2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sular dün saat 16.00'da kesildi ve hala yok. İnternetten baktım, sabah 9.30'da gelecekti, sonra 14.30 oldu, şimdi de 19.30 olmuş :KK57: Kafayı sıyıracağım, kaldım böyle iş yapamıyorum :KK47: Pazar günü de elektrik kesilmiş, 12 saat gelmemişti off offff...

Son düzenleme:
Aaa kendi evinize mi geçeceksiniz, ne güzel :)

suan oturdugumuz evde bizim.bir ust kata gecicez bebegim ve bizim icin orasi daha uygun...

arada uğruyolar işte :KK70:Ddelirmek denirse:) iyyim tatlım nolsun hayat möcadelesi:p sende asıl durumlar nasıl sende koşturmacalıdır hayat ..bu arada bebişi yanlızmı yıkadın yoksam kayınvalide anne yardımı aldınmı

evet hemde cok kosusturmali geciyor,zamanin nasil gectigini anlamiyorum bile...
Ecem`in karnini doyurdum ve kustu.bende cesaret edip yalniz yikamak zorunda kaldim...annemler yok burda.kendi ailemden kimsecikler yok..esimin tarafi burda...
kayinvalidemde var ama o benden daha korkak...:KK1:

Ecem uyanmisti cikmak zorunda kaldim...:emir_bebek:

selam
gecmısı okuyamadım ,masal uyuyorken bakıyım dedım hemen her an uyanabılır..

cok zor gunler gecırıyorum neden kımse bana bu kadar olacagını anlatmamıstı ya..

hıcbırsey planladıgım gıbı degıl su an kendım de dagılmıs durumdayım..

dogumla basladı hersey ,cok kolay olucak derken en zorunu yasadım ,dıkısım o kadar cok kı her goren uvvv nasıl dayandın dıyor.
hala oturamıyorum dogru durüst ,bebegımle ılgılenemıyorum bıle .

sonra sarılık olmasın dıye emzırme nobetlerı saat bası ,ne olur ısında yatmasın dayanamam dıye aglıyordum gogsumu sagarken yavrumun emmeye bıle gucu yoktu
sonra atllattık sarılıgı emzırme ıse yaradı sınır 17 ıken bız 14den ıtıbaren dusurmeye basladık..

sonra carsamba gunu doktora göturduk gecen hafta gobek bagında kı kan pıhtısı ıcın doktor normal dedı ..
cısını yaparken bagırıyor sankı dedım bu son ıkı gundur..
tahlıl verdı bırsuru ..kan ıdrar kultur hormon..aglamasına dayanamadım o an..

cuma gunu sonucları goturdum ıdrarda enfeksıyon hemen Ege unıversıtesıne goturun orada detaylı baksınlar onlar kesın sonuc verır..

nasıl gıttık hatırlamıyorum ben aglaya aglaya oldum..

bı ton kan aldılar yavrumdan yıne ıdrar testlerı..ve yatıs verdıler..

daha dün cıktık hastaneden ..

delık desık ettıler yavruumu kan alıcaz dıye..hergun hergun o cıglıklarına dayanamadım..
su an atlattık ..surup tedavısne basladık..

sureklı baktılar orasına burasına ,bobrek genıslemesı varmıs solda.enfeksıyona baglı olabılı dedıler ama kontrol altında tutalım

su an oyle hassas kı altını degıstırecegım zaman bıle bırsey yapacaklar snaıp aglıyor ..

uykusunda sureklı cıglık atıyor ..ıc cekıyor..

dayanamıyorum ..

bunları yazdım sonra kızım uynadı gıttım 2 saat olmus yenı gelebıldım .

bı anda geldı gectı ..daha zorları benı beklıyor bılıyorum ..kayınvalıdem annem catısması oyle ıyı anladım kı cok safmısım ben..

neyse uzun uzun yazıp rahatlamak ıstıyorum ama ne mumkun..

kızım cok guzel her gun 100 grm alıyor neredeyse ama bugun oyle huysuz kı sureklı cıglık atarak uyanıyor .

banyoyu ve altının acılmasına bayılıyor .

gulmesıne ölürüm.

sızde ne var ne yok ..cok merak edıyorum

nazar duası okuyun bızım ıcın emı ,hem de bu gunlerımız cabubak gecsın ..

cok opuyorum sızı

canim cok cokkkkk gecmis olsun....
seni cok iyi anliyorum,benimki bile cok aglayinca hemen panik oluyorum acaba bir yerimi agriyor hastami diye...
ayyyy ben onu yerim banyoyu Masal`dami seyiyor...
gecer gecer canim gecer sabir...

benimde senden kalir yanim yok canim,cok yoruyor benim Ecem bizi...
uykusuzluk ölduruyor beni

X