2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba nasılsınız kızlar bende iki gndür gezmeyi kaçırdım ama çok yorgunum ilayda hep ağlıyor hiç durmuyor gittim yerde uzun bir süre çıkmıcam dedim artık oturup ağladımm neden böyle yapıyor bu kızım benm

slm hanımlar nasılsınız?ben çok yorgunum akşam arkadaslar gelmiş geçmiş olsuna gece 2 de gittiler sabahta erken uyandım hiç dinlenemedim

canım çağan nasıl oldu

Geçmiş olsun canım, iyi bak kendine...

Hakkınızda hayırlısı olsun tatlım. İnşaallah bundan sonra herşey daha güzel olur... Ben iyiyim şükür. Arada yaz, habersiz bırakma bizleri.

Çok gençsin daha. Bir diyetisyen işi vardı, ne oldu? Hem diyet hem spor ikisini bir arada yürütürsen seneye kışa o 20 kilonun yarısından fazlasını verirsin canım.

canım ben kilom fazla olduğu için hızlı veriyom diyet yürüyüşle 4-5 ayda veririm ben o kiloyu umarım başarcam 30-35 kilo vermem gerek toplamda :KK17: hep aklımda 30 olmadan vercem ben bu kiloyu inşallah

merhaba nasılsınız kızlar bende iki gndür gezmeyi kaçırdım ama çok yorgunum ilayda hep ağlıyor hiç durmuyor gittim yerde uzun bir süre çıkmıcam dedim artık oturup ağladımm neden böyle yapıyor bu kızım benm

canım çağan nasıl oldu

canım ben kilom fazla olduğu için hızlı veriyom diyet yürüyüşle 4-5 ayda veririm ben o kiloyu umarım başarcam 30-35 kilo vermem gerek toplamda :KK17: hep aklımda 30 olmadan vercem ben bu kiloyu inşallah

merhaba sibelcim biz iyiyiz çok şükür çağanda daha iyiye gidiyor teyzesi bugün biberonla sütünü içmeyede başladı 1 haftadır hiç tutamıyordu biberonu ama gün geçtikçe daha iyiye gidiyo yemesi bayağı güzel bide dikişleri alınsaydı daha güzel olacaktı..
canım ilayda sürekli ağlıyo diyosun inan çağanda öyle ben çıkmıyorum dışarıya,gitmiyorum hiç kimseye burnumdan getiriyo çünkü bu aralarda bizi dövmeye başladı dün akşam 9.30 da yattı 1 saat sonra geri uyandı o sıradada eşim geldi ALLAHHH babasının geldiğini duyduya uyut uyuta bilirsen ..canım öyle bi çay istemiştiki çağan sağolsun içirmedi ne yaptıysam yok en sonunda 1 e geliyodu eşim yanımıza geldi yattı babası gelince kalktı çağan beni dövmeye başladı yarım saat böyle oldu en sonunda sinirlendim bütün oyuncaklarını kaldırdım kapılarıda kapattım oturma odasına geçtim uzandım buda öyleee bakıyo saat 4 e 20 vardı uyuduğumuzda sinir oldum ama oturdum ağladım bende senin gibi eşim diyo annenler gelsinde sen biraz yatda dinlen sakin sinirlenme o çocuk daha..bende sen benim evde dinlendiğimimi sanıyosun çağan sağolsun akşama kadar hiç oturtmuyo beni bide bunun üstüne evin işleri,yemek filan derken akşama haşatım çıkıyo dedim haklı olduğumu biliyo ama yapacak bişey yok diye düşünüyoo aa bu arada çağan sinirli bi çocuktu şimdi dahada beter oldu eşim de herşeyi bana çekseydide siniri çekmeseydi keşke diyo burnumuzdan getiriyo ALLAHım bana yardım etsin(amin)

cumartesı tekrar doktora gıttım ,bu kacıncı doktor bılmıyorum ..yıne kontrol ettı ,dıger 3 doktor ve 1 ebenın hayır dikişin yok dıye aglaya aglaya gonderdıkleri halde defalarca dikişim var demiştim..evet dikişim var..hemde 2 tane ve oyle sert dikmişler ki ve erimeyen iple..nasıl dedı doktor nasıl olur..ben basladım aglamay adam tesellı edıcem dıye canı cıktı..ve dikişi alamadı ben kastım da kastım böyle olmaz dedı cok acı cekersın zaten psıkolojın bozulmuş..pazartesı günü narkoz verıp oyle alıcak..yszık adam ben konusurm esınle aglama dıyordu dedım esım bırsey demez o benı bekler yıllarca ılıskıye gırmesem de bekler ..benı her seferın yok dedıler dıkısın gonderdıler dıye aglıyorum adam ben senı gondermıyorum kızım sen dayanamazsın dıye almıyorum ben sorunun cözucem dıyor..konusurm esınle aglama dıyor hala...
artık dayanamıyorum ,narkoz verıcek kızım ne olucak ..emzıremıyecek mıyım ..gıttım sut sagma makınesı aldım bıberonu kabul edıcek mı bensız durur mu hemen kendıme gelır mıyım bıberonu alır ama kokumu duymaz kı ..ne kadar narkozlu kalıcam ..oyle kötüyüm kı ne farkım kaldı sezaryanlıdan ..kızıma baktıkca aglıyorum belkı cok kısa surecek ama kım bakacak durucak mı aglıyacak mı ..neden yaptılar bunu bana neden..

slm kizlar

deryacigim sibelcigim allah yardimciniz olsun,buyudukce sorunlari daha bir artiyor,,,

Allah yardımcın olsun sumakcım. Bunu yapanları da Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim. Sakin ol, bak ne güzel kurtulacaksın en sonunda hayırlısıyla. Tamamen mi uyutacak yoksa sadece rahmi mi uyuşturacak? Damardan verirler ilacı herhalde. Masal'a babası bakar sen kendine gelene kadar. Annesini uslu uslu bekler o.

cumartesı tekrar doktora gıttım ,bu kacıncı doktor bılmıyorum ..yıne kontrol ettı ,dıger 3 doktor ve 1 ebenın hayır dikişin yok dıye aglaya aglaya gonderdıkleri halde defalarca dikişim var demiştim..evet dikişim var..hemde 2 tane ve oyle sert dikmişler ki ve erimeyen iple..nasıl dedı doktor nasıl olur..ben basladım aglamay adam tesellı edıcem dıye canı cıktı..ve dikişi alamadı ben kastım da kastım böyle olmaz dedı cok acı cekersın zaten psıkolojın bozulmuş..pazartesı günü narkoz verıp oyle alıcak..yszık adam ben konusurm esınle aglama dıyordu dedım esım bırsey demez o benı bekler yıllarca ılıskıye gırmesem de bekler ..benı her seferın yok dedıler dıkısın gonderdıler dıye aglıyorum adam ben senı gondermıyorum kızım sen dayanamazsın dıye almıyorum ben sorunun cözucem dıyor..konusurm esınle aglama dıyor hala...
artık dayanamıyorum ,narkoz verıcek kızım ne olucak ..emzıremıyecek mıyım ..gıttım sut sagma makınesı aldım bıberonu kabul edıcek mı bensız durur mu hemen kendıme gelır mıyım bıberonu alır ama kokumu duymaz kı ..ne kadar narkozlu kalıcam ..oyle kötüyüm kı ne farkım kaldı sezaryanlıdan ..kızıma baktıkca aglıyorum belkı cok kısa surecek ama kım bakacak durucak mı aglıyacak mı ..neden yaptılar bunu bana neden..

ahhh canim yaa seninde bu dikislerinden cekmedigin kalmadi canim,niye boyle oluyorki doktorlar nasil dikmislerki.
ve uzun bir sure oldu,canim sikma canini narkozsuz alma sansin yokmu canim.
bebegin biberon almasi taraftari degilim sonra gogsunu almayabilir canim...

Deryaaa Sibelll şikayet etmeyin bakim :KK1: Şaka bir yana, Allah kolaylıklar versin. Büyüdükçe dertler de büyüyor ama onların varlığı herşeye değer :KK16:

nissam sen ne yapıyorsun kuzum? Çoktandır yoksun...

iyiyim cok sukur Ecem suyla ugrasiyorum bak suanda bile yatagina biraktim uyur diye yokk,agliyor suannn..

zamanim olmuyor pek girmeye...

ya kizlar bende dogumdan sonra cinsel isteksizlik var,aysegulcugum sende de varmi boyle birsey..:KK17:

kizlar sizde de olmusmuydu boyle bir sey...

iyiyim cok sukur Ecem suyla ugrasiyorum bak suanda bile yatagina biraktim uyur diye yokk,agliyor suannn..

zamanim olmuyor pek girmeye...

ya kizlar bende dogumdan sonra cinsel isteksizlik var,aysegulcugum sende de varmi boyle birsey..:KK17:

kizlar sizde de olmusmuydu boyle bir sey...

Bıcırık :) Taşınma işi ne oldu? Normaldir canım olması bence. Tabi yaşamadım bilmiyorum ama burada çoğu kadında olduğunu okumuştum.

aysegulcugum ya kusura bakma canim benimkide soru ..

sende biran once dikislerinden kurtulmak isterken benimde dedigim seye bak...:

Bıcırık :) Taşınma işi ne oldu? Normaldir canım olması bence. Tabi yaşamadım bilmiyorum ama burada çoğu kadında olduğunu okumuştum.

babasi suan aldi o uyutmaya calisacak.ya kendimi acaba depresyona felanmi giriyorum diye dusunuyorum yasadigim sorunlardan oturu de olabilirmi acaba...

esim yarin noterden randevu alacak notere gidip resmiyetten de silinip oyle cikicaz,bakalim artik hakkimizda hayirlisiiiii...

babasi suan aldi o uyutmaya calisacak.ya kendimi acaba depresyona felanmi giriyorum diye dusunuyorum yasadigim sorunlardan oturu de olabilirmi acaba...

esim yarin noterden randevu alacak notere gidip resmiyetten de silinip oyle cikicaz,bakalim artik hakkimizda hayirlisiiiii...

Yok canım öyle düşünme. Doğum, çocuk, anneliğe alışmak artı dediğin gibi ailevi problemler bunaltmıştır seni. Eşin anlayışla karşılar bu durumu. Kolay değil. İnşaallah hayırlı olur, sen canını sıkma. Bebeğinle ve eşinle ilgilen.

Yok canım öyle düşünme. Doğum, çocuk, anneliğe alışmak artı dediğin gibi ailevi problemler bunaltmıştır seni. Eşin anlayışla karşılar bu durumu. Kolay değil. İnşaallah hayırlı olur, sen canını sıkma. Bebeğinle ve eşinle ilgilen.

valla canim artik neyden oldugunu bende anlam veremiyorum..

bazen oyle bir oluyorki esimden bile soguyorum,Allah var anlayisli bana karsi bir seyi yok ama yinde nedense ona yukleniyorum,ses tonumu yukseltiyorum,sinirleniyorum durup duruken
esime bakarken bile ondan soguyor gibiyimmm:KK50:

ne yapicam bilmiyorum yaaaaa:KK50::KK50:

acaba bir doktorami gorunsem yada benmi kendi kendime kuruntu yapiyorummm

X