2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Bence yaşadığınız sorunlardan dolayı ondan soğuduğunu hissediyorsun. Sana karşı bir şeyi yokmuş, yazık adama yapma öyle :) Tabi doktora git istersen, baktın olmuyor bir görünmekte fayda olur. Fazla düşünmemeye çalış.
m.
Tatlım benim kalkmam lazım. Çok öpüyorum seni ve Ecem'i. Ara sıra gel buraya, kafan da dağılır. İyi geceler canım.

Son düzenleme:
Bence yaşadığınız sorunlardan dolayı ondan soğuduğunu hissediyorsun. Sana karşı bir şeyi yokmuş, yazık adama yapma öyle :) Tabi doktora git istersen, baktın olmuyor bir görünmekte fayda olur.

ahhh canim bazen herseyi birakip gidesim geliyor,aklima cilginca seyler geliyor ...

ya ben yapi geregide herseyi cok takarim elimde degil yani..

ailemde uzakta oldugu icin onlara da yansitmak istemiyorum onlarinda uzulmelerini istemiyorum...

oyle yapicam artik bakalim artik..

bizde seni opuyoruz canim,kendine bak..

zaten ancak burda herseyi rahatlikla konusabiliyor insan...

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Ben iş başı yaptım. Bugüm biraz daha iyiyim. Ama kötü bir haftasonu geçirdim. Annenemi kaybettim. Annemle kardeşim gittiler. Ben gidemedim. Bu hafta ortasında annem dönüyor. Yine izin alıp onunla kalmak niyetindeyim.

Bakalım kısmet.

ayşegülcüm canım benim çok geçmiş olsun ya ne biçim doktormuş onlar ya yok böyle bişey hiç duymadım ALLAHa havale et canım .masalada kayınvaliden bakar eşinle beraber canım

slm kizlar

deryacigim sibelcigim allah yardimciniz olsun,buyudukce sorunlari daha bir artiyor,,,

slm canım..evet büyüdükçe sorunlarıda artıyo veee biz dün akşam yine acildeydik ateş ve halsizlik yüzünden yine boğazları ve kulakları kızarmışş bıktık artık antibiyotik kullanmaktan yine bi ton ilaç verdiler yaz gelsin artık şu hastalıklar bitsinnnnnnn

Deryaaa Sibelll şikayet etmeyin bakim Şaka bir yana, Allah kolaylıklar versin. Büyüdükçe dertler de büyüyor ama onların varlığı herşeye değer

kızzz bi bebeğin olsun senide göreceğizzz ..amin canım amin çok iyiler ,çok tatlı oluyolar ama bi o kadarda çektiriyolar işte canları sağolsunda tek.

evet canım bendede olmuştu ama eşinin anlayışlı olması lazım bu konuda yoksa çok zor işin

günaydın canım biz iyiyiz çok şükür..sen nasılsın?
başınız sağolsun canım.mekanı cennet olsun.

Ah be güzelim sen doğum sonrası bunalımı yaşıyorsun. Allah yardımcın olsun. Zaten herşeyi taka taka bu hale geliyoruz Biraz koyversek sorun olmayacak ama yapamıyoruz :26:

Canım başınız sağolsun. Rabbim anneannenin mekanını cennet eylesin inşaallah.

selam kızlar gecmısı okuyamadım ..dıkıslerım alındı yarım saat surdu hıc bırsey hıssetmedım sadece yaptınız mı gozum karardı dedım sonrasında aysegul hanım dıye bı ses..

sagmıstım sutumu gerek kalmdı hemen emzırebıldım ama yıne de sagdıgım sutu verdım bosa gıtmesın dıye..

bıberonu aldı kızım hemen ..zorluk yasamadı en aızndan .ama ek gıdalara gecene kadar kullanmam daha

boyle ıste

sukur 3.5 ay sonra kurtulabıldım

kaynanam da ,ınanmıyor hala gercekten varmıymıs dıkıs dıyıp durdu dıkısı gorene kadar

dava acabılmek ıcın ugrasıyorum yapabılır mıyım gercekten bılmıyorum cok cektım cok

bende haberler boyle gecmısı okuyamadım kızım dırmuyor

bakalım bundan sonra ınsallah guzel olur hersey normal yasantımıa donebılırız

Sağolun kızlar. Dostlar sağolsun. Annemde dönüyor bugün. Kalamicam dedi. Yedisini okutup dönecekti. Duramıyorum buralarda dedi dönüyorum dedi. Gelince evde okuturm ben yedisini dedi.

Bende onu beklliyorum. Hala hattı kapalı.

Sumakçım geçmiş olsun. Kurtuldun onlardan nihayet

Son düzenleme:
canım benim ya tabiki dualarımız seninle..ben yürekten inanıyorumki sen bize çok güzel haberlerle geleceksinn

Amin canım inşaallah...

Çok geçmiş olsun canım benim. Kurtuldun çok şükür.

Canım sen ne zaman izne çıkıyorsun? Allah sizlere özellikle anneciğine sabırlar versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…