2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kendi evimizde kiraci gibi oturuyoruz ama asla gercek kiraci muamelesi gormuyoruz...
oyle bir olduki kayinbabami gorunce deliriyor gibi oluyorum,
canim suanda odedigimiz borclarin coguda onun borcuuu

oyle canim kira daha onemli oglundan,onun da derdi o zaten biran once cikalimda burdan da kira gelsin...
aram simdiye kadar cok iyiydi canim halada iyi kin tutan bir insan olmadigim icin..
kayinvalide hasta canim,diyaliz hastasi biz cikariz arada bir gelir...yok o yandan birseyimize karismazlar,karisamazlar daha dogrusu cunku esim ve ben buna izin vermiyoruz..
ama kayinbabam arkamizdan soyler,ya kaynana gorevini kayinbabam devralmis.
canim oturdugum yeri seviyorum ama bakiyorumda yok olmuyor,esimle aram bozulmaya basliyor,bos yere birbirimizi kiriyoruz istemeden..

canim esimin ailesine o kadar cok katkisi olduki anlatamam..
suanda odedigim borclar cogu onunnnnn

Son düzenleme:

amin canimmmmmm
burda kaldigimiz sure icerisinde artik her gunumuzu zehir eder
sastim kaldim yaaaa...

yolun acik olsun canim,kendinize iyi bakin..

kızlarr eşim çalıştığı yerde bana kasiyerlik bulmuş 5 günlük istanbul eğitimi varmış bölge müdürüyle konusacak bakalım aynı avmde olacağız olursa ama daha kesin değil..

iyi akşamlar kızlar nasılsınız

canım kayınbaban çok ayıp yapmış ben anlamıyorum bu büyükler neden işi daha çok yokuşa sürer sonra birde saygısız biz küçükler oluruz canım sende takma kafana ama iyi düşünün kendinizi zorada sokmayın çekere kapını en azından bir süre daha oturursun gerçi huzursuz ortamda insanında oturası olmuyor allah yardımcınız olsun iyi düşünün canım umarım hayırlısı olur

Öğrendiğim yeni bir bilgi. Kaynanamlar 15 gün buradaymış daha uzun da kalabilirlermiş

hülyacım pek ilişkinizi bilmiyorum iyimi kötümü deryanında dediği gibi :)

Son düzenleme:
aaa iyimi?kötümü?anlamadım...

Orta şeker :)

Kayınvalidene üzüldüm canım. Allah acil şifalar versin. Karşında 2 seçenek var. Ya kapını kapatacaksın, onlarla görüşmeyeceksin ki zaten fazla görüşmüyormuşsun (bu arada eşinle aranı mutlak surette hoş tutman lazım) ya da borçları onlara devrederek kendi payınıza düşeni alıp başka bir eve çıkmak. Her ikisinin de artılarını eksilerini iyice ölçüp tartın. Ama şunu sakın unutma. En önemli nokta eşinle aranın iyi olması ve evdeki huzurun...

kızlarr eşim çalıştığı yerde bana kasiyerlik bulmuş 5 günlük istanbul eğitimi varmış bölge müdürüyle konusacak bakalım aynı avmde olacağız olursa ama daha kesin değil..

Aaaa çok güzel bir haber bu :) Ne zaman belli olacak? Olursa Çağan'a annen mi bakacak? Hadi hayırlısı :)

hadi hayirlisi canim...

kafaya takmamak elde degil canim..
aynen oyle canim gelde boyle bir ortamda hic birsey olmamais gibi otur,otursam bile rahatlik vermezler bize...
ins.Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip eylesin...

amin canim..
canim kabul etmiyor adam gel bize actirdigin borclari devarl diyoruz yok ben yapmadim onlari asla da almam diyor..
cok sukur esimle aram iyi ama bazen ben sinirden ona yukleniyorum ne yapimmmm
esimde herseyin farkinda goruyor herseyi soyluyorda ama karsidaki hic takmiyorrrrr

Biz Allahà havale ediyoruz,Rabbim yukarda herseyi goruyorrrr

olmadı canım ya eşimin bölge müdürü seni başka mağazaya veremeyiz demiş eşlerde aynı mağazada çalışamıyo bize çok uzak bi yerde açık varmış orayada gitmem imkansız hayırlısı değilmiş iş aramaya devam..
orta şeker demişsin inş sorunsuz atlatırsın canım onlar gidene kadar

günaydın kızlar nasılsınızzzz.. ben cuma gunu ıızn alıppp oglumla bırlkte 3 gunlugunee ank aılemın yanınaa gıttım cok guzl gectııı..

yorulduk amaa deger sanırımm sizler nasılsınızz?

Günaydın canım. Çok iyi yapmışsınız. Ben de iyiyim şükür. Kayınvalidemler bizde. Yoğun geçiyor bu günler. İstanbul yine beyaza büründü. Şu an o kadar güzel yağıyor ki...

Oh ne ala memleket. Böyle anne babaları hiç anlamıyorum ben ya. Allah ıslah etsin ne diyeyim. Bu durumda kapını kapatacaksın ve eşinle aranı iyi tutacaksın canım.

Hayırlısı olsun tatlım.

Merhaba kızlar nasılsınız?

Geçmişi okuyamadım ama okuyacağım bişiler olmuş sanırım

Benim canım çok sıkkın derdimi anlatıp kaçacağım.

Benim yanıma bir kız aldılar iş için başka departmandaydı ya işten çıkarcaklardı ya yanıma alacaklardı. Benim yanımda da elemana ihtiyaç var çünkü.

Ama olmuyor kız nerdeyse 1 yıllık çalışan yeni mezun ama çok ilgisiz.

Deli gibi koştturuyorum ortada yardıma ihtiyacın var mı yok?

İlgisiz defalarca uyardım bugünde bağırarak uyardım.

Benmi çok şey bekliyorum yoksa benmi abartıyorum bilemedim.

En basitinden ona devrettiğim iş aldı başını yürüüdü. Mutasyona uğradı sanki. Söyledim ama.

İlgili ol biraz dedim Deli gibi ışturuyorum görüyorun insan br yardıma ihtiyacın var mı diye sorar dedim. Sadece İngilizce bilen olarak kalma dedim aş kendini dedim. Diğer departmanda yaşadıklarınla aynı şeyleri yaşamayalım burada dedim.

Böyle işteee

Kaçıyorum ben çok işim var

slm canım biz iyiyiz seni sormalı?
ankaradamı ailen?bende ankaradayım neresindeler?iyi yapmışsın ama çok soğuk ya iyi gelip gitmişsin ama iyi olmuş değişiklik olmuş sanada oğlunada

canım ALLAH kolaylık versin canım sorumsuz bi insana denk gelmişsin inş tez zamanda kurtulursunn

Bazı insanlar çok rahat maalesef... Bu bahsettiğin arkadaştı değil mi yanına gelen? Uyarman güzel, baktın olacak gibi değil amirinize izah etsen durumu?

Kızlar eşim bugün bana çok güzel bir sürpriz yaptı :) Çok görmek istediğim Üsküp'e bilet almış :) Yıllardır gitmek istiyordum, eşimin sürprizi moral oldu... Benim baba tarafım Yugoslavya göçmeni, Üsküp'ten göçmüşler 2.Dünya Savaşı sırasında, onun için çok merak ediyorum oraları.

ayy çok güzel bi süpriz o zaman canım senin adına çok sevindim

Nissam Allah yardımcın olsun.

Ama şahsi fikrim kapatın kapınızı oturun

Takmayın. Borcun üstüne kira daha da gerer bu defa birbirinizi yersiniz. Kapat kapını otur he de geç Ama eşinle aranı bozma huzursuzluk olmasın canım benim çok zor maalesef . Tez zamanda hayırlısı olsun senin için

hayırlısı olsun Derya.

Nasip değilmiş demekki. İnanıyorumki daha iyi işler çıkacaktır.

Allah kavuştursun. İnşallah gene gidersiniz. Ben her zamanki gibi yoğunum
Bazı insanlar çok rahat maalesef... Bu bahsettiğin arkadaştı değil mi yanına gelen? Uyarman güzel, baktın olacak gibi değil amirinize izah etsen durumu?

canım ALLAH kolaylık versin canım sorumsuz bi insana denk gelmişsin inş tez zamanda kurtulursunn

Kurtulmaktan ziyade adam olsa iyi olur benim için gelenin de nasıl olacağı belli değil

Ne kadar güzel benim yerime de gez bol bol

Evet o bahsettiğim kız. AMirime de söyledim akşam. Aynı şeyleri diğer departmanda da yaşadı. Çıkarmak üzereydiler buraya aldılar.

Amiirim 70 yaşında ondan o böyle şeyleri önemsemiyor. Bizim yaşımızda kızı var hiçbirimize de kıyamıyor. Ama akşam söyledim.

günaydın kızlar nasılsınız?ben sanırım hasta olacağım pek iyi değilim çok üşüyorum bide buralar çok soğuk ya evi ısıtamıyoruzz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…