2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Sağolasın tatlım. Sen ne yapıyorsun? Çağan ne alemde?

bende napayım canım ya eşimin işten gelmesini bekliyorum yemek hazırlıycam işte çay koyacağım vs..çağanda uyudu canım çok şükür 45dkka filan oldu dün geç yatınca uyku düzeni bozulur diye düşünmüştüm ama çok şükür öyle olmadı bende öle sıkıntıdan nette takılıyodum ..sende ne var ne yok?

Eşin her akşam bu saatlerde mi geliyor? İyi maşallah uyumuş :) Bence bu yarım günlük kreş işini düşünün canım. Uzmanlar de söylüyor çocukların akranlarıyla vakit geçirmesi gerektiğini. Ben de ne ne yapayım karşımda tv kucağımda pc oturuyorum :) Hayırlısıyla şu tadilat işi hallolsa da rahatlasam. Hiç sevmiyorum evin içinde bu tür işleri.

Son düzenleme:

evet canım nerdeyse hergün böyle geliyo biz hiç görüşemiyoruz çağan babasını çok özlüyo akşama kadar baba gıttı diyip duruyo çocuk hiç özel hayatımız kalmadı teknosa alıp götürdüahh kreş için eşim ikna olsa hemen gidip bakıcamda lek diyoda lekber demiyo adam ya..bende hiç sevmem tadilat işlerini çünkü geri kalan pislikleri temizlemek bize kalıyoo..eşin evde sanırım senin

Özel sektörde hele böyle yerlerde çalışmak hiç kolay değil. Allah yardımcınız olsun. Ama çok şükür ki bir işi var. Eşin bayağı inatçı anlaşılan :) Evet benimki evde, şu kombi davasına erkenden geldi bugün.

Deryacım ben kalkayım yavaş yavaş. Duş alıp yatıcam. Yarına çok iş var. Öpüyorum seni ve Çağan'ı. İyi geceler

evet canım özel sektör çok zor bizde öyle diyoruz ekmek aslanın ağzında artık canım o yüzden ses etmiyoruz işte şimdi gitti işe akşa geç gelecek yineeeşim çok fazla inatçıdır çağanda eşime çekmiş zaten

slm ben daha yeniyim vaybe 2008 gözümün önünden geçti yarın 3 yıl oluyor .. seni çoooook seviyorummm aşkımmm ilk gün gibi bügün kına gecemdi döktürüyordum :)

slm ben daha yeniyim vaybe 2008 gözümün önünden geçti yarın 3 yıl oluyor .. seni çoooook seviyorummm aşkımmm ilk gün gibi bügün kına gecemdi döktürüyordum :)

hoşgeldin canım aramıza evlilik yıldönümünüz kutlu ve mutlu olsun

Çağla Şikel-Emre Altuğ çiftinin sunduğu bir yarışma programı var TRT'de, bilmiyorum hiç denk geldiniz mi. Ayda 300 bin lira aldıkları yazıyor internette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…