2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Aranızda kendimi yaşlı hissettim birden :KK1: Hayırlısı Allah'tan canım. Yaşın daha çok genç. Rabbim gönlüne göre versin.

sağol canım ya yaşımız genç diye diye 3 sene geçti tık yok bakalım bu ay sabırsızlıkla bekliyorum biraz umutluyum bu ay batımda 1 aralık inşallah size güzel haberler veririm

çalışmıyorum..allaha şükür ihtiyacım yok şimdilik..açıköğretim şubatta kayıt yaptırıcam 2senelikle başlıyyım diyorum..eh bi 4 kardeş istiyoruzda 5 falan çok olmasın yaaa ben 30dan sonra kocacımla 2.balayımızı yaşıyalım istiyorum..hemencecik oluversin..

Başla tabi, okumanın kimseye zararı olmaz. Oh maşallah :) Ne diyeyim, Allah gönlünüze göre versin :)

cok tsk.ederim kizlar....

normal epidural oldu...

abovvvv ne zormus su dogum:KK1:rabbim kimseyi o masada birakmasin...

zamanim oldugunda dogum hikayemi anlatirim...

rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatir inssssssssssssss:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

canm çok geçmiş olsun uykusuz geceler başlar ama bitiyo 1.5 sene sonunda merak etme...tez zamanda sağlıgınada kavuşursun inş..rabbim sağlıklı büyütmeyi nasib etsin..))

hosbulduk canim:KK16:
iyi olmaya calisiyorum canim,Ecem Su teyosu uyutmuyor bizi,cok inatci kizimiz...dedigim dedik diyorrr:KK1:simdiden gosteriyor disini bize...:KK1:

sen nasilsin canm,nasil gidiyorrrr:KK16:

hosbulduk deryacigim..:KK16::KK16:
cok yoruyor kizimiz bizi teyzesi,birde gogsumden sut almiyorrr,pompa ile cekiyor oyle veriyorum:KK50::KK50:

evet canim,ne yapmissiniz bakim dedim...:KK1:

ooooo bulusmala felan,ay ne guzel keske bende turkiyede olsaydimmm:KK16::KK16:

Öp benim için bol bol :) Annen geldi değil mi? Ben de iyiyim çok şükür, uğraşıyoruz bildiğin gibi. Özledik seni. Evet buluşma ayarlamaya çalışıyoruz bakalım. Türkiye'ye geldiğinde haber et :KK66: Aa ben Sumak'la görüştüm biliyor musun :) Görüştükten 10 gün sonra da doğurdu :)

ayy dur kız ben aslan burcuyum anlaşırmısın bacım aslan burçalrıyla

çok sevindim çekebildiğim kadar aslan burcunu çekiyorum zaten mıknatıs gibin etrafıma...)))benmkide aslan burcu derin bir aşk :pPP anlaşıyorum çok şükür onu pohpohlaması koltuklarının kabarması çok hoşuma gidiyo..neydi kıs heh şu tavus kuşu gibi:KK70:DD severim yani...

sağol canım ya yaşımız genç diye diye 3 sene geçti tık yok bakalım bu ay sabırsızlıkla bekliyorum biraz umutluyum bu ay batımda 1 aralık inşallah size güzel haberler veririm

Hadi hayırlısı :) Olsun geçsin, geç olsun güç olmasın. Bak ben 26 yaşındayım daha hamile kalacağım da doğuracağım nasip olursa.

hosbulduk canim:KK16:
iyi olmaya calisiyorum canim,Ecem Su teyosu uyutmuyor bizi,cok inatci kizimiz...dedigim dedik diyorrr:KK1:simdiden gosteriyor disini bize...:KK1:

sen nasilsin canm,nasil gidiyorrrr:KK16:

hosbulduk deryacigim..:KK16::KK16:
cok yoruyor kizimiz bizi teyzesi,birde gogsumden sut almiyorrr,pompa ile cekiyor oyle veriyorum:KK50::KK50:

evet canim,ne yapmissiniz bakim dedim...:KK1:

ooooo bulusmala felan,ay ne guzel keske bende turkiyede olsaydimmm:KK16::KK16:

ilk zamanlar birbirinize alışmanız biraz zor olacaktır canım ama çabuk geçecek bu günler.oyy o pompa çok zor ya tutamıyormu gögsünü canım?

Ay kıyamam, Sumak da çok zor oldu diyordu. Allah yardımcınız olsun.

hemde nasil canim,insan yasamayinca anlayamiyor...

amin canim....

rabbim en kisa zamanda seninde guzel ahberlerini almayi nasip eder ins..ssssssssssssssssss

evet canım doğum zor ama normal doğum en sağlıklısı hiç pişman olmayacaksın canım ..en kısa zamanda bekliyoruz doğum hikayeni

evet ...doktorlarda cok gerekmedigi surece sezaryani onermiyorlar zaten...

ins.canim en kisa zamanda paylasirim ins..

cagan nasilll:KK16:

ayy dur kız ben aslan burcuyum anlaşırmısın bacım aslan burçalrıyla

bende aslanim,hulyada aslan burcu...:KK16:

canm çok geçmiş olsun uykusuz geceler başlar ama bitiyo 1.5 sene sonunda merak etme...tez zamanda sağlıgınada kavuşursun inş..rabbim sağlıklı büyütmeyi nasib etsin..))

cok tsk.ederim canim..

bu arada hosgeldiniz aramiza:KK16:

amin canim....

rabbim en kisa zamanda seninde guzel ahberlerini almayi nasip eder ins..ssssssssssssssssss

cok tsk.ederim canim..

hoşbulduk tatlım sende burcunu söylermisin aklımda takılı kalmasın...bu arada nette sorun var geç yazabiliyorum bugn nedense... bende normal doğum yapmıştım şimdide normal düşünüyorum kısmet olursa..bakalım nasip..:)))

hayatım hoşgeldin sende :))anca sıra geldi mesaj yazmaya...folik asit başlamışsındır heralde..bende biran önce başlasam iyi olucak..

amin canim....

cok tsk.ederim canim..

çağanda iyi canım bugün uyumadı çok huysuz..bu arada hğlya kkya giremiyormuş sanırım sorun var selam söyledi herkese msnden yazdı bana

amin tatlım cümlemizin...sen kaç yaşındasın burcunne...???

26-aslan :)

amin canim....

Amin canım amin. Tüm acılara zorluklara değiyor değil mi...

Kızlar bu arada site çok yavaş bende, sizde de öyle mi?

Son düzenleme:
Öp benim için bol bol :) Annen geldi değil mi? Ben de iyiyim çok şükür, uğraşıyoruz bildiğin gibi. Özledik seni. Evet buluşma ayarlamaya çalışıyoruz bakalım. Türkiye'ye geldiğinde haber et :KK66: Aa ben Sumak'la görüştüm biliyor musun :) Görüştükten 10 gün sonra da doğurdu :)

öperim canim...yok annem gelemedi...

kiz kardesimin dugun hazirliklariyla ugrasiyordu,benim dogum zamanima denk geldi...
kardesimin dugunune de gidemedim:KK50:
burda oyle bir ortam yaratmisizki olmadigimiz zamanlar bile aklim burda oluyor...ozluyorum sizleriii:KK16:
evet canim haberim oldu,cok guzelde gecmissss...
ayagin ugurlu gelmis diyelimmiii???

ilk zamanlar birbirinize alışmanız biraz zor olacaktır canım ama çabuk geçecek bu günler.oyy o pompa çok zor ya tutamıyormu gögsünü canım?

ins.canim.hemde nasil zor...
3 veya 6 saatte bir cekiyorum,biberona koyup oyle veriyorum...
hergun deniyorum belki gogsumu tutar diye ama yokkk cok inatcii almiyor...

gogus almasi benim icinde rahat olur,onla bunlar ugrasmam diyrek gogusten veririm..

amin canim....

cok tsk.ederim canim..

oooo aslanlar dolmuşsunuz buraya maş...valla aklımda kalıcanı bilsem bide yükselen sorarım..okadar yani...bendeki yükselende aslan...kızlar bu arada ünite almayı düşünüyoruz sizce boydan boyamı daha güzel parçalı olanlarmı fikri olan varmı şekerler..

hayatım hoşgeldin sende :))anca sıra geldi mesaj yazmaya...folik asit başlamışsındır heralde..bende biran önce başlasam iyi olucak..

hoşbuldum tatlım folik asite bi başladım o ay olmayınca geri bıraktım çok iştahımı açtı kilo alınca hamile kalmak zorlaşıyormuş diyorlar bende onun için bırakrım ama hamile kalırsam hemen başlıycam inşallah

kiz kardesimin dugun hazirliklariyla ugrasiyordu,benim dogum zamanima denk geldi...
burda oyle bir ortam yaratmisizki olmadigimiz zamanlar bile aklim burda oluyor...ozluyorum sizleriii:KK16:

gogus almasi benim icinde rahat olur,onla bunlar ugrasmam diyrek gogusten veririm..

canım çağanda ilk bir hafta tutmadı hergün hastaneye gittik orda emzirdim geldim sonra yavaş yavaş tutmaya başladı ama çok emmedi tabii

kızlar ben kaçıyorum çağan acıktı sanırım durmuyo ağlıyo şimdilik hoşçakalın

hoşbuldum tatlım folik asite bi başladım o ay olmayınca geri bıraktım çok iştahımı açtı kilo alınca hamile kalmak zorlaşıyormuş diyorlar bende onun için bırakrım ama hamile kalırsam hemen başlıycam inşallah

zaten hamile kalmayı planladığın anda başlıyosun o daha çabuk hamile kalmanı sağlıyo 3 ay hamile kalmadan önce 3 ayda sonra kullanıyosun çocugun gelişimi içinde önemli...kilo problemi bende yok onu bilemicem şimcik:)) bende hamileliğimde 25 kilo almşı ve vermişimdir eski kiloma kavuştum sonra hiçbir çaba harcamadan..sende takma emzirirken paşa paşa veriyosun zaten kiloları:KK70:D

Hayırlı olsun kardeşinin evliliği de :) Allah bir yastıkta kocatsın. Annecin yakın zamanda gelir o zaman. Sorma ya çok güzel burası, hepinizi çok seviyorum :KK16: Evet ya güzel geçti çok şükür :) Eşlerimiz bile tanıştı :KK1: Vallahi uğurlu mu değil mi bilmiyorum :) Sumak da ne zamandır gelmiyor :26: Göğsünden neden tutmuyor acaba, zorlanıyor olabilir mi?

X