2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

İyi o zaman haftasonu aklıma takıldı naptı acaba diye ondan sordum.

Bitirdinmi ev işlerini

Yapılacak pek bir şey kalmadı. Bir perdeler yıkanacak, onu da çarşamba yaparım hastaneden gelince. Haftasonundan beri parkeciyi bekliyoruz, geldi gelecek. Bugün geleceğim demiş ama yok. İşlerini savsaklayan esnaftan nefret ediyorum. Birazdan kalkıp çorba ve makarna yapacağım :) Ana yemek hazır çok şükür. Eşime dedim erken gel, çok uğraştık yemek için :)

Bende bir başlayabilesem temizliğie

Genel bakınca derli toplu öğle bir pisliğim yok ama dip bucak temizlemem lazım kışa girerken yapmalıydım ama yapamadım

Bende bir başlayabilesem temizliğie

Genel bakınca derli toplu öğle bir pisliğim yok ama dip bucak temizlemem lazım kışa girerken yapmalıydım ama yapamadım

İzne çıkınca yaparsın. Maksimum 2 günde biter. Ah temizlendiği gibi kalabilse... Geçen hafta camlar silindi, aynı gece sabaha karşı yağmur sesiyle uyandım :) Bir kaç gün de yağdı. Neyse ki fazla kirlenmedi.

Hep öyle olur zaten Murphy kanunu.

Evet iki ginde biter bennim av küçük zaten. Perdelerimi bir görsen hele mutfak siyaha dönmek üzere.

Az kalmış. Annemle 2 tencere yaprak sardık akşam :) Evet canım gazeteci.

Ayy canım çekti çok severim sarmayı.Afiyet olsun.

Ben eşini hep işletme fakültesi mezunu yönetici müdür gibi canlandırmıştım kafamda

Çalışan kadınsın olacak o kadar :) Sağol canım, gel beraber yiyelim :) Ben de çok seviyorum, sarması saatler alıyor yemesi 2 dakika :) Yok değil ama ileride bir gazetenin genel müdürü olur inşaallah :)

Çok şükür yarın gelip yapacaklar.

İş var da ben istemiyorum haftasonu da mesaisi olduğu için. Kolej işine sıcak bakmaya başladım, umarım girebileceğim bir okul çıkar.

Evet evet mutlaka haftasonu izni olan bşr iş seç çok önemli aslında kolej iyidir. Haftanın belli günleri zart tatil zurt tatil. Erken geldiğin günler felan olur. Maaşımı düşük oranın da?

Derya Ankara'da canım.

Bilmiyordum merak ettim .Sağol

Nerenin maaşı, kolejin mi? Kolejinse düşük değil, en azından gazetede aldığım ücreti alırım artı haftasonum tatil olur ve akşamın 9'unda gelmem eve.

Nerenin maaşı, kolejin mi? Kolejinse düşük değil, en azından gazetede aldığım ücreti alırım artı haftasonum tatil olur ve akşamın 9'unda gelmem eve.

Eeee neden kabul etmiyorsun?

İncicim ben kaçıyorum koçiş aradı. Öptüm seni iyi bak kendine. Bugün için tekrar teşekkür ederim dinlediğiniz için kuş gibi hafifledim.

İyiakşamlar.

Eeee neden kabul etmiyorsun?

İncicim ben kaçıyorum koçiş aradı. Öptüm seni iyi bak kendine. Bugün için tekrar teşekkür ederim dinlediğiniz için kuş gibi hafifledim.

İyiakşamlar.

Yok canım kabul etmiyorum değil :) Gelen işler arasında şu an kolej yok. Her zaman dinleriz, ne demek. Sen de kendine iyi bak. Öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…