2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

benim burcum yay canım ama pek anlamıyorum bu konulardan ya hangi burç hangisiyle anlaşıyor falan

Kıyamam. O da öyle diyor, zaman kalmıyormuş. Ecem uyuyor mu? Yanında yardım edecek biri var mı? Ay inş tutar ya, sen bıkmadan tutmaya devam et canım.

gunduz uyuyor ama gece uyumuyor,hep beraber sabahliyoruz...
allahtan hastaneden ciktigimda kayinvalidemlerde 2 hafta kaldim sagolsunlar...yardimlari cok dokundu...
allahtan esimin ailesi burda ....
ins.canim bende elimden geldigince denemeye calisiyorum...

Gündüz uyutma, gece uyusun :) Neyse ki evdesin gündüz uyuyorsundur sen de ama eşin için zordur sanırım.

Haha süpersin :) Ben çalışmazsan sıkılırım gibi geliyor. Şimdilik sorun yok ama bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olacak :)

ama yaani..şimdi karşı komşuma kayvaltıya gitmek,öğlen kısıra çağırmak toplanıp bursaya gezmeye gitmek..ikindide bir kahve dedikodusu ayrı..hergün curcuna cümbüş geçirmek varken birde...eşin sana alışverişine para dayandırabiliyorsa çalışmanın maanaası yokki bende..çalışırım sosyallik olsun diosan al sana sosyallik ben açeve gidicem(anne çocuk eğitim vakfı)bide orda ortam yapıyım diyorum...D

benim burcum yay canım ama pek anlamıyorum bu konulardan ya hangi burç hangisiyle anlaşıyor falan

boşver sen anlama ben öğreniyimde :))bana yeter....ay bazen sinir oluyorum kız insan bukadar takıntılı olurmu allah beni neetsin sınıf arkadaşlarımın adını unnuttum burcunu unutamadım ben yaa((

Sen bayağı sosyalsin. Ben de gezmeyi çok seviyorum ama tabi yanımda biri olunca. Çalışmak benim için ayrı bir zevk, umarım gönlüme göre bir iş bulabilirim yakın zamanda.

bu fıstıklarböyle oluyor ilk zamanlar vakitleri şaşırıyor gecegündüz bilmiyo..ama alışıyolar zamanla..

Sen bayağı sosyalsin. Ben de gezmeyi çok seviyorum ama tabi yanımda biri olunca. Çalışmak benim için ayrı bir zevk, umarım gönlüme göre bir iş bulabilirim yakın zamanda.

ah ben kendi doğduğum yerde olucaktımkiiiii...sosyallik yanımda otursunda ağlasın...kız bir günden bir güne evinde oturmazmı bizim bütün akrabalar böyle..habire para yediriyoruz özdileğeotur yap kahvaltını evinde dimi ama...allah gönlüne göre versin işini canm iş arkadaşıda önemli ben çalışsaydım eve bi katkımda dakunmazdıkiDD benmki o yüzdende boşver otur sen ben verrm paranı diyo..nasılsa çalışıp harcıcaksın habireDDD

boşver sen anlama ben öğreniyimde :))bana yeter....ay bazen sinir oluyorum kız insan bukadar takıntılı olurmu allah beni neetsin sınıf arkadaşlarımın adını unnuttum burcunu unutamadım ben yaa((

kız hiç sorma benim kadar salağı yoktur hep isimlerini unutuyorum insanlarım sonra zor oluyo rezil olmamak için nasıl topluycamı bilemiyorum bide sabah gördüğüm insanı akşam görsem tekrar tanıyamam ha

Gündüz uyutma, gece uyusun :) Neyse ki evdesin gündüz uyuyorsundur sen de ama eşin için zordur sanırım.

bende gunduz uyuyamiyorum hanimefendiyle ugrasiyorum temizlik,yemek su bu derken aksam oluveriyor...
gunduzde uyandiramiyoruz,oynamaya calisalim diyoruz kendinden gecmis bizimkiiii

cok zor oluyor birde vardiyali olunce daha da zor oluyor...

oooo sen bayagi yogunsun canimmmm....
bende acev de calismistim canim...guzel ve cok faydalari olan bir vakifffff...

bu fıstıklarböyle oluyor ilk zamanlar vakitleri şaşırıyor gecegündüz bilmiyo..ama alışıyolar zamanla..

ins.canimmmmmmm...

allah beni davul etmesin takıntı işte onları aklında tutucana oturda alyansını kaybettin onu niye unutuyosun aayyy ben şimdi aslan derler ya bana ay bu bundan hoşlanır bu bunla anlaşır bunu takar bunu sever herşeyi bilirim çok zor oluyo banada...yeni tanıştım diyelim çok anlaştım aaaa burcunu öğrendim hiç sevmediğim burç direk kaçarım...negüzel anlaşıyodun sormasana dimi....:))takıntı işte..

bende gunduz uyuyamiyorum hanimefendiyle ugrasiyorum temizlik,yemek su bu derken aksam oluveriyor...
gunduzde uyandiramiyoruz,oynamaya calisalim diyoruz kendinden gecmis bizimkiiii

cok zor oluyor birde vardiyali olunce daha da zor oluyor...

Bak ben onu unutmuşum, işleri, yemeği ne zaman yapacaksın değil mi :) Allah kolaylık versin canım ya. Profiline resmini koyabilirsen koyar mısın bir ara, meleği biz de görelim :)

Senin durum bayağı zor bacım :) Boşver burcu murcu

Senin durum bayağı zor bacım :) Boşver burcu murcu

Bak ben onu unutmuşum, işleri, yemeği ne zaman yapacaksın değil mi :) Allah kolaylık versin canım ya. Profiline resmini koyabilirsen koyar mısın bir ara, meleği biz de görelim :)

aynen oyle canim...

simdi kalkip daha yemek yapmam lazim...
ben burda cene caliyorumama ne yapim sizlerdende olamiyorummmmm
tabiki koyarim canim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…