2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Pek dışarı çıktığım söylenemez, sanki ayrı kaldığım günlerin acısını çıkarıyorum :) Şu kombi işi de hallolursa rahat bir nefes alacağım. Regl dönemim yaklaştığı için gerginim zaten. Evde olmak güzel olmasına güzel de oyalanacak bir şeyler olmadı mı çok zor.

Pek dışarı çıktığım söylenemez, sanki ayrı kaldığım günlerin acısını çıkarıyorum :) Şu kombi işi de hallolursa rahat bir nefes alacağım. Regl dönemim yaklaştığı için gerginim zaten. Evde olmak güzel olmasına güzel de oyalanacak bir şeyler olmadı mı çok zor.

Doğru söylüyorsun oyalanacak birşey olmayınca sıkılıyor insan

Ben normalde gezmeyi sevmem hep evde zaman geçiririm. Evdde oturmaı seveim bende.Ben çıkayım Hülya seni görünce kaldım çook işim var öptüm seni görüşürüz.

slm nasılsınız kızlar ilayda bu ara çok ağlıyor dünyam zindan oldu niye böyle yapıyor bilmiyorum. bir gün ayarlayalım kızlar ben evdeyim nasıl olsa

slm nasılsınız kızlar ilayda bu ara çok ağlıyor dünyam zindan oldu niye böyle yapıyor bilmiyorum. bir gün ayarlayalım kızlar ben evdeyim nasıl olsa

Tamam ayarlayalım inş. Bga izne çıksın benim de şu kombi çilem bitsin buluşalım. Bu arada büyük ihtimalle tesisatta kaçak varmış kızlar ve evin içine yeniden boru döşenecek bu sefer görünürde olacak borular ve ben hiç istemiyorum ama yapacak başka bir şey yok sanırım :26:

Tamam ayarlayalım inş. Bga izne çıksın benim de şu kombi çilem bitsin buluşalım. Bu arada büyük ihtimalle tesisatta kaçak varmış kızlar ve evin içine yeniden boru döşenecek bu sefer görünürde olacak borular ve ben hiç istemiyorum ama yapacak başka bir şey yok sanırım :26:

Allah yardımcın olsun İnci off hiç sevmem tadilat işlerini

İzne çıkayım buluşalım

Offff sinirden çatlamak üzereyim :KK47: Kombide sorun var, daha doğrusu kombide mi tesisat mı bilinmiyor. Servis geldi bugün, kombide bir şey yok diyor. Tesisatı döşeyenler kombide sorun var diyor. Bilirsiniz kombiye su doldurulur içindeki bitince ve bu su 5-6 ay gider. Ama bizimki mübarek 2 saatte boşalıyor ve ev buz oluyor. Evin içinde sızıntı yok. Servis, içten sızdırıyor diyor off kafayı yicem. Tesisattaysa sorun nasıl bulunacak, bulunsa sökülecek vs. Birazdan tesisatı döşeyenler gelip bakacak yine. İnşaallah sorunun nerede olduğu ortaya çıkar da rahat bir nefes alırım. Bu hafta doktora gidecektik o da kaldı :KK5: Neyse geç olsun güç olmasın. Evin içi berbat vaziyette, kombi halledilmeden temizlik de yapamıyorum.

Derya, Allah yardımcın olsun canım. İşin çok zor gerçekten. Bu çocuklar insanı bazen çileden çıkarabiliyor.

Bga nasıl geçti haftasonun? İzin işi belli oldu mu? Sibel'le de konuşalım ayarlayalım bir gün :)

ayy hülyacım geçen bizimde başımıza benzer bi olay geldi allahtan kolay halledildi kış günüde hiç çekilmiyo kombide sorun olması inş çabuk yaparlar hallederler sorunu.
sağol canım evet çocuk büyütmek zor bazen çıldırıyorum ama oğlumuda çok ama çok seviyorum akşama kadar koklayıp koklayıp öpüyorum ..keşke yakın olsaydık bende görüşmek isterdim sizlerle

Derfatçım herkes aynı şeyleri söylüyo bazen çıldırıyorum felan diye Sibel de aynı şeyleri yazmış

Demekki bu yaşlarda böyle oluyorlar Kreşe vermeyi düşünmüyor musunn?

Derfatçım herkes aynı şeyleri söylüyo bazen çıldırıyorum felan diye Sibel de aynı şeyleri yazmış

Demekki bu yaşlarda böyle oluyorlar Kreşe vermeyi düşünmüyor musunn?

canım aslında kreşi düşünüyorumda eşimi ikna edemiyorum benim çocuğuma orda bizim gibi bakamazlar diyoda başka bişey demiyo ben tüm gün değil ama yarım gün oyun grubuna vermek istiyorum ayy bi büyüseydide rahatlasaydım
ben çıkıyorum canım çağan rahat vermiyo

ayy hülyacım geçen bizimde başımıza benzer bi olay geldi allahtan kolay halledildi kış günüde hiç çekilmiyo kombide sorun olması inş çabuk yaparlar hallederler sorunu.
sağol canım evet çocuk büyütmek zor bazen çıldırıyorum ama oğlumuda çok ama çok seviyorum akşama kadar koklayıp koklayıp öpüyorum ..keşke yakın olsaydık bende görüşmek isterdim sizlerle

Geçmiş olsun diyeyim. Onun sevgisi herşeye değiyordur ama :) Keşke keşke...

canım aslında kreşi düşünüyorumda eşimi ikna edemiyorum benim çocuğuma orda bizim gibi bakamazlar diyoda başka bişey demiyo ben tüm gün değil ama yarım gün oyun grubuna vermek istiyorum ayy bi büyüseydide rahatlasaydım
ben çıkıyorum canım çağan rahat vermiyo

Kreş çok iyi bir fikir. Tam gün olmasa da yarım gün olabilir çocuğun gelişimi için. Belki durulur da biraz.

Banyo yapıcam, biraz geleyim dedim. Evet kızlar sorun bulundu. Oturma odasında bir bölüm parke açıldı ve sızıntı yeri bulundu. Yarın boru takılacak inş. Oh be yeni döşemeden kurtuldum. Yine biraz pislik olacak ama napalım evin her yerinin kirlenmesinden iyidir.

Banyo yapıcam, biraz geleyim dedim. Evet kızlar sorun bulundu. Oturma odasında bir bölüm parke açıldı ve sızıntı yeri bulundu. Yarın boru takılacak inş. Oh be yeni döşemeden kurtuldum. Yine biraz pislik olacak ama napalım evin her yerinin kirlenmesinden iyidir.

iyi hadi gözün aydın canım

X