2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

bende iyiyim tsk.ederim..

eceme bugun banyo yaptirdim,cok hosuna gidiyor yikanmak,suda kalmakkk:emir_bebek::emir_bebek:mamasini verdim ve uyudu...

simdi ise mirildaniyor,uyanicak gibi oluyor..

benimle oynayin diyo,ve kucagada alisti galiba:KK53:

Oy yerim onu ben. Suyu sevmesi çok güzel :) Bazı bebeklere banyo yaptırmak işkence gibidir ama seninki maşallah. Bebeklerin uykuda mırıldanmasına bayılıyorum ya, kendilerince nasıl sesler çıkarıyorlar. Aman kucağa alıştırmayın fazla sonra yakanı bırakmaz :)

Oy yerim onu ben. Suyu sevmesi çok güzel :) Bazı bebeklere banyo yaptırmak işkence gibidir ama seninki maşallah. Bebeklerin uykuda mırıldanmasına bayılıyorum ya, kendilerince nasıl sesler çıkarıyorlar. Aman kucağa alıştırmayın fazla sonra yakanı bırakmaz :)

ooo benimki seviyor...oyleee masum uzaniyor kuvetinde bana bakiyor...
o ana alip icime alasim geliyor minigimi...mirildaniyor,sesin yaninda kendince hareketleri yokmu olduruyor beni,kendi kendine gulmesiii...süper oluyor ya ...

yalniz benle olsa iyi,aile icinde olunca her biri bir yerden kucaga alip sevince alismamasi olanaksiz...
geceleri cok zor oluyor,beni al sallaa...

sen ne yaptin bugun...

o ana alip icime alasim geliyor minigimi...mirildaniyor,sesin yaninda kendince hareketleri yokmu olduruyor beni,kendi kendine gulmesiii...süper oluyor ya ...

yalniz benle olsa iyi,aile icinde olunca her biri bir yerden kucaga alip sevince alismamasi olanaksiz...

sen ne yaptin bugun...

Ayyy nasıl çektiiii :KK1: Bebek aşeriyorum :KK37: Bebekler doğduğunda herkesin elinde dolaşmasından hiç hoşlanmıyorum. Ben sanırım bu konuda biraz katı olacağım :KK53: Sallanmaya da alıştıysa fena :) Ben de evdeydim tüm gün, pek bir şey yapamadım sular kesik diye. Yarın kadın gelecek ama sular gelmezse yine sarkacak işler.

Sumaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkk :KK52: Nerdesin kuzum ya, arayamıyorum müsait değilsindir diye. Nasılsın? Masal nasıl? He 2 anne buluştunuz nihayet :KK1:

sen ne yaptin bugun...

hihoooooyyt ben geldiiim...kız nissam forumda gördüm..amaaa sor ne gördüm :KK70:DDtööbe yarabbim sen yazmışsınya küvete uzanıyor bana bakıyor bilmem ne aaaaa dedim bunlar ne konuşuyo heeeeyy dememe kalmadıııı tıkladım minikti mırıldanmaktı derken anladım bu ecemden bahsediyo..tööbe yarabbim neler anlıyor benm şu akıl yaaa:KK70:DD bu arada akşamınız hayra gelsin efendim......

Son düzenleme:
Ayyy nasıl çektiiii :KK1: Bebek aşeriyorum :KK37: Bebekler doğduğunda herkesin elinde dolaşmasından hiç hoşlanmıyorum. Ben sanırım bu konuda biraz katı olacağım :KK53: Sallanmaya da alıştıysa fena :) Ben de evdeydim tüm gün, pek bir şey yapamadım sular kesik diye. Yarın kadın gelecek ama sular gelmezse yine sarkacak işler.

ayyy canim rabbim en kisa zamanda sana da nasip eder insssssssssssssssssssssssssssssssssss:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende oyleyim ama almayinda diyemiyorsun,diyincede yanlis anliyorlar....
biliyonmu nedense insan bebegini kimseyle paylasamiyorrrrrr:KK53::KK53:

oooo suyun olmamasi kotu her is suyla oluyor...
ins.akar sulariniz canim...

hihoooooyyt ben geldiiim...kız nissam forumda gördüm..amaaa sor ne gördüm :KK70:DDtööbe yarabbim sen yazmışsınya küvete uzanıyor bana bakıyor bilmem ne aaaaa dedim bunlar ne konuşuyo heeeeyy dememe kalmadıııı tıkladım minikti mırıldanmaktı derken anladım bu ecemden bahsediyo..tööbe yarabbim neler nalıyor benm şu akıl yaaa:KK70:DD bu arada akşamını hayra gelsin efendim......

Hoşgeldin :) Siz tanışmış mıydınız? Niye fesat düşünüyorsun kız, çok ayıp :)

ayyy canim rabbim en kisa zamanda sana da nasip eder insssssssssssssssssssssssssssssssssss:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende oyleyim ama almayinda diyemiyorsun,diyincede yanlis anliyorlar....
biliyonmu nedense insan bebegini kimseyle paylasamiyorrrrrr:KK53::KK53:

oooo suyun olmamasi kotu her is suyla oluyor...
ins.akar sulariniz canim...

Amin amin inşaallah :) Yakında güzel haberler vereceğimi umuyorum Rabbimin izniyle :) Paylaşamaz tabi ya, hele o kadar minik ve savunmasızken... Su ve elektrik olmadı mı hayat duruyor gibi bir şey. İş yapamıyorsun, oturup kalıyorsun. İnşaallah gelir bu akşam.

hihoooooyyt ben geldiiim...kız nissam forumda gördüm..amaaa sor ne gördüm :KK70:DDtööbe yarabbim sen yazmışsınya küvete uzanıyor bana bakıyor bilmem ne aaaaa dedim bunlar ne konuşuyo heeeeyy dememe kalmadıııı tıkladım minikti mırıldanmaktı derken anladım bu ecemden bahsediyo..tööbe yarabbim neler anlıyor benm şu akıl yaaa:KK70:DD bu arada akşamınız hayra gelsin efendim......

kiz hosgeldin...delirdimmi sandin yoksaaaa:KK1:
nasilsin canim...

Taşınma durumunuz mu var? Hadi hayırlısı. Güle güle kullansın :KK16:

evet..kiracilarin cikmasini bekliyoruz,onlar cikince bizde hemen cikicaz...

tsk.ederiz teyzosuuuuu:KK16::KK16:

Hoşgeldin :) Siz tanışmış mıydınız? Niye fesat düşünüyorsun kız, çok ayıp :)

ay sorma ben biraz 8 köşeliyim diyorum yaa gübrem fazla kaçmış die:KK70:Dhabire yanlış anlıyorum:))yada hiç anlamıyorum:p çaktırmıyorum :))ayy şuan krize girdim..kıı insan bukadarmı bön olur yaaa:)) biz onunla ben ilk girdiğim gün tanışmıştk yaa hoşbulduk bu arada:)

X