2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Yok canım, eşim kardeşine anlatmıştır zaten ben fazla deşmek istemiyorum. Daha iyiyim şükür. Bugün gezmeye çıktılar ben de evde iş yapıyorum. Bir kaç gün daha buradalar. Cuma da kayınvalidemler geliyor. Günler yoğun geçecek.

anladım canım sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyke canım canım çünkü senin morale ihtiyacın var..senin içinde değişklik oluyo havalar soğuk zaten dışarda pek bişey yapılmıyor

Otorite denetime geliyormuş

Ondan da benim izin iptal kızlar.

Anlatamam nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm Çocuk gibi ağlayacaktım resmen

Son düzenleme:
Ay kıyamam ya... Ne zaman geleceklermiş? Ardından hemen çıkacaksın değil mi?

Son düzenleme:
Ay kıyamam ya... Ne zaman geleceklermiş? Ardından hemen çıkacaksın değil mi?

6 şubat diyorlar ama 20 si diyende var.

Hemen çıkabileceğimi sanmıyorum. Ondan sonra deprem olmassa iyidir. Kritik bir denetim bizim için çok dua edin bana. Yüzümün akıyla çıkmam lazım bundan.

Bu denetim benim dönüm noktalarımdan biri çünkü. Bu kadar erken beklemiyorduk onları erken geliyorlar neyse.

Ondan sonr açıkabilir miyim hemen çıkamam

Sonra a yoğun bir eğitim dönemi var. Napalım kısmet

Ee sen 6 şubattan önce dönecektin zaten. Neden iptal olduki? Allah yardımcın olsun. Sen bunu da güzelce halledersin inşaallah.

bgacım hayırlısı olsun canım inş bi sorun çıkmaz canım benim dualarımız seninle canım

merhaba kızlar nasılsınız geçmişe bakamadım kusura bakmayın hepinizi öpüyorum çok.
benden haberler var kızlar çarşamba iş görüşmesi yapıcam ve kesin olcak diye bilirim kreş ve ilaydada tam gün kreşte olcak bilmiyorum çok heycanlıyım yapa bilirmiyim ilayda benden yüz bulurmu orda ama bu bizim için bulunmaz bir iş olcak en azında kreş ücretinden yırtcam hayırlısı olsun diyorum inşallah sizde dua edin umarım başarırım yorucu olcak çünkü baya malum çocuklı ortam nasıl olur:) hafta içi pek gelemem artık hafta sonu izin var kreş olduğu için tabi olursa perşembe başlıcam bakalım hayırlısı artık...

selam kızlar ,gıremedım pek

kızım ıshal oldu onla ugrastım dojtordaydık buugun karnı cok agrıyor yavrumun ya ,yarın da baska bı doktora gıdecegız sabahtan

bugun kayınvalıde ıle esımın teyzesıne gıttık bın pısman oldum ya

orada bı kac ksıı daha vardı ..sankı suclu benmısım gıbı davrandırlar yok gazı ıcn boyle yok pamukcuk ıcın boyle

sankı ben düşünmüyorum kızımı da nasıl üzüldüm..

bı daha tek gıtmem valla ya..

bu arada haftasonu gıdıyorum aılemın yanına .kardesımler gıdıyormus ben de gıdecegım ınsallah ıyı olur bakalım kısmet tam kesın degıl ama

sımdı duysalar bı ton onada laf sayarlar..

annem masalın fotosunu gordu daha da ozledım dıyor kıyamam ya..kardesıme sorup duruyormus ablan gelecek mı dıye bana gel dıyemıyor kıyamam

öpüyorum sızı

bgacım hayırlısı olsun canım inş bi sorun çıkmaz canım benim dualarımız seninle canım

Sağol canım benim sen nasılsın? minik kuzun nasıl?

Sibelcim hayırlısı olsun.

Yaparsın sen.Evet yorucu olur ama kreşte çalışmak iyidir bence. Hem İlayda da hep gözünün önünde olacak.

Geçmiş olsun Sumak.

İyi yolculuklar sana .Annenin yanında olmak iyi gelecektir sana dinlenirsin biraz.

Öpüyorum sizi.

Kızlar

Poğaça yapmak istiyorum. Ama bildiğim bir tarif yok.

Geçenlerde Derya yada Hülya yapmıştı sanırım bana tariflerini verebilir misiniz?

slm sibelcim senin adına çok sevindim bu sizin için çok büyük bi adım ben eminim herşey güzel olacak heyecan yapman çok normall..hayırlı olsun canım..

ayşegülcüm geçmiş olsun canım..çabuk atlatır yavrum inşş.annene gidecekmişsin çok iyi olur senin için torun baldan tatlı olurmuş canım annen sana gel diyemiyordur havalarda soğuk ya kıyamıyordur size sar sarmala götür imkanın varsa ananesi görsün masalı.. laf edende etsin duymamazlıktan gel boşver.o çok bilmişler kendilerine basınlar canım sen onlardan daha iyisini düşünürsün o senin yavrun sonuçta bi sinir oluyorumki böyle konuştukları zaman..a

biz iyiyiz canım oda sabahın köründe kalktı atına biniyo şimdi bende annemi çağırdım gel kahvaltı yapalım diye biraz hastaymış bilmiyorum gelirmi..

Kızlar

Geçenlerde Derya yada Hülya yapmıştı sanırım bana tariflerini verebilir misiniz?

canım benim sürekli yaptığım bi tarif var onu vereyim çok güzel oluyor..

1 adet yaşmaya
1 su bardağı ılık süt
1 su bardağı sıvı yağ
1 su bardağı su
1 yumurta
2 tatlı kaşığı tuz
1 tatlı kaşığı şeker
alabildiği kadar un
susam,çörek otu

YAPILIŞI;
1 su bardağı ılık sütü yaşmayanın üzerine koy ve karıştır.sonra sıvı yağı ,suyu ekle ve karıştır.sonra yumurtayı,tuzu ve şekeri ekle ve karıştır.iyice karıştırdıktan sonra alabildiği kadar unu ekle ve kulak memesi kıvamına gelene kadar yoğur ve 200 derecede pişir.

Canım hayırlı olsun. Gerçekten güzel bir işe benziyor. İlayda da sürekli senle olacak. Yorulursun ama olsun senin için çok güzel bir fırsat. İnşaallah sonuç olumlu olur. Haberdar et bizi.

Oy geçmiş olsun kuzuma. Milletin lafına kulaklarını tıkayacaksın canım benim. Her kafadan bir ses çıkar. İlla karışacak bir şey bulurlar. Evladını senden daha iyi kimse düşünemez.

Kızlar

Derya vermiş tarif :) Ben bu siteden bir tarif almıştım, onu yapıyorum canım. Eşimin nöbet poğaçaları diye bir tarif. Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…