2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

off bu kız benı ne cok yoruyor ya hıc bır yerım tutmuyor o sevgısı de olmasa hıc ceklmez valla yemınle amA bır gülüyor hersey bitiyor

slm kızlar nasılsınız .bende hastayım karın ağrısı mide bulantısı hiç halim yok sabahtan daha iyiyim yoksa doktora gidicektim .ayşegülcüm senin bu kızda cadı çıktı korkutmak gibi olmasın ama bu cadılık gidiyor:)))

İnşaallah.

Sağol canım :) Dua et bana :)

Çok şükür güzelim. Sen nasılsın? Sen de yazsana doğum öykünü :)

dualarimiz seninle canim...

Ecem izin verse yazacamda,tam pc basina oturuyorum uyaniyor...

Kızlar bugün aldım ilaçlarımı. İlk iğnemi az sonra yapmaya çalışacağım :) Allah nasip eder de herşey yolunda giderse yaklaşık 25 gün sonra sonucu alacağız. Dua edin ne olur.

ayyy canim hadi hayirlisi,guzel haberlerini aliriz inssssssssssssssssssssss

cok cok gecmis olsun canim...

sendemi usuttun...cok cok gecmis olsun canim...

bende iyiyim canim tsk.ederim..

hurreme bakiyom Ecem de uyuyorken bir bakiyim dedim...

tedaviye basladin dimi...

Evet dün başladık. İğnelerimi yapıyorum akşam. Cuma kontrole gideceğim. İnşaallah yumoşlarım güzel bir şekilde büyüyordur :) Hikayeni bekliyorum bu arada :)

Evet dün başladık. İğnelerimi yapıyorum akşam. Cuma kontrole gideceğim. İnşaallah yumoşlarım güzel bir şekilde büyüyordur :) Hikayeni bekliyorum bu arada :)

hadi hayirlisi canim...

persemebe gecesi dualrim seninle olacak canim...

rabbim ins.kabul eder ve hayirlisini nasip eyler...

ins.canim yazacam

hadi hayirlisi canim...

persemebe gecesi dualrim seninle olacak canim...

rabbim ins.kabul eder ve hayirlisini nasip eyler...

ins.canim yazacam

Allah razı olsun canım. Dualarımız kabul olsun inşaallah. Benim de bir miniğim olsun O mis kokusunu içime çekeyim, öpeyim öpeyim öpeyim, uyurken nefes alıp verişini dinleyeyim, minicik ellerini ve ayaklarını seveyim, göğsüme basayım

Son düzenleme:

canim yaa ins...

benimki dun gece hic uyutmadi bizi,hemde hiccccc..
sabah saat 09 00 oldu oyle uyumusuz.3 saatlik uyku ile ayaktayim valla...
az once doktoru burdaydi,elinizden geldigince gunduz uyutmayin ki gece uyuysun,hic bir isik acik birakmayin,konusmayin...
birde benim kiz her zaman ayni tarafta yatiyoryani sag tarafinda.tek tarafta yatince egri oluyormus.
ne yapiyoruz kafasini sola ceviremiyoruz,yan yatirmayi deniyecem bakalim olmasa kafasi jimnastige gonderir dedi doktoru..

Uykuyu pek sevmiyor galiba. Orada ne güzel bir sistem var ya. Doktorlar, hemşireler eve geliyor. Evet geceleri ışıkları açık bırakmamak gerekmiş, gündüz-gece farkını anlasın diye.

Uykuyu pek sevmiyor galiba. Orada ne güzel bir sistem var ya. Doktorlar, hemşireler eve geliyor. Evet geceleri ışıkları açık bırakmamak gerekmiş, gündüz-gece farkını anlasın diye.

canim Ecem uyandi ondan gec cevap yazdim,mamasini verdim uyudu.
simdi uyur saati gelince baslar artik,nobetlerimiz...

bizimki saniyorki sabah gece,geceyide gunduz saniyor doktoruda oyle diyor...karistiriyor yavrummm.
gece uyumadigi icin yorgun dusuyor ve gunduz uyuyor.
evet buranin sistemi cok guzel,2 ay boyunca geliyorlar..

Oy yerim onu. Evde olduğun için şanslısın. Çalışıyor olsaydın bu tempoya dayanamazdın sanki. Gündüz oynat, uykusu gelse bile uyutma.

Oy yerim onu. Evde olduğun için şanslısın. Çalışıyor olsaydın bu tempoya dayanamazdın sanki. Gündüz oynat, uykusu gelse bile uyutma.

ooo bir gorsen artik nesnelerde dikatini cekmeye basladi,gece etrafi izliyor...renkler cok dikkatini cekiyor...
kendiliginden bagirmalarda basladi,bir gulmesi var gormelisin..

bazen uyur gibi oluyor bir goz acik biri kapali,birde o esnada gulmesi olduruyor beniiii

ama ona bakinca herseyi unutuyor insannn...

yani calisan insanlarin isi cok zor hele birde anne ise ve bebegi benimki gibiyse mumkun degil bu tempoya ayak uydurmak...
kiz yok gunduz oynamaya kalksamda o uyuyor birde agliyor beni birak dercesine,yatmak istiyorummm

Cimcime Gündüz o uyuken sen de uyu onunla, başka çare yok :) Gece uyanıkken duruyor mu bari yattığı yerde yoksa kucak mı istiyor. Bunlar karı-koca arasında özel hayat da bırakmıyor

Cimcime Gündüz o uyuken sen de uyu onunla, başka çare yok :) Gece uyanıkken duruyor mu bari yattığı yerde yoksa kucak mı istiyor. Bunlar karı-koca arasında özel hayat da bırakmıyor

o zamanda uykum gelmiyor.gelen giden,yemek,temizlik derken zaman gecip gidiyor...
yokkk beni kucaginiza alin,sallayin...

garibim kocamla yakinda kardes olucazozle hayat kalmiyor birakmiyorki...
esime sariliyim derken bakiyom arkadan bir mirldanma,aglama merasimi onden geliyor
anliyo sanki cadiiii

biliyonmu yilbasi aksami kizim noel anne oldu...
ona noel elbisesi aldik,kirmizinin ugruna inanaraktan herseyi kirmizi giydirdik.
maxi cosisine kadar...

Ay işin çok zor gerçekten. Allah yardımcın olsun. Hele biraz büyüsün babayı da kıskanır o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…