2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm hanımlar nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür dün çok güzel geçti piknikten sonra arkadaslara oturmaya gittik çok geç geldik eve birazdanda komsuya oturmaya gideceğiz oğlumla sizde ne var ne yok?
bgacım sıkma canının tatlım bana diyosun ama sende çok takıyosun ama..hülyacım sen nasılsın canım herşey yolundamı?
nissamcım sen nasılsın?ecemsu nasıl oldu?
sibelcim nerelerdesin ilayda nasıl?doğumgünü hazırlıkları nasıl gidiyor?
güneşim ve diğer yeni gelen arkadaslar sizler nasılsınız?

selam kızlar ,yenı gelen arkadaslar hosgelmıs..

ıncı ,sakın oyle düşünme tabı kı konusucaksın bızle ,oyle beklıyorum kı 10 mayıs'ı senle bırlıkte :)

ben masalı uyuttum hemen geldım

ben ne yaptım bılıyor musunuz :)

bızım aralık annelerı var ya onun facebook sayfası vardı oradakı ızmırde kı annelerle bulustuk 4 kısıydık bı arkadasın evde cok eglencelı gectı :)

ankara annelerı de bulustu 11 bebek vardı onlarda onları tahmın bıle edemıyorum nasıl durdular

oyle ıste

nıssam bızım kızda bıraz hastao lmus babasından gectı kesın ..balgamı var atamıyor genel durumunda bırseyı yokta

gecmıs olsun sıze de

soyle uzun uzun yazıstıgımız muhabbet ettıgımız gunlerı ozledım sımdı masal ne zaman uyudu ancak o zaman gelıyorum ama cogunlukla temızlık yemekle gecıyor zmanaım

ıncı ,sakın oyle düşünme tabı kı konusucaksın bızle ,oyle beklıyorum kı 10 mayıs'ı senle bırlıkte :)

bızım aralık annelerı var ya onun facebook sayfası vardı oradakı ızmırde kı annelerle bulustuk 4 kısıydık bı arkadasın evde cok eglencelı gectı :)

ankara annelerı de bulustu 11 bebek vardı onlarda onları tahmın bıle edemıyorum nasıl durdular

oyle ıste

nıssam bızım kızda bıraz hastao lmus babasından gectı kesın ..balgamı var atamıyor genel durumunda bırseyı yokta

gecmıs olsun sıze de

soyle uzun uzun yazıstıgımız muhabbet ettıgımız gunlerı ozledım sımdı masal ne zaman uyudu ancak o zaman gelıyorum ama cogunlukla temızlık yemekle gecıyor zmanaım

Ne güzel yapmışsınız :KK16: İyi gelmiştir.
11 bebek bir arada düşünemiyorum :KK52:

merhaba kızlar nasılsınız bugün temizlik yaptım sonrada arkadaşa gittim bayadır gidicektim kalmıştı hep şöyle bir güzel sohbetler ettik
slm hanımlar nasılsınız?biz iyiyiz çok şükür dün çok güzel geçti piknikten sonra arkadaslara oturmaya gittik çok geç geldik eve birazdanda komsuya oturmaya gideceğiz oğlumla sizde ne var ne yok?
bgacım sıkma canının tatlım bana diyosun ama sende çok takıyosun ama..hülyacım sen nasılsın canım herşey yolundamı?
nissamcım sen nasılsın?ecemsu nasıl oldu?
sibelcim nerelerdesin ilayda nasıl?doğumgünü hazırlıkları nasıl gidiyor?
güneşim ve diğer yeni gelen arkadaslar sizler nasılsınız?

canım iyiyiz sizi sormalı valla temizliğe başladım birde arkadaşa gittim bugün oh sizde güzel havanın keyfini çıkarmışsınız

oyle ıste

gecmıs olsun sıze de

oh canım çok iyi yapmışsınız .hülyacım biz nerdeyse 20 ye yakın bile oluyoruz 2-3 yıldur oyun grubu yapıruz bu forumda değil ama hamileliği falan birlikte gerçirdiğimiz arkadaşlar var başka forumda onlarla ama artık çok fena oldular evler talan oluyor ayda bir toplanıyoruz ama sorma gitsin :)
nissamın sağol canım. Sana da kuzuyu da çok geçmiş olsun :KK43: Kıyamam. Rabbim acil şifalar versin...

Sibelcim sağol tatlım. İyi ki varsınız. Aman dikkat et kendine.

sağol canım sizlerde iyiki varsınız

Son düzenleme:

oyle ıste

gecmıs olsun sıze de

slm ayşegülcüm öncelikle masalcığıma geçmiş olsun diyorum canım ..buluşmakta eminim çok güzeldir benim eşim burda görüştüğüme bişey demiyor ama sanırım görüşmek istesem tepki gösterir diye düşünüyorum bazen..ama iyi olmuş senin adına sevindim canım

merhaba kızlar nasılsınız bugün temizlik yaptım sonrada arkadaşa gittim bayadır gidicektim kalmıştı hep şöyle bir güzel sohbetler ettik

canım iyiyiz sizi sormalı valla temizliğe başladım birde arkadaşa gittim bugün oh sizde güzel havanın keyfini çıkarmışsınız

oh canım çok iyi yapmışsınız .hülyacım biz nerdeyse 20 ye yakın bile oluyoruz 2-3 yıldur oyun grubu yapıruz bu forumda değil ama hamileliği falan birlikte gerçirdiğimiz arkadaşlar var başka forumda onlarla ama artık çok fena oldular evler talan oluyor ayda bir toplanıyoruz ama sorma gitsin :)

sağol canım sizlerde iyiki varsınız

sibelcim bende iyiyim canım bizde misafirlikteydik bugün binada bi komşuya gittik ilk defa gittim ama çok güzel geçti çok iyi anlaştık 2 kardeş 2 kardeşle evliler ve beraber oturuyorlar evdede bugün kimse yoktu tesadüf çağanda çocukları bulunca eve gelmek istemedi yeni geldim çağan çok yorulmuştu uyudu hemen ne yemek yapabildim,ne iş,nede ekmeği alabildim ama güzel geçti ..sanada kolay gelsin canım benimde temizliğe başlamam lazım ama ne zaman bilmiyorum.sende arkadasına gitmişsin ne güzel oluyo değilmi ..

sibelcim bende iyiyim canım bizde misafirlikteydik bugün binada bi komşuya gittik ilk defa gittim ama çok güzel geçti çok iyi anlaştık 2 kardeş 2 kardeşle evliler ve beraber oturuyorlar evdede bugün kimse yoktu tesadüf çağanda çocukları bulunca eve gelmek istemedi yeni geldim çağan çok yorulmuştu uyudu hemen ne yemek yapabildim,ne iş,nede ekmeği alabildim ama güzel geçti ..sanada kolay gelsin canım benimde temizliğe başlamam lazım ama ne zaman bilmiyorum.sende arkadasına gitmişsin ne güzel oluyo değilmi ..

sağol canım ama daha bitmedi temizlik ev baya büyük menümüde az çok belirledim şükür.sende iyi yapmışsın canım insan evde olunca hele çocukla dahada bir bunalıyor

selam kızlar..kıms eugramamıs bugun ..ben kotuyum

kızımı hasta etmısım ya..

persembe gecesı bırden hırladı cuma sabahı hemen aldım doktora goturdum ..o da dınledı cıgerlere ınmemıs dedı ama onlemını alalım dedı ılerlerse zatureye cevırır dedı..
tamam dedık ıste bı oksuruk surubu yazdı bı de balgam sokucu galıba..bı de genel kontrolunde kalca cıkıklıgı olabılır dedı ..
oysa bız ıkı kere cektırdık ultrason..tam kesın degıldır bı de ortapedıcı gorsun dedı ..haftaya gelın fılan dedı cıktık ıste

ama genel durumundA hıc bırsey yok sadece hırlama var bı de balgam cıkarmak ıcın ugrasıpta cıkarmama ne ates ne de oyle keyıfsızlık var..

bugun de kendı doktorumuza goturdum hemen

ılacları sordum olabılı kullanılır dedı ..sonra kalca cıkıklıgını sordum yok gorunuyor ama yınede ortapedıcı de gorsun ıstersen dedı cıgerlerını dınledı ..hırıltısı var dedı
bı de cıger fılmı alalım dedı ..

bı de hava verelım dedı..cıger fılmı cektırdık ..hava vermek ıskence gıbıydı

cok agladı yavrum ne hallere gırdık yok ölüm gıbıydı o agladı ben agladım ..sonunda agla agla uyuyakaldı son 5 dksı rahattı.

bı de 4 kere verdıler 15 dk arayla alllahım ne zordu

cgerlerıne ınmmıs azıcık ya..enfeksıyon dedı antıbıyotık yazdı

sonra dusunduk tasındık kalca fılmı de cektırelım dedık doktorumda aklında kalmasın madem bırısı boyle dedı dedı

cektırdık sukur hıcbırsey yok..kasması kendı dırenısındenmıs kızımın

oyle sımdı antıbıyotık kullanıyoruz ara ara aglayarak uyanıyor sanırım korkttu..

tam sevınırken kıs bıttı sükür hasta olmadık dıye bu oldu ..

dun de ıyıyıdık kayınvalıdemlere mısafır gledı cocu gormeye 15 ksıı fılan..sonrada mac ızledık ıste dısarıda bızım kız oyle ızledı herkesı :)

haftaya mac ıcın de forma alacagız bulabılırsek bakalım :)

yarında bızım gleının dogum gunu ..buraya gelecekler ıste hazırlık yaptım bıraz yarında devam edecegım

bugun öldüm resmen cok yoruldum annem de 20 gun sorna fılan gelecemıs cok sevınclıyım 1 haftada olsa dınlenırım :)

Sumakcım çok geçmiş olsun :KK43: Rabbim acil şifalar versin. İnşaallah kalçasında bir şey yoktur. Doktorlar büyük ihtimalle tedbir amaçlı ortopedi de görsün demiştir. Allah korusun öyle bir şey olsa ağlamaktan helak olur yavrum. Anneciğinin gelecek olmasına sevindim. Hasret giderirsiniz.

Sumakcım çok geçmiş olsun :KK43: Rabbim acil şifalar versin. İnşaallah kalçasında bir şey yoktur. Doktorlar büyük ihtimalle tedbir amaçlı ortopedi de görsün demiştir. Allah korusun öyle bir şey olsa ağlamaktan helak olur yavrum. Anneciğinin gelecek olmasına sevindim. Hasret giderirsiniz.

tesekkur ederım canım benım

yok bırsey cıkmadı kalcasında normal dedı hersey bosuna radyosyan aldı bebegım ıkı kez :KK43:

sen napıyorsun ne hıssedıyorsun

gelsın annem ya bugun bıberonu kaldıramadım oderece agrıyor heryerım yenıden

tesekkur ederım canım benım

yok bırsey cıkmadı kalcasında normal dedı hersey bosuna radyosyan aldı bebegım ıkı kez :KK43:

sen napıyorsun ne hıssedıyorsun

gelsın annem ya bugun bıberonu kaldıramadım oderece agrıyor heryerım yenıden

Dinlen canım. Kolay değil tek başına bakıyorsun yavruna. Ben iyiyim şükür. 2 gün sonra test yaptıracağım bakalım ne çıkacak. Regl belirtileri var aslında pek umudum yok ama bakalım.

Son düzenleme:
Dinlen canım. Kolay değil tek başına bakıyorsun yavruna. Ben iyiyim şükür. 2 gün sonra test yaptıracağım bakalım ne çıkacak. Regl belirtileri var aslında pek umudum yok ama bakalım.

hadı hayırlısı olumsuz dusunme bence olacak

benım de oyleydı adet sancılarım olmustu hatta kahverengı lekelerım bıle gelmsıtı

olumsuz dusunme bence olucak

Bilmiyorum Sumakcım ya. Bende hiç lekelenme olmadı. Ona da taktım biraz hani yerleşme kanaması diyorlar ya. 1 damla leke gelmedi. Hayırlısı Allah'tan. Ben elimden geleni yaptım. Her şey Rabbimin takdiri...

X