2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ay işin çok zor gerçekten. Allah yardımcın olsun. Hele biraz büyüsün babayı da kıskanır o :KK1:

tsk.ederim canim...

kiskanir :KK1: babasida diyor sen kizini gordun beni unuttun diye.:KK1:
bende ayni seyi babasina diyorum:KK1:
bende hangi birinizle ugrasiyim.2 bebegim var benimmmm:KK1::KK1:

buyuk olan bebek daha zor,daha bir nazliiii:KK1::KK1:

tsk.ederim canim...

kiskanir :KK1: babasida diyor sen kizini gordun beni unuttun diye.:KK1:
bende ayni seyi babasina diyorum:KK1:
bende hangi birinizle ugrasiyim.2 bebegim var benimmmm:KK1::KK1:

buyuk olan bebek daha zor,daha bir nazliiii:KK1::KK1:

Gerçekten öyle. Çocuk olunca evde 2 bebek oluyor :) Kısaca kadınların işi çooookkk zor :KK49:

tamam canim,kendine iyi bak.
gorusmek uzere,bizde seni opuyoruzz:KK16::KK16:

iyi geceler

Son düzenleme:
İyiyim aslında iyi değilim sinirlerim bozuldu yorgunluktan birde it gibi çalışıyorum yapılan muamele canımı sıkıyor

Sen nasılsın?Başladın tedavine.Rabbim gönlüne göre versin.

Çok yoruldun :KK43: 15 gün kaldı ama değil mi? Allah yardımcın olsun. Bir sorun mu var iş yerinde, ne oldu? Ben de bir tuhafım bugünlerde. Sürekli yatmak hiçbir şey yapmamak istiyorum. Zaten halsizdim şimdi bir de ilaçlar daha halsiz yaptı sanırsam. Yarın kontrol var. Bakalım ne alemde benim yumurtalar. Şimdi minik iğneler yapıyorum ama sonra büyükleri de varmış :KK43: Çok zormuş çok... Doğal yoldan hamile kalabilenler ne kadar şükretse azdır diyorum.

Çok yoruldun :KK43: 15 gün kaldı ama değil mi? Allah yardımcın olsun. Bir sorun mu var iş yerinde, ne oldu? Ben de bir tuhafım bugünlerde. Sürekli yatmak hiçbir şey yapmamak istiyorum. Zaten halsizdim şimdi bir de ilaçlar daha halsiz yaptı sanırsam. Yarın kontrol var. Bakalım ne alemde benim yumurtalar. Şimdi minik iğneler yapıyorum ama sonra büyükleri de varmış :KK43: Çok zormuş çok... Doğal yoldan hamile kalabilenler ne kadar şükretse azdır diyorum.

İnşallah çarçabuk sonuca ulaşırsın İnci çok beklemessin.

Allah sabır versin, yardımcın olsun.

20 si gibi çıkarım izne.

Ya ben tektm burda diğer arkadaş gelince tavırları değişti sanki yok ona öretiyormuşmuyum o kitap varmıymış

Ben bilgi saklayan biri değilim herşeyi paylaşıyorum insanın içinde yoksa ben birşey yapamam.Bir kitabı 2 kez al fotokkopisini derim 3. söylemem almadın diye de sitem etmem.

Bana böyle şeylerle de gelince kızıyorum ben yeni mezun değilim. Burada birşeyler bu kadar olduysa hevesimmerakım sayesinde oldu yeni biri geld, diye benim o kadar emeğimi göz ardı ediyorlar snir oluyorum

İnşallah çarçabuk sonuca ulaşırsın İnci çok beklemessin.

Allah sabır versin, yardımcın olsun.

20 si gibi çıkarım izne.

Ya ben tektm burda diğer arkadaş gelince tavırları değişti sanki yok ona öretiyormuşmuyum o kitap varmıymış

Ben bilgi saklayan biri değilim herşeyi paylaşıyorum insanın içinde yoksa ben birşey yapamam.Bir kitabı 2 kez al fotokkopisini derim 3. söylemem almadın diye de sitem etmem.

Bana böyle şeylerle de gelince kızıyorum ben yeni mezun değilim. Burada birşeyler bu kadar olduysa hevesimmerakım sayesinde oldu yeni biri geld, diye benim o kadar emeğimi göz ardı ediyorlar snir oluyorum

Amin inşaallah. Umudumu yitirmemeye çalışıyorum ama tabi sonucun olumsuz olabileceği de kafamın bir köşesinde. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Böyle davranmaları çok saçma. Seni tanımıyor mu buradakiler... Ben bile sinir oldum.

Canım ben kalkıyorum. Nasıl bir halsizliktir anlamadım, biraz uzanacağım. Sen sıkma canını fazla. 15 gün sonra çıkacağın izni düşün, keyfin az yerine gelsin. Öpüyorum seni, görüşürüz tatlım.

Amin inşaallah. Umudumu yitirmemeye çalışıyorum ama tabi sonucun olumsuz olabileceği de kafamın bir köşesinde. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Böyle davranmaları çok saçma. Seni tanımıyor mu buradakiler... Ben bile sinir oldum.

Çok zoruma gitti akşamdan beri ağladım

Benim işim Kalite benim işim bilgiy paylaşmak zaten

Artı ben bilgi saklarsam işi öğretmessem kendimle çelişim

Anlatırım ama illa öğren diyemem kimseye

Bana kimse öğretmedi herşeyi kendi öğrendim

Ama bu kadar herşeyi yok saymak

Canım ben kalkıyorum. Nasıl bir halsizliktir anlamadım, biraz uzanacağım. Sen sıkma canını fazla. 15 gün sonra çıkacağın izni düşün, keyfin az yerine gelsin. Öpüyorum seni, görüşürüz tatlım.

Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a havale et. Sizin için hayırlısı ne ise o olsun.

Görüşürüz.

iyi istirahatler.

slm kızlar nasılsınız .bende hastayım karın ağrısı mide bulantısı hiç halim yok sabahtan daha iyiyim yoksa doktora gidicektim .ayşegülcüm senin bu kızda cadı çıktı korkutmak gibi olmasın ama bu cadılık gidiyor:)))

gecmıs olsun cnım ..bılıyordum ben cadı olacagını karnımdayken d eboyleydı ezıyet ederdı annesıne :=)

ooo bir gorsen artik nesnelerde dikatini cekmeye basladi,gece etrafi izliyor...renkler cok dikkatini cekiyor...
kendiliginden bagirmalarda basladi,bir gulmesi var gormelisin..

bazen uyur gibi oluyor bir goz acik biri kapali,birde o esnada gulmesi olduruyor beniiii:KK1::KK54::KK54:

ama ona bakinca herseyi unutuyor insannn...

yani calisan insanlarin isi cok zor hele birde anne ise ve bebegi benimki gibiyse mumkun degil bu tempoya ayak uydurmak...
kiz yok gunduz oynamaya kalksamda o uyuyor birde agliyor beni birak dercesine,yatmak istiyorummm:KK20::KK20:

bızde de basladı o agular cok tatılıar dımı ya dönencesıne asık bızım kız :))

canim yaa ins...

benimki dun gece hic uyutmadi bizi,hemde hiccccc..
sabah saat 09 00 oldu oyle uyumusuz.3 saatlik uyku ile ayaktayim valla...
az once doktoru burdaydi,elinizden geldigince gunduz uyutmayin ki gece uyuysun,hic bir isik acik birakmayin,konusmayin...
birde benim kiz her zaman ayni tarafta yatiyoryani sag tarafinda.tek tarafta yatince egri oluyormus.
ne yapiyoruz kafasini sola ceviremiyoruz,yan yatirmayi deniyecem bakalim olmasa kafasi jimnastige gonderir dedi doktoru..

yastıkla desteklesen bı tarafı canım oyle olur belkı bızım kı kendı donderıyor bı o tarafa bı bu tarafa..

slm kızlar nasılsınız .ayşegülcüm sağol canım. benim ilaydada karnımda çok harekeltiydi 36+5 te doğdu böyle olanlar fena oluyorlar sanırım
bga izine çıkıyomuşsun kızlar bir görüşme ayarlaya bilsek keşke

slm kızlar nasılsınız .ayşegülcüm sağol canım. benim ilaydada karnımda çok harekeltiydi 36+5 te doğdu böyle olanlar fena oluyorlar sanırım
bga izine çıkıyomuşsun kızlar bir görüşme ayarlaya bilsek keşke

Nasıl oldun Sibelcim? Kafam o kadar dağınık ki bir geçmiş olsun yazmamışım, şimdi farkettim :KK50: Bga'nın izne çıkacağı dönem benim kayınvalideler geliyor. Ne kadar kalacaklarını bilmiyorum. Bga'nın izni yeterse onlar gittikten sonra buluşalım inşaallah :)

X