2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ay sorma ben biraz 8 köşeliyim diyorum yaa gübrem fazla kaçmış die:KK70:Dhabire yanlış anlıyorum:))yada hiç anlamıyorum:p çaktırmıyorum :))ayy şuan krize girdim..kıı insan bukadarmı bön olur yaaa:)) biz onunla ben ilk girdiğim gün tanışmıştk yaa hoşbulduk bu arada:)

Akıl gelip gidiyor, yaşlılık işte naparsın :KK53:

kiz hosgeldin...delirdimmi sandin yoksaaaa:KK1:
nasilsin canim...

evet..kiracilarin cikmasini bekliyoruz,onlar cikince bizde hemen cikicaz...

tsk.ederiz teyzosuuuuu:KK16::KK16:

arada uğruyolar işte :KK70:Ddelirmek denirse:) iyyim tatlım nolsun hayat möcadelesi:p sende asıl durumlar nasıl sende koşturmacalıdır hayat ..bu arada bebişi yanlızmı yıkadın yoksam kayınvalide anne yardımı aldınmı

Terazi canım.
Sumak gitmiş :KK43:
Geliyorum az sonra ben de.

wow wow wowwwww maş.. diyelim nazar deymesin:) size bir koç evlat lazım ikinizlede anlaşsın..kııı terazi dedinde ne aklıma geldi..mynette bi test var ruh eşin gibi burcunu söylüyo ben yaptım testi aslan çıktı aayyy bir sevndim benm kociş te aslaaaaaan diye ekrana bir öpücük kondurdum..akşam benmki geldi ben ona yaptrdım testi ama söylemedim aslan çıktıgını bana...o yaptı ne çıktı TERAAAAZİİİİ ben bir ağlaa..manyk gibi otrdum aladım sen dedim benm ruh eşim çıktın ben niye sendeçıkmadım benmki gülmekten yerlerde..bütün gece gönlümü almaklan ugraştı vallahi küstümde öyle yattım :KK70:Dşimdi araştırıyorum kıyıdan köşeden burcumu değiştirebilirmiyim die:p:KK70:D

ben çıkıyorum şekerler yarın daha uzun görüşürüz inş...hepinize hayırlı akşamlar diliyorum..

wow wow wowwwww maş.. diyelim nazar deymesin:) size bir koç evlat lazım ikinizlede anlaşsın..kııı terazi dedinde ne aklıma geldi..mynette bi test var ruh eşin gibi burcunu söylüyo ben yaptım testi aslan çıktı aayyy bir sevndim benm kociş te aslaaaaaan diye ekrana bir öpücük kondurdum..akşam benmki geldi ben ona yaptrdım testi ama söylemedim aslan çıktıgını bana...o yaptı ne çıktı TERAAAAZİİİİ ben bir ağlaa..manyk gibi otrdum aladım sen dedim benm ruh eşim çıktın ben niye sendeçıkmadım benmki gülmekten yerlerde..bütün gece gönlümü almaklan ugraştı vallahi küstümde öyle yattım :KK70:Dşimdi araştırıyorum kıyıdan köşeden burcumu değiştirebilirmiyim die:p:KK70:D

Demek çok uyumluyuz he :KK52: Sendeki hastalık olmuş :KK53: Bu kadar takma, adam gene iyi gönlünü almaya çalışmış. Başkası olsa seninle mi uğraşacağım ben be der :KK53:

selam
gecmısı okuyamadım ,masal uyuyorken bakıyım dedım hemen her an uyanabılır..

cok zor gunler gecırıyorum neden kımse bana bu kadar olacagını anlatmamıstı ya..

hıcbırsey planladıgım gıbı degıl su an kendım de dagılmıs durumdayım..

dogumla basladı hersey ,cok kolay olucak derken en zorunu yasadım ,dıkısım o kadar cok kı her goren uvvv nasıl dayandın dıyor.
hala oturamıyorum dogru durüst ,bebegımle ılgılenemıyorum bıle .

sonra sarılık olmasın dıye emzırme nobetlerı saat bası ,ne olur ısında yatmasın dayanamam dıye aglıyordum gogsumu sagarken yavrumun emmeye bıle gucu yoktu
sonra atllattık sarılıgı emzırme ıse yaradı sınır 17 ıken bız 14den ıtıbaren dusurmeye basladık..

sonra carsamba gunu doktora göturduk gecen hafta gobek bagında kı kan pıhtısı ıcın doktor normal dedı ..
cısını yaparken bagırıyor sankı dedım bu son ıkı gundur..
tahlıl verdı bırsuru ..kan ıdrar kultur hormon..aglamasına dayanamadım o an..

cuma gunu sonucları goturdum ıdrarda enfeksıyon hemen Ege unıversıtesıne goturun orada detaylı baksınlar onlar kesın sonuc verır..

nasıl gıttık hatırlamıyorum ben aglaya aglaya oldum..

bı ton kan aldılar yavrumdan yıne ıdrar testlerı..ve yatıs verdıler..

daha dün cıktık hastaneden ..

delık desık ettıler yavruumu kan alıcaz dıye..hergun hergun o cıglıklarına dayanamadım..
su an atlattık ..surup tedavısne basladık..

sureklı baktılar orasına burasına ,bobrek genıslemesı varmıs solda.enfeksıyona baglı olabılı dedıler ama kontrol altında tutalım

su an oyle hassas kı altını degıstırecegım zaman bıle bırsey yapacaklar snaıp aglıyor ..

uykusunda sureklı cıglık atıyor ..ıc cekıyor..

dayanamıyorum ..

bunları yazdım sonra kızım uynadı gıttım 2 saat olmus yenı gelebıldım .

bı anda geldı gectı ..daha zorları benı beklıyor bılıyorum ..kayınvalıdem annem catısması oyle ıyı anladım kı cok safmısım ben..

neyse uzun uzun yazıp rahatlamak ıstıyorum ama ne mumkun..

kızım cok guzel her gun 100 grm alıyor neredeyse ama bugun oyle huysuz kı sureklı cıglık atarak uyanıyor .

banyoyu ve altının acılmasına bayılıyor .

gulmesıne ölürüm.

sızde ne var ne yok ..cok merak edıyorum

nazar duası okuyun bızım ıcın emı ,hem de bu gunlerımız cabubak gecsın ..

cok opuyorum sızı

Ayşegülüm canım benim, ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemedim, içim acıdı okurken... Çok geçmiş olsun, kıyamam ona. İlk bebek, tecrübesizlik, anneliğe alışma süreci... Zor günler geçiriyorsun ama bu günler geçecek sabret gözünü seveyim, her geçen gün daha iyi olacak herşey. Dualarım hep sizinle... Bol bol dua et sen de. Annen ve kayınvalidenle ne oldu? Çocuk için birbirleriyle zıtlaşıyorlar mı yoksa koskoca insanlar? Dikişler ne zaman iyileşecekmiş, neden bu kadar kötü oldu ya? İkinizi de çok öpüyorum. Yarın arayacağım seni, umarım uyuduğun bir vakit aramam.

ayşegülcüm kıyamam ben size ama inan bu günler hayal gibi gelcek sana ilaydayı tam 1 haftada 3kez mahvetmişlerdi doğdu zaman ne çekmiştim şimdi ama hiç olmamış gibi allah yardımcınız olsun geçicek bu günlerde

selam
gecmısı okuyamadım ,masal uyuyorken bakıyım dedım hemen her an uyanabılır..

cok zor gunler gecırıyorum neden kımse bana bu kadar olacagını anlatmamıstı ya..

hıcbırsey planladıgım gıbı degıl su an kendım de dagılmıs durumdayım..

dogumla basladı hersey ,cok kolay olucak derken en zorunu yasadım ,dıkısım o kadar cok kı her goren uvvv nasıl dayandın dıyor.
hala oturamıyorum dogru durüst ,bebegımle ılgılenemıyorum bıle .

sonra sarılık olmasın dıye emzırme nobetlerı saat bası ,ne olur ısında yatmasın dayanamam dıye aglıyordum gogsumu sagarken yavrumun emmeye bıle gucu yoktu
sonra atllattık sarılıgı emzırme ıse yaradı sınır 17 ıken bız 14den ıtıbaren dusurmeye basladık..

sonra carsamba gunu doktora göturduk gecen hafta gobek bagında kı kan pıhtısı ıcın doktor normal dedı ..
cısını yaparken bagırıyor sankı dedım bu son ıkı gundur..
tahlıl verdı bırsuru ..kan ıdrar kultur hormon..aglamasına dayanamadım o an..

cuma gunu sonucları goturdum ıdrarda enfeksıyon hemen Ege unıversıtesıne goturun orada detaylı baksınlar onlar kesın sonuc verır..

nasıl gıttık hatırlamıyorum ben aglaya aglaya oldum..

bı ton kan aldılar yavrumdan yıne ıdrar testlerı..ve yatıs verdıler..

daha dün cıktık hastaneden ..

delık desık ettıler yavruumu kan alıcaz dıye..hergun hergun o cıglıklarına dayanamadım..
su an atlattık ..surup tedavısne basladık..

sureklı baktılar orasına burasına ,bobrek genıslemesı varmıs solda.enfeksıyona baglı olabılı dedıler ama kontrol altında tutalım

su an oyle hassas kı altını degıstırecegım zaman bıle bırsey yapacaklar snaıp aglıyor ..

uykusunda sureklı cıglık atıyor ..ıc cekıyor..

dayanamıyorum ..

bunları yazdım sonra kızım uynadı gıttım 2 saat olmus yenı gelebıldım .

bı anda geldı gectı ..daha zorları benı beklıyor bılıyorum ..kayınvalıdem annem catısması oyle ıyı anladım kı cok safmısım ben..

neyse uzun uzun yazıp rahatlamak ıstıyorum ama ne mumkun..

kızım cok guzel her gun 100 grm alıyor neredeyse ama bugun oyle huysuz kı sureklı cıglık atarak uyanıyor .

banyoyu ve altının acılmasına bayılıyor .

gulmesıne ölürüm.

sızde ne var ne yok ..cok merak edıyorum

nazar duası okuyun bızım ıcın emı ,hem de bu gunlerımız cabubak gecsın ..

cok opuyorum sızı

ayşegülcüm çok geçmiş olsun canım benim herşey çok üst üste gelmiş ama hepsi geçecek bunların bende hiç bitmeyecek diye düşünürken bak şimdi büyüdü bile nolur kendini çok yıpratma canım masalın sana çok ihtiyacı var senin güçlü olman lazım

Son düzenleme:
X