2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Evet o bahsettiğim kız. AMirime de söyledim akşam. Aynı şeyleri diğer departmanda da yaşadı. Çıkarmak üzereydiler buraya aldılar.

Amiirim 70 yaşında ondan o böyle şeyleri önemsemiyor. Bizim yaşımızda kızı var hiçbirimize de kıyamıyor. Ama akşam söyledim.

70 yaşında amir :KK53: Emekli olmayı düşünmüyor mu :) Dikkate alır umarım.

günaydın kızlar nasılsınız?ben sanırım hasta olacağım pek iyi değilim çok üşüyorum bide buralar çok soğuk ya evi ısıtamıyoruzz.

Aman dikkat et kendine. Hava buz buz. Burada feci kar var, orası kim bilir nasıldır... Ben iyiyim şükür.

Kızlar bir şey soracağım. Kayınvalidemler normalde erken kahvaltı ederler 8.30-9.00 gibi ama ben o saatte uyumak istiyorum ve eşim 7.30'da gidince de yatıyorum tekrar. Saat 10.00 gibi ancak uyanıyorum. Kahvaltıyı etmemiz 10.30'u buluyor. Sizce ayıp mı ediyorum?

Kızlar bir şey soracağım. Kayınvalidemler normalde erken kahvaltı ederler 8.30-9.00 gibi ama ben o saatte uyumak istiyorum ve eşim 7.30'da gidince de yatıyorum tekrar. Saat 10.00 gibi ancak uyanıyorum. Kahvaltıyı etmemiz 10.30'u buluyor. Sizce ayıp mı ediyorum?

canım bence anlayışlı iseler sıkıntı yok ama bence bi süre eşin gittikten sonra yatma yani onların kahvaltı yaptığı saatte yapın ayıp oluyodur illaki bence idare et onlar gidene kadar

günaydın kızlar nasılsınız?ben sanırım hasta olacağım pek iyi değilim çok üşüyorum bide buralar çok soğuk ya evi ısıtamıyoruzz.

Geçmiş olsun dikkat et kendine

70 yaşında amir :KK53: Emekli olmayı düşünmüyor mu :) Dikkate alır umarım.

Aman dikkat et kendine. Hava buz buz. Burada feci kar var, orası kim bilir nasıldır... Ben iyiyim şükür.

Milli havacılık firmamızdan emekli zaten. Üst düzey biri.

Havacılıkta onun gibilere çok ihtiyaç var. Çok şey öğreniyorum ondan. Emekli olmasın

canım bence anlayışlı iseler sıkıntı yok ama bence bi süre eşin gittikten sonra yatma yani onların kahvaltı yaptığı saatte yapın ayıp oluyodur illaki bence idare et onlar gidene kadar

Derya ya katılıyorum İnci benim yazacaklarımı yazmış

günaydın hanımlarr kimseler uğramamışş
çok uykum var çağan uyutmadı gece sabahta erken kalktı 3 saatlik uykuyla ayaktayız sersem gibiyimm

Kızlar imdaaattt :KK52:
Yemek yaparken kayınvalidem tepeme dikiliyor, şu an mutfağı ona bırakmış durumdayım illa kendisi yapacak yemekleri. Dün bir pilav yapacağım yok böyle yok şöyle yap :KK52: Kendimi hiçbir şey yapamayan biri gibi hissetmeye başladım :KK50:

Kızlar imdaaattt :KK52:
Yemek yaparken kayınvalidem tepeme dikiliyor, şu an mutfağı ona bırakmış durumdayım illa kendisi yapacak yemekleri. Dün bir pilav yapacağım yok böyle yok şöyle yap :KK52: Kendimi hiçbir şey yapamayan biri gibi hissetmeye başladım :KK50:

işin zor canım ama daha öncede söylediğim gibi idare et biraz..
kızlarr sonunda kursa yazıldım 14 şubatta başlıyorum

kızlar merhaba nasılsınız herkes iyi umarım geçmişe bakamadım kusura bakmayın hepinizi öpüyorum çok

günaydın hanımlarr kimseler uğramamış açılışı ben yapayım çağan sağolsun 6 da kalktı tabi bendeee şimdide kahvaltı hazırlıyorum eşimi işe göndericem kar yağmış gece her yer bembeyazz dolmuş tabikidee çıkıp oynayamadıktan sonra karın zevki çıkmıyorr

"Biz seni bütün insanlara ancak müjdeci ve uyarıcı olarak gönderdik; fakat insanların çoğu bilmezler."
(Sebe, 28)
mevlıd kandılınız mubarek olsun kızlar hayrlı cumalar.
bu mubarek gunde tum dualrınız kabul olur inşalahhhh

"Biz seni bütün insanlara ancak müjdeci ve uyarıcı olarak gönderdik; fakat insanların çoğu bilmezler."
(Sebe, 28)
mevlıd kandılınız mubarek olsun kızlar hayrlı cumalar.
bu mubarek gunde tum dualrınız kabul olur inşalahhhh

çok sağolasın canım senin ve diğer arkadaslarında kandili mübarek olsunn

günaydın hanımlarr biz herzamanki gibi erkenciyiz 6.20 dekalktık bakalım yine çok uykum varr eşim hasta ve çok nazlı soğuk alğınlığı ne desem alınıyo halbuki bişey demiyorum ama ona göre diyorum işte off yandım vallahi o iyileşene kadar

merhaba kızlar nasılsınız.geçmiş kandiliniz mubarek olsun.derya çağan da ilayda gibi desene birde bizim gece terörümüz var bunun gerçek adı her gece ağlayarak kalkar 2 saat otururuz zorla uyutuyorum ve sabah erkenden ayakta 3 yaşına gelcek hala uykuyu alamadı bu kız iyi olsunlarda.derya.hülya.ayşegül nissam bga.gunesim hepinizi öpüyorum kızlar

Son düzenleme:
X