2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kımseler ugramamıs bugun :)

bız doktora gıttık yıne tertemız ıcktı cok sukur herseyımız..

ıshalımızde durdu dun geceeden berı yapmadık

oyle esım gıttı ıse ben kızımla kalıdm..tatıle gıdecegımı dusundukce hme korkuyorum hem sevınıyorum

Ben uğradım kuzum görmedin mi
Hadi geçmiş olsun.
Eltimler yarın gidiyor, cuma kaynanamlar geliyor
Yarın doktora gidiyorum, eşimle gidecektik dedi ki .... ile (eltimle) gider misiniz. Tabi kızın yanında bir şey diyemedim. Yarın onunla gideceğiz bakalım.

selam kızlar nasılsınızzz tukanı acayım dedım belkı bir younluk olurr dıye opüyorum herkesssii

bga mesaj kutun dolu canım.

Mesaj atabilirsin boşalttım mesaj kutusunu.

Geçmiş olsun Sumak.

Bu tatil iyi gelecektir sana.

Güzel haberlerini bekliyoruz canım. Eşin gitsen daha iyi olurmuş ama neyse.

gormemısım ya saatıne bakmadım hıc :)

hadı gıttımıstır belkkı eltınler ,doktor sonrası konusuruz artık

selam kızlar nasılsınızzz tukanı acayım dedım belkı bir younluk olurr dıye opüyorum herkesssii

gunaydın bız ıyıyız sen nasılsın

bebegınle hıc uzak yola gıttın mı sen bulmusken sorayım :)

Mesaj atabilirsin boşalttım mesaj kutusunu.

Geçmiş olsun Sumak.

Bu tatil iyi gelecektir sana.

Güzel haberlerini bekliyoruz canım. Eşin gitsen daha iyi olurmuş ama neyse.

evt ıyı gelecek senın tatılde ıptal olmus ock uzuldum ama olsun vardır bı hayır

hadi gözün aydın canım sonuçlarınızın temiz çıkmasına sevindim..korkma canım biraz yorucu olur ama değişiklik olur masal içinde senin içinde..

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür..dün annemi çağırdım dedim ya annem geldi daha sonrada eşim geldi biraz oturduk bişeyler yedik annem hadi bizim oraya gidelim dedii gittik orda oturduk biraz eşim akşam fiziğe gidecekti siz burda durun akşam geçerken alayım dedi bende tamam dedim erkek kardeşimde çalıştığı için çağanı çok özlemişti oda ben gelene kadar gitmeyin dedi tamam dedim anammm akşam 6,30 dabi kar yağmaya başladı felaket bi şekilde eşim annemlere zor gelmiş yollar felaket araba kaymış sürekli bizde eve gelemedik annemlerde kaldık çok güzel geçti ama akşam çağanı uyutunca babamı evde bıraktık eşim,ben,annem,erkek kardeşim dışarı çıktık kartopu oynadık çocuklar gibi eğlendik gezdik karın altında gece 1 de eve girdik muhteşemdi yaa içim kıpır kıpırdı..bugünde öğlen çağanın uyku saatinde eve geldik daha geç saate kalırsak yollar donar dedim ama 12 de bile yollar kötüydü yaz gelsin artık yaa

gormemısım ya saatıne bakmadım hıc :)

hadı gıttımıstır belkkı eltınler ,doktor sonrası konusuruz artık

Akşam 22.00'de yolcu ettik. Cuma kayınvalideler geliyor. Evi bir görseniz darma duman. Eşim grip, yatıyor. Yarın doktora gideceğiz. Yarın evde olacak ve ben hem temizlik hem yemek hem onunla ilgileneceğim :) Doktora gittik eşimle :) Nur topu bir kistim olmuş. Kendi kendine geçecekmiş. Yeni tedavi için en erken nisan dedi doktor ama mayıs olursa daha iyi olurmuş. Eşim de öyle yapalım dedi. Nasibimizde ne varsa yaşayıp göreceğiz.

Ayyy nasıl özendim yaaa :) Burada nerede kar

İyyiim sağol sen nasılsın?

Moralin nasıl?

Az sonra çıkıcaz bizde bizi çağırmışlar genel müdürlükten oraya gideceğiz. Dua edip duruyorum içimden iyi geçsin diye.

Çok yorgunum ama.

İyyiim sağol sen nasılsın?

Moralin nasıl?

Az sonra çıkıcaz bizde bizi çağırmışlar genel müdürlükten oraya gideceğiz. Dua edip duruyorum içimden iyi geçsin diye.

Çok yorgunum ama.

İyiyim canım sağolasın. Eşim çok hasta Yarın kayınvalidemler geliyor. Ev darma duman, yemek yok. Bugün yedim naneyi :) Güzel geçer inşaallah. Şu an büyük ihtimalle oradasınızdır. Gelince haber et bize.

slm kizlar...

hulyacigim esine gecmis olsun canim..nasilsin..

deryacigim,sibelcigim,aysegulcugum,bgucugum ve diger arkadaslar nasilsiniz..

kizlar Ecem Suyu uyutayimda,yemegimi yapim ve size sorunumu anlatmak istiyorum..

fikirlerinize cok ihtiyacim var,bilmiyorum ne yapsam..

Geçmiş olsun İnci Acil şifalar.

Gittik geldik birşey olmadı. Bir iki eksik söylediler: onalrı düzelticez o kadar herşey iyi şimdilik. Büyük hafta 6 sı haftası

İnci cim mailini bekliyorum.

kizlar Ecem Suyu uyutayimda,yemegimi yapim ve size sorunumu anlatmak istiyorum..

fikirlerinize cok ihtiyacim var,bilmiyorum ne yapsam..

Anlat Nissam'cım her zaman dinleriz.

geçmiş olsun canım eşine..sen halledersin becerikli hatunsun

slm kizlar...

hulyacigim esine gecmis olsun canim..nasilsin..

deryacigim,sibelcigim,aysegulcugum,bgucugum ve diger arkadaslar nasilsiniz..

slm nissamcım biz iyiyiz sen nasılsın canım bıdık kızın nasıl?çok öp benim yerime..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…