2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam yok hulya gecmısı okumaya zamanım yk kı :) tam yazarken uyandı emzırdım koydum sımdı yıne kalkıcak sanırım

dun cok guzel gectı bugun saglık ocagına gıttık bır ayda 1.250 grm almıs kızım ve 5 cm uzamıs cok sevınclıyım ..

sızde ne var ne yok

Oy yavrum benim büyümüş :) Maşallah Bizler bildiğin gibiyiz. Annen yanınızda değil mi?

maşallah masala canım gelişimi çok iyi gidiyor..evet canım çocukla çok zor oluyo okumasıda yazmasıda ben çağan büyüdüde rahatım şimdi ama çağan küçükken bende hiç giremiyordum

Oy yavrum benim büyümüş :) Maşallah Bizler bildiğin gibiyiz. Annen yanınızda değil mi?

evet yanımda canım yarında babam gelıyor godocekelr yakında cok uzuluyorum keske yakınımda olsalardı tesekkur ederızz teyzesı

maşallah masala canım gelişimi çok iyi gidiyor..evet canım çocukla çok zor oluyo okumasıda yazmasıda ben çağan büyüdüde rahatım şimdi ama çağan küçükken bende hiç giremiyordum

tesekkurler cnım gercekten cok zormus boyle gırıp yazmak .

evet yanımda canım yarında babam gelıyor godocekelr yakında cok uzuluyorum keske yakınımda olsalardı tesekkur ederızz teyzesı

Gitmelerini düşünme şimdiden, onlarla geçirdiğin vaktin tadını çıkar canım. Havalar ısınsın biraz, Masal'ı alır gidersin Antalya'ya.

Kızlar çok kötüyüm çok Tüp bebeğe ek olarak yaptıracağım işlemin fiyatını öğrendim ve mahvoldum Ben farklı bir fiyat almıştım ama bizim durumumuz için çok daha farklıymış. Offfffffffffff evlat hayallerim Allah'ım ne yapıcam ben

canım ya ne kadarmışta fiyatı bu kadar üzdü seni ya lütfen hemen bırakma kendini rabbim herşeyin hayırlısını verir

Maşallah Masal'a ısırırım annesi ben onu

En az 10 bin Bu kadar olacağını bilseydik şimdiye kadar biriktirirdik

Üzülme İnci herşeyde bir hayır vardır. Gün doğmadan neler doğar

Kredi felan çekemezmisiniz?

Artık bankalar para vermek için yarışıyor

Selam kızlar, giremedim bugün. Eşim evde, hasta yatıyor. Parkeci geldi çok şükür ve bitti, şimdi onun temizliğiyle uğraşıyorum. Tüp bebek konusunda yanlış anlaşılma olmuş. Tüm tedavi 10 bin civarıymış ki ben onu gözden çıkarmıştım zaten. Ben 10 binin tüp bebek ve ilaçlar haricinde sadece genetik tanı işlemi için alınacağını sanmışım. Ama öyle olmasaydı da bir şekilde denkleştirirdik, herşey evlat için... Yarın doktora gideceğim için bir de kendimi temizlemem gerek, onu da akşama yaparım artık. Sizler iyisiniz inş. Öpüyorum sizi.

uzulme canım bır yol bulunur elbet kredı fılan cekersınız.aılleler destek verır olmaz mı uzulme ne olur bı gun kavususcaksın bebegıne dualarım senınle.

uzulme canım bır yol bulunur elbet kredı fılan cekersınız.aılleler destek verır olmaz mı uzulme ne olur bı gun kavususcaksın bebegıne dualarım senınle.

Bak mesajım burada, yanlış anlamışım ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…