinde yardım etsin bize.çağanında dünden bu yana biraz ateşi var yine birazda huysuzluğumuz var ateeş düşürücü verdim bakalım inş dahada çıkmaz .
hülyacım hayırlısı olsun canım kötü düşünme olacak gibi geliyor bana aklım neti ne zaman açsam hep sende sabırsızlıkla bekliyorum canım gelişmeleri.
ayşegülcüm annende gelecekmiş canım rahatlarsın hemde özlem giderirsiniz ne güzel .
bga canım sen nerelerdesin?sende yazmamışsın hiç yoğunmusun yine?
sibelcim sen neler yapıyosun ?ilayda nasıl?
güneşim sende gelmez oldun..

Günaydın kızlar

NAsılsınız?

Ben yoğun ve yorgunum. Yoğunluktan ziyade çok yorgunum zor gelip gidiyorum. Son bir haftam inşallah.

Sumakçım geçmiş olsun canım benim. Acil şifalar.

İnci içini ferah tut. İyi düşün iyi olsun. İnanyorum Allah'ın izni ile olacak bu defa.

Deryacım geçmiş olsun. Kuzu yine hastalanmış.

kolay gelsin canım ALLAH yardım etsin neyseki az kaldı tatile ..
sağol canım keyfi şimdilik iyi oyun oynuyo bakalım ateşi yok düştü.

Kızlar nerdesiniz?

Neyse ben anlatayım biraz.

İşten başka da anlatacağım birşey yokki.

Haftaya tatile gidyoruz ya akşam alışveriş yaptık. Eşime kıyafet aldık. t-shirt felan. Eksiğimiz kalmadı.

Sumak senin memleketine gidiyorum.

İnci yoksun ortalarda nerdesin? Nasılsın?

Bizim yeni gelen arkadaşalr uğramaz oldu biz bize kaldık yine.

Öyle bir tatile benim de çok ihtiyacım var. Akşam eşime diyorum borçlar olmasa kaçardık bir yerlere ama tedavilerden dolayı 15 bine yakın borcumuz var
Güzel güzel eğlen, dinlen canım. Çoktan hakettin böyle bir tatili. İşi gücü her şeyi geride bırakıp tatilin tadını çıkar.

Öyle yapıcam zaten. İkmizde dört gözle gelcek haftayı bekliyoruz.

Bence borç felan dinlemeyin sizde kaçın seninde ihtiyacın var. O borçlar hiç bitmiyorki.

Nasılsın? iyi misin?

Öyle yapıcam zaten. İkmizde dört gözle gelcek haftayı bekliyoruz.

Bence borç felan dinlemeyin sizde kaçın seninde ihtiyacın var. O borçlar hiç bitmiyorki.

Nasılsın? iyi misin?

Yok canım ya borç varken tatilin tadı çıkmaz. Belimizi hayırlısıyla bir doğrultalım şu an bile kıt kanaat gidiyoruz yine de şükür halimize. İyiyim gibi :)

Ben evlenmeden önce bilmezdim inşallahı maşallahı pek. Evlenince öğrendim.

Eşimden senden şimdi bugünkü halime şükrediyorum binlerce kez. Allah bu günlerimi aratmasın diyorum hep.

Bekarken insan sanırım daha hoyrat oluyor gözü bir şeyi görmüyor :)
Aynen öyle canım. Allah beterinden saklasın, sağlık, huzur olduktan sonra her şey boş...

Bekarken insan sanırım daha hoyrat oluyor gözü bir şeyi görmüyor :)
Aynen öyle canım. Allah beterinden saklasın, sağlık, huzur olduktan sonra her şey boş...

Sanırım öyle İnci.

Evlenmeden önce birşey bilmiyormuşum ben evlenince gözüm açıldı. Ne kadar safmışım insanlara karşı etrafa karşı şimdi kocaman kocaman duvarlarım var.

Gerçekten öyle sağlık ve huzur olunca gerisi geliyor.

Eşim hep ettiğin duaya dikkat et der.

Duan kabul olur ama mutsuz olabilirsin der. Bende onun için Allah'tan önce sağlık sıhhat huzur ve her şeyin hayırlısını istiyorum.

Kesinlikle öyle...

neyse canım şimdiden iyi tatiller olsun diyelim inş çok güzel vakit geçirirsiniz

slm hanımlar nasılsınız?ben yokken sohbet bayağı iyiymiş ben geldim ama kimsecikler yokk ..eşim 7 de çıkacak bizde biraz çıkıcaz dışarı dolaşacağız çağanda dört gözle bekliyor babasını..havada çok güzel değerlendircez bakalım yarında izinli zaten eşim akşama film filan seyrederiz yarın için plan yapamadık ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…