2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

22 yaşındayım 89luyum başak burcuyum bursada oturuyorum..oturduğum yerde deniz var ama tam olarak söylemiyim yerimi:)) severek evlendim 2.5 yaşında kızım var bir bebek daha düşünüyoruz inş...henüz düşünme aşamasındayız:KK70: kiradayım bu ara gündem konumuz ev alabilmek ve çözümleri..açık öğretimden okumaya hazırlanıyorum ilahiyat bölümüm...tesettürlüyüm...kendime göre hobilerim var dikiş dikmeyi severim..aklıma geldikçede bahsederim kendimden şimdilik böyle:)))sizide tanımak isterim şekerler

Ay ne kadar genç evlenip anne olmuşsun sen öyle :) Allah bağışlasın bebeğini. İsmi ne?

nissamım hoşgeldin canım ecem su nasıl canım ?sen nasılsın?
muvusbebek hosgeldin canım aramıza
simaylim ALLAH analı babalı büyütsün yavrunu ikinci için ise rabbim gönlüne göre verir inş

22 yaşındayım 89luyum başak burcuyum bursada oturuyorum..oturduğum yerde deniz var ama tam olarak söylemiyim yerimi:)) severek evlendim 2.5 yaşında kızım var bir bebek daha düşünüyoruz inş...henüz düşünme aşamasındayız:KK70: kiradayım bu ara gündem konumuz ev alabilmek ve çözümleri..açık öğretimden okumaya hazırlanıyorum ilahiyat bölümüm...tesettürlüyüm...kendime göre hobilerim var dikiş dikmeyi severim..aklıma geldikçede bahsederim kendimden şimdilik böyle:)))sizide tanımak isterim şekerler

canım bende 26 yaşındayım 2 yaşında oğlum var ankaradayım bidaha çocuk düşünmüyorum çalışmıyorum oğlumla vakit geçiriyoruz nette takılıyorum çoğunlukla bendende böyle canım haa bu arada ismim derya

Ay ne kadar genç evlenip anne olmuşsun sen öyle :) Allah bağışlasın bebeğini. İsmi ne?

hayrunnisa teyzesi...severek evlendik eh biraz mantık devre dışı kalıyo tabi...ama pişman değilim bebek seviyoruz eşimde bende çok kardeş olsun sıcak olsun yuvamız felan...ohavalardayız yani..ben 2 kardeşim oyüzden olabildiğince hayırlı sağlıklı evlat istiyoruz allahtan..gerçi bütün arkadaşlarım lisans peşinde ama ben çocukta yapıyorum kariyerde:KK70:DD

slm canım hoşgeldin ALLAH analı babalı büyütsün canım ismide çok güzelmiş kızının..bizlerde iyiyiz canım .normal doğummu oldu?

Nissamımmm hoşgeldin kuzum :KK16: Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, ismi gibi bir ömrü olsun inşaallah. Nasılsın, iyi misin? Normal doğum mu yaptın? Bu kız gelmediğine göre kesin doğurdu dedim :KK1: Öpüyorum ikinizi de, Allah'a emanet olun. Vakit buldukça yaz, merakta bırakma bizi :emir_bebek:

canım allah analı babalı büyütsün uzun ömürler versin çok sevindim kokla bizim için mis kokuluyu ve arada gel ecem su dan vakit buldukça:))

kızlar nasılsınız

Nissamım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

cok tsk.ederim kizlar....

normal epidural oldu...

abovvvv ne zormus su dogum:KK1:rabbim kimseyi o masada birakmasin...

zamanim oldugunda dogum hikayemi anlatirim...

rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatir inssssssssssssss:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

simaylim ALLAH analı babalı büyütsün yavrunu ikinci için ise rabbim gönlüne göre verir inş

inş...teyzesi hayırlısı sağlıklısı olsunda nezaman olursa olsun ama olsun yani:)

hayrunnisa teyzesi...severek evlendik eh biraz mantık devre dışı kalıyo tabi...ama pişman değilim bebek seviyoruz eşimde bende çok kardeş olsun sıcak olsun yuvamız felan...ohavalardayız yani..ben 2 kardeşim oyüzden olabildiğince hayırlı sağlıklı evlat istiyoruz allahtan..gerçi bütün arkadaşlarım lisans peşinde ama ben çocukta yapıyorum kariyerde:KK70:DD

Maşallah maşallah ne güzel :nazar: Allah bağışlasın tekrardan. Allah gönlünüze göre versin, 3, 4, 5 :emir_bebek::KK1: Okuyor musun çalışıyor musun?

adıyla yaşasın kızın canım hadi bakalım sen bu gazla 2nciyide yaparsın 3ncüyede

normal epidural oldu...

rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatir inssssssssssssss:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Ay kıyamam, Sumak da çok zor oldu diyordu. Allah yardımcınız olsun.

canım bende 26 yaşındayım 2 yaşında oğlum var ankaradayım bidaha çocuk düşünmüyorum çalışmıyorum oğlumla vakit geçiriyoruz nette takılıyorum çoğunlukla bendende böyle canım haa bu arada ismim derya

benim için yaş değilde burç takıntısı var bende :KK70:Danlaştımmı tamamdır..allah bağışlasın evlatlarımızı darısı düşünenlerin başına..

hoşbuldum :21::21::21:
kendimden bahsedeyim biraz bari 88 doğumluyum sivaslıyım ama istanbulda yaşıyorum bir buçuk senedirki ev hanımıyım evimiz kendimizin allaha şükür 9 ay önce dış gebelik yaşadım bebeğim olsun diye uğraşıyoruz evlendiğimizden beri bekliyoruz meleğimizi ne zaman gelirse artık hayırlısı tesettürlüyüm başkada bişey gelmedi aklıma yarışmacı arkadaşlara başarılar:KK1::KK1::KK1:

normal epidural oldu...

evet canım doğum zor ama normal doğum en sağlıklısı hiç pişman olmayacaksın canım ..en kısa zamanda bekliyoruz doğum hikayeni

kendimden bahsedeyim biraz bari 88 doğumluyum sivaslıyım ama istanbulda yaşıyorum bir buçuk senedirki ev hanımıyım evimiz kendimizin allaha şükür 9 ay önce dış gebelik yaşadım bebeğim olsun diye uğraşıyoruz evlendiğimizden beri bekliyoruz meleğimizi ne zaman gelirse artık hayırlısı tesettürlüyüm başkada bişey gelmedi aklıma yarışmacı arkadaşlara başarılar:KK1::KK1::KK1:

Aranızda kendimi yaşlı hissettim birden :KK1: Hayırlısı Allah'tan canım. Yaşın daha çok genç. Rabbim gönlüne göre versin.

Maşallah maşallah ne güzel :nazar: Allah bağışlasın tekrardan. Allah gönlünüze göre versin, 3, 4, 5 :emir_bebek::KK1: Okuyor musun çalışıyor musun?

çalışmıyorum..allaha şükür ihtiyacım yok şimdilik..açıköğretim şubatta kayıt yaptırıcam 2senelikle başlıyyım diyorum..eh bi 4 kardeş istiyoruzda 5 falan çok olmasın yaaa ben 30dan sonra kocacımla 2.balayımızı yaşıyalım istiyorum..hemencecik oluversin..

hadi bakalım canım o zaman sendende güzel haberler bekliyoruzz

Aaaaa çiçeği burnunda anne gelmiş hoşgelmiş :KK16: Nasılsın kuzum? Ecem Su nasıl?

hosbulduk canim:KK16:
iyi olmaya calisiyorum canim,Ecem Su teyosu uyutmuyor bizi,cok inatci kizimiz...dedigim dedik diyorrr:KK1:simdiden gosteriyor disini bize...:KK1:

sen nasilsin canm,nasil gidiyorrrr:KK16:

hosbulduk deryacigim..:KK16::KK16:
cok yoruyor kizimiz bizi teyzesi,birde gogsumden sut almiyorrr,pompa ile cekiyor oyle veriyorum:KK50::KK50:

Nissammmmmmmmmmm geçmişi mi okuyorsun :KK1: Merak ediyoruz seni.

evet canim,ne yapmissiniz bakim dedim...:KK1:

ooooo bulusmala felan,ay ne guzel keske bende turkiyede olsaydimmm:KK16::KK16:

X