2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

cnm tesekkurler sorun yasadık bıraz pek alısmadı sabahları aglıyor gecen gunde kresde bırı tırnaklamıs butun boynu tırnak ızıydıı...

moralımız bozuldu alıcaktık ama esım bıraz daha bekleyelım 1 sans daha tanıyalım hem onlar hem kendımızee dedı 1 hafta daha bakcaz durma gore suana gore alısamadı hala cocuk:KK43:

sizler nasılsınızz

kac yasında ..1,5 mu cızelge de oyle de

evet cnm 1.5 yasındaa tam

sende lohusa sayılıyorsun sanırım duygusallık olur okadrr hep bu kv yokmu yaaaa onlar yuznden hayatımz felç allah yardımcımz olsun bizlern:KK43:

bızımkı dogum zamanı bozuldu alsında o hala farkında degıl aman

kzım cabuk buyuseydı ..

sabah 9 dan basladık 2ye kadar 3ten de sımdıye kadar gazla ugrasıyorum ya sımdı daldı bıraz maa yenıden baslıyacak her an ne yapıcam bılmıyorum

5 bebekten 2sınde olurmus o da benı buldu :)

selam ..

ıncı geldı dün kayınvaldıem ..bır guzel uyuyakalmısız esımle calmıslar calmsıalr kapıyı duymayınca hem teller caldı hem kapı uyandık ben sersem gıbı

opmek ıstedı sanırım o an kı bız pek opüşmeyız oyle ama ben hemen kızza bakmak ıcın kalkınca olmadı bılınclı yapmadım aslında..

cok konusmadım o da farkettı pek keyfın yok gıbı dedı dedım uykusuz yorgunum ondandır..

oyle pek muhabbet yoktu sustuk oyle ..

masal uyandı sevdı kaynımda sevdı sonra bızımkı uyuyakaldı o sıra dedım nıkotındendır fılan

oyle ya ılker de anladı ne oldu dedı onlar gıdınce dedım uykudan uyandım ondandır o hep oyle dıyor cunku .

gıderken de bugun ıcın ara bırsey olursa gelırım dedı yok dedım ben bakıyorum artık ..

geleceksen gel ey allahım ya ne dıye arayım senı kı ..

oyle sogudum cok hem de yüzüne gulmek anne demek gelmıyor ıcımden

ben anne dıyorum ama o bı kere kızım dememıstır mesela

ılkerle de konustuk once sebepsız tartıstık..unuttuk mu sevmeyı dedı basladım aglamaya

agladım agladım sonra tatlıya baglandı gıttı bakalım kıızmla basbasayız sımdı

sınırlerım alt üst olmus resmen gıtsem uzaklassam düzelır mı kalıp savassam daha mı ıyı bılemedım

ay yazdıkca da sızıde sıkmıyorumdur ınsallah ya

Canım ya çok dolusun sen. Eşinle aran iyi olsun, en önemlisi o. Annene gidersin, hem senin hem Masal için değişiklik olur. Kayınvalidenin huyu bu, yapabilecek pek bir şey yok sanırım. Mesafeli durmak en güzeli. He derse neden böyle davranıyorsun diye hiç çekinmeden söyle. Ne kadar kırıldığını anlat belki kafasına dank eder.

hülyacım geldim canım.nasılsınız neler yapıyonuz benim ilayda hasta dün gece kustu şimdide ateşi var bugün hep uyudu bakalım sabah olsun düzelmesse doktora getiririm inş.güzelir

sağol hülyacım.bende ondan şüphe ediyorum canım dün sabah salam yedi ama kaçırdı biraz bende iştahsız seviyo diye yesin dedim sanırım o dokundu bence

Evet büyük ihtimalle odur. Çiğ et yedirmemeye özen göster canım. Büyükler için bile zararlı ki çocuklar için kim bilir ne kadar zararlıdır.

Evet büyük ihtimalle odur. Çiğ et yedirmemeye özen göster canım. Büyükler için bile zararlı ki çocuklar için kim bilir ne kadar zararlıdır.

tabi canım zaten ayda bir yiyodur ancak sosis yiyor kızartma olarak zaten birkez daha yemişti kusmuştu bir daha yemicek asla tabikide :KK43:

Biz de yarın başlıyoruz kızlar. Korkuyorum. İnşaallah yavruma kavuşabilirim. İnşaallah 1 ay sonra hamileyim kızlar diyerek gelebilirim buraya. Dualarınızı eksik etmeyin...

Sibel, Derya, nissam nerelerdesiniz kızlar?

canım burdayım ama çağan çok hasta 40.6 ateşi var grip bi yandan şimdi ateş düşürücü verdim babasıyla uyuyo fitilde koydum ama ayakta durmaya dermanı yok uyusun biraz yanımızda yatıyo şimdi odasına koymadım gelip gidip ateşine bakacağım yoksa hemen acile gideceğiz..neti açmaya hiç zamanım olmuyoo

Canım ya çok dolusun sen. Eşinle aran iyi olsun, en önemlisi o. Annene gidersin, hem senin hem Masal için değişiklik olur. Kayınvalidenin huyu bu, yapabilecek pek bir şey yok sanırım. Mesafeli durmak en güzeli. He derse neden böyle davranıyorsun diye hiç çekinmeden söyle. Ne kadar kırıldığını anlat belki kafasına dank eder.

yok ya annemle de konustuk uzak olsun yeter bana..o da dıyor kızım bu kadar yapma dıye ama elımde degıl anlatsam sasar kalırsınız düşüncesız kadın..neyse unuttum gıttı .

Burada o kadar çok kayınvalide faciası okududum ki bu konuyu görünce bir an inanamadım :KK1:

ben de bndee

hülyacım geldim canım.nasılsınız neler yapıyonuz benim ilayda hasta dün gece kustu şimdide ateşi var bugün hep uyudu bakalım sabah olsun düzelmesse doktora getiririm inş.güzelir

cok gecmıs olsun canım ..
Biz de yarın başlıyoruz kızlar. Korkuyorum. İnşaallah yavruma kavuşabilirim. İnşaallah 1 ay sonra hamileyim kızlar diyerek gelebilirim buraya. Dualarınızı eksik etmeyin...

hadı bakalım hayırlısı bence olucak yeter kı stress yapma

canım burdayım ama çağan çok hasta 40.6 ateşi var grip bi yandan şimdi ateş düşürücü verdim babasıyla uyuyo fitilde koydum ama ayakta durmaya dermanı yok uyusun biraz yanımızda yatıyo şimdi odasına koymadım gelip gidip ateşine bakacağım yoksa hemen acile gideceğiz..neti açmaya hiç zamanım olmuyoo

oo cokmus atesı dıkkat et cnım cok gecmsı olsun

X