2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Çokmuş ateşi Çok geçmiş olsun. Umarım acile gitmeye gerek kalmadan düşer ateşi.

He şöyle :) Umarım olur umarım. Kayınvalidemlere de söyledik.

Sevinmişler :) Kayınvalidem torun diye diye yiyor beni zaten :) Evet onlar da düşünüyor. Belki o şimdi hamiledir bile, bakalım geldiklerinde alırız haberleri :) Çifte torun olursa değmeyin keyfine :) Ama nereye gideceğini şaşırır bu sefer.

Neler oluyor İnci_tanesi :) bebiş mi var yaaaa :) Bak onlar çok güzel kokuyorlar

hadı bakalım hayırlısı olsun da ..

Neler oluyor İnci_tanesi :) bebiş mi var yaaaa :) Bak onlar çok güzel kokuyorlar

olucak ınsallah

hülyacım geldim canım.nasılsınız neler yapıyonuz benim ilayda hasta dün gece kustu şimdide ateşi var bugün hep uyudu bakalım sabah olsun düzelmesse doktora getiririm inş.güzelir

Geçmiş olsun Sibel, Tediği birşey dokunmuş dediğin gibi sağlam ağır geldi galiba fıstığıma. Dikkat edin Geçmiş olsun

Vay canına

Biz de yarın başlıyoruz kızlar. Korkuyorum. İnşaallah yavruma kavuşabilirim. İnşaallah 1 ay sonra hamileyim kızlar diyerek gelebilirim buraya. Dualarınızı eksik etmeyin...

İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Geçmiş olsun Deryacım. Bu aralar salgın bu durum çocuklarda isterseniz bir doktora götürün ne olur ne olmaz.

Ve Sumak darmadağın ettin beni doğum hikayenle ağlıyorum şimdi üstelik işteyim.

Ve daha da çok korkuyorum doğumdan artık

hülyacım geldim canım.nasılsınız neler yapıyonuz benim ilayda hasta dün gece kustu şimdide ateşi var bugün hep uyudu bakalım sabah olsun düzelmesse doktora getiririm inş.güzelir

cok cok gecmis olsun canim,aman dikkat...

http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/494155-herseye-degersin-masalim-herseye.html

doğum hıkayemı yazabıldım..masal 5ten berı aglıyır ya huysuz kızm sımdı dalmak uzere

canim okudukca o ani yasiyorum gibi oluyorum,benimde cok zor gecmisti...
neyseki bebislerimiz herseye deger,rabbim onlari saglikla buyutmeyi nasip etsin...

Biz de yarın başlıyoruz kızlar. Korkuyorum. İnşaallah yavruma kavuşabilirim. İnşaallah 1 ay sonra hamileyim kızlar diyerek gelebilirim buraya. Dualarınızı eksik etmeyin...

ayyyy canim cok sevindim hadi hayirlisi...

rabbim en kisa zamanda hayirli haberlerini vermeyi nasip eder...

ayyy ayyy ben heyecanlandim senin yerine...

canimmm atesi bayagi yukselmis...

aman dikkat edin..

simdi nasil cagan???

İnşaallah.

hadı bakalım hayırlısı olsun da ..

olucak ınsallah

Amin canım amin.

İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Çok sağol canım.

ayyyy canim cok sevindim hadi hayirlisi...

rabbim en kisa zamanda hayirli haberlerini vermeyi nasip eder...

ayyy ayyy ben heyecanlandim senin yerine...

Sağol canım :) Dua et bana :)

slm hulyacigim nasilsinnn

Çok şükür güzelim. Sen nasılsın? Sen de yazsana doğum öykünü :)

Kızlar bugün aldım ilaçlarımı. İlk iğnemi az sonra yapmaya çalışacağım :) Allah nasip eder de herşey yolunda giderse yaklaşık 25 gün sonra sonucu alacağız. Dua edin ne olur.

korkma korkma benım kı numune

Kızlar bugün aldım ilaçlarımı. İlk iğnemi az sonra yapmaya çalışacağım :) Allah nasip eder de herşey yolunda giderse yaklaşık 25 gün sonra sonucu alacağız. Dua edin ne olur.

ay hadı hayırlısı ınsallah olucak ınanıyorum buna yurekten..

bı mesaj yazmıstın ..cınsıyetle ılgılı ne oldu o ıs..

Çokmuş ateşi Çok geçmiş olsun. Umarım acile gitmeye gerek kalmadan düşer ateşi.

gittik canım düşüremedik ateşini 39,9la acile gittik ordada düşüremediler bademciği şişmiş çok fazla..orda hemen ateşini düşürmeye çalıştık çok zor oldu gece 1.30 da 37,8e düşürebildik iğnesini yaptırdık eve geldiğimizde 2,30du sürekli uyku halinde şimdi çizgi film seyrediyo ama çok keyifsiz çok hasta yavrum yaa

Kıyamam Çok geçmiş olsun Hasta olunca çok mazlum oluyorlar, insanın içi gidiyor. Çok zayıf bir bünyesi var anladığım kadarıyla, çok çabuk hastalanıyor. Meyve suyu içir canım, taze taze sık. Çok iyi gelir.

ay canım ya üşüttü demek kı..ınsanın içi gidiyor ya ah cnaım benım cok gecmıs olsun

canım benim dua etmezmiyiz güzel haberlerinie bekleyiroz bitanem
Çocuklar çok seviyor böyle kuru şeyleri, abur cuburu. Aman dikkat et canım. Tekrar çok geçmiş olsun güzelim.
canım çok sağol akşam aniden çıktım kusura bakma ilayda kalktı ateşi vardı
http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/494155-herseye-degersin-masalim-herseye.html

doğum hıkayemı yazabıldım..masal 5ten berı aglıyır ya huysuz kızm sımdı dalmak uzere
hemen oklucam şimdi masal da ilayda gibi çok cadı bir kız çıktı galiba:))

canım ateşi çokmuş aman dikkat edin doktora gittinizmi nasıl şimdi ateşten çok korkarım ben biizmn dün akşam 37.5 ti ama 40 olmuştu yazın allah korusun hepsini biz gittik bugün ama birşeyi yok dedi soğuk algınlığı başlangıcı dedi gece şurup verdim ateşimiz düştü şükür keyfi geldi ama sadece sıvı ile besleniyor nasıl yaşıyor anlamadım.ayşegül nissam bga geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…